شایعه Fighters Uncaged 2 در راه است

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
l7l91erqvpo6l11bde.jpg

یوبی سافت تصمیم داره این بازی نفس گیر رو ادامه بده، این بازی احتمالا در تاریخ 11 نوامبر ارائه میشه و برای کینکت خواهد بود.
این بازی در نسخه 1 آن که با مشگل هماهنگ نبودن روبرو بود، احتمالا در این نسخه این مشکل حل خواهد شد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط اگه تنوع بالا بره جذابیت بالا بره استوری مد براش بذاره
و یه باشگاه برا تمرینات با کیسه بوکسو اینا بذاره خیلی شاخ تر میشه!
البته لگ دیوونه کنندشم درست کنند:|

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
این بازی اصلا هماهنگ نیست با حرکات بدن،میشینی،لگد میزنه.لگد میزنی،مشت میزنه!
واسه بعضی از حرکات سنگین هم اصلا باید یه حرکت نا مربوط مثل بردن پا پشت بدن انجام بدی!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان بازی لانچ بود محض رضای خدا.الان یوبی سافت خیلی تو کینکت راه افتاده.Yourshape و MJ هم مدرکم هست که خیلی لگ کمی دارن.البته Child of eden هم ناشرش بودن که همه می گن بهترین هماهنگی رو داشت..

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که نسخه ی اول رو بازی نکردم ولی از امتیازهای خفنش مشخص بود به درد سطل آشغال هم نمی خورد، حالا من موندم چطور میخوان شماره ی 2 رو بسازن؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من که نسخه ی اول رو بازی نکردم ولی از امتیازهای خفنش مشخص بود به درد سطل آشغال هم نمی خورد، حالا من موندم چطور میخوان شماره ی 2 رو بسازن؟
امتیاز هارو ولش،باید خود بازی رو بازی کرد نظر شخصی داد، با اینکه لگ داشت ولی تازگی داشت، بسیار نفس گیر هم بود، به من که حال داد.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,836
نام
محمد رضا
امیدوارم در روند بهبود کیفیت این بازی بیاندیشند نه اینکه بخواد یوبی رو حرفش واسه و بخاد بگه که از منتشرین بزرگ بازی ها هستیم و فقط به فکر ساخت بازی بدون کیفیت و دقت باشه و سود خودشو بیاندیشه نه گیمرها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر