Multi Platform Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

سازنده
Koei Tecmo
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
capsule_616x353.jpg

بازی ترسناک Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse، دقایقی پیش در رویداد Nintendo Direct بطور رسمی معرفی شد. این بازی در اصل ریمستر نسخه سال ۲۰۰۸ هست که فقط در کشور ژاپن عرضه شده بود و هیچوقت نسخه غربی آن تا به امروز معرفی نشد!

این بازی اوایل سال ۲۰۲۳ بر روی پلتفرم های نسل هشتم و نهم و همچنین پی سی عرضه میشود.

View attachment Fatal Frame Mask of the Lunar Eclipse Trailer [HD 1080P].mp4

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
واقعا خوشحالم بالاخره نسخه غربی و ریمستر این بازی هم بالاخره تایید شد. بنظرم این نسخه خیلی بیشتر از FF5 به یه ریمستر احتیاج داشت.

نسخه ژاپنی رو با پچ ترجمه ای که یه گروه از فن ها براش درست کردند بارها تموم کردم و واقعا از تک تک لحضات بازی لذت بردم. برای من شخصا بعد از FF2 بهترین نسخه سری هست و شاید از نظر داستانی و نرتیو کمی از FF2 ضعیف تر باشه. برای فن های سودا میتونه جالب باشه، چون روی داستان بازی کار کرده و یکی از کارگردان های بازی هم بوده. این هم واکنش خود سودا نسبت به خبر:

از نظر گرافیکی هم پیشرفت خوبی داشته، هر چند دوست داشتم مثل ریمیک نسخه دوم برای Wii بازی ریمیک میشد، اما خب با توجه به اختلاف نسلی با نسخه اورجینال و پلتفرم های زیاد بازی در مقایسه با نسخه دوم قاعدتا یه ریمیک کامل و از صفر براشون از نظر مالی قابل توجیه نبوده.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
شخصا خریدش رو واجب میدونم منی که نسخه crimson buterfly رو بازی کردم تو زمان خودش رو ps2 و میو و مایو ،،، یادش بخییر
متاسفانه نسخه ۱ رو نتونستم بازی کنم
نسخه ۳ رو هم چون مقداری ژاپنی بلدم تا وسطاش رفتم و زیاد جذبم نکرد و ادامه ندادم ، ۴ هم رو وی بوده که داره میاد ۵ رو هم تازه تو استور ماکروسافت دیدم تخفیف خورده ولی انگار همه از مکانیک کنترلش مینالن نمیدنم ۳۰ دلار هزینش کنم یا نه

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
شخصا خریدش رو واجب میدونم منی که نسخه crimson buterfly رو بازی کردم تو زمان خودش رو ps2 و میو و مایو ،،، یادش بخییر
متاسفانه نسخه ۱ رو نتونستم بازی کنم
نسخه ۳ رو هم چون مقداری ژاپنی بلدم تا وسطاش رفتم و زیاد جذبم نکرد و ادامه ندادم ، ۴ هم رو وی بوده که داره میاد ۵ رو هم تازه تو استور ماکروسافت دیدم تخفیف خورده ولی انگار همه از مکانیک کنترلش مینالن نمیدنم ۳۰ دلار هزینش کنم یا نه
3 نسخه اول رو زمان خودش تموم کردم.نسخه 4 رو نتونستم بیشتر از 10 دقیقه بازی کنم بنا به دلایلی و منتظر نسخه ریمستر هستم.درمورد نسخه 5 فقط در صورتی که عاشق فاتال باشی و یا سالها بازی نکرده باشی فکر کنم خوشت بیاد چون من با اینکه نسخه پلی 4 و 5 رو پلات کردم فاتال فریم 5 ضعفترین نسخه میدونم.البته نظر شخصیم هستش.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
3 نسخه اول رو زمان خودش تموم کردم.نسخه 4 رو نتونستم بیشتر از 10 دقیقه بازی کنم بنا به دلایلی و منتظر نسخه ریمستر هستم.درمورد نسخه 5 فقط در صورتی که عاشق فاتال باشی و یا سالها بازی نکرده باشی فکر کنم خوشت بیاد چون من با اینکه نسخه پلی 4 و 5 رو پلات کردم فاتال فریم 5 ضعفترین نسخه میدونم.البته نظر شخصیم هستش.
دلیل خاصی داره ؟نخرم نسخه ۵ رو؟

• Like
Reactions: ce7en44

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
ظاهرا KT همین چند ساعت پیش یه استریم داشته که بخشی از استریم هم به ریمستر FF4 اختصاص داشته.

اونطور که داسک توی توئیت ها گفته به غیر از یه سری اطلاعات مختصر در‌ مورد بازی و‌ کرکترها، فقط گفته شده بازی بطور کامل برای کنسول های جدید از نظر گرافیکی اپگرید شده و یه سری ویژگی های جدید مثل فوتو مد و کاستوم های جدید برای کرکترها هم به بازی اضافه شده. همینطور قراره یه نسخه فیزیکی و کالکتور ادیشن برای PS4 و سوییچ توی ژاپن عرضه بشه.

۲۰۲۲۰۹۱۷_۱۸۴۹۰۱.jpg ۲۰۲۲۰۹۱۷_۱۸۴۹۰۶.jpg ۲۰۲۲۰۹۱۷_۱۸۴۹۱۴.jpg ۲۰۲۲۰۹۱۷_۱۸۴۹۰۹.jpg ۲۰۲۲۰۹۱۷_۱۸۴۹۱۷.jpg

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
دلیل خاصی داره ؟نخرم نسخه ۵ رو؟
نگاه کن اگه واقعا فاتال رو دوست داری بخر اگه نه برات زیاد اهمیتی نداره پولت رو بده بازی که خوشت میاد.فاتال 5 با 3 شخصیت میری جلو. بازی مراحلش بشدت تکراری یعنی اینجوری وقتی شما با یه شخصیت بازی میکنی دوبار همون مراحل تکراری با یه مقدار تغییر با یکی دیگه میری جلو که خسته کننده میشه و بازی مثل فاتالهای قبلی ترسناک نیست. کلا فقط اگه عاشق بازی هستی توصیه میکنم.البته اینها همه نظر شخصی من هستش ممکنه بازی رو بگیری وبه شدت خوشت بیاد دیگه انتخاب با خودته.میتونی بری you tube وچند تا کلیپ ببینی اون موقع تصمیم بگیر

• Like
Reactions: ce7en44 and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
نگاه کن اگه واقعا فاتال رو دوست داری بخر اگه نه برات زیاد اهمیتی نداره پولت رو بده بازی که خوشت میاد.فاتال 5 با 3 شخصیت میری جلو. بازی مراحلش بشدت تکراری یعنی اینجوری وقتی شما با یه شخصیت بازی میکنی دوبار همون مراحل تکراری با یه مقدار تغییر با یکی دیگه میری جلو که خسته کننده میشه و بازی مثل فاتالهای قبلی ترسناک نیست. کلا فقط اگه عاشق بازی هستی توصیه میکنم.البته اینها همه نظر شخصی من هستش ممکنه بازی رو بگیری وبه شدت خوشت بیاد دیگه انتخاب با خودته.میتونی بری you tube وچند تا کلیپ ببینی اون موقع تصمیم بگیر

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
گیم پلی از سه تا چپتر اول بازی از یه استریمر ژاپنی.

بازی نسبت به نسخه اورجینال پیشرفت گرافیکی خوبی داشته، مخصوصا نورپردازی و مدل کرکترها مشخصا بهتر هست. بقیه چیزها هم مثل لودینگ، کنترل و برخی از انیمیشن ها بنظر روون تر و بهتر میاد. اما در کل نباید انتظار زیادی از این ریمستر داشت چون مثل ریمستر نسخه پنجم احتمالا بودجه خیلی محدودی داره با توجه به اینکه ظاهرا حتی برای نسخه غربی هم داب انگلیسی اضافه نکردند.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
به شدت منتظر بودم که این ریمستر تأیید بشه. هر چند نسخه ۵ ام اصلا در حد سه تا قسمت قدیمی نبود ولی برای این بازی خیلی خیلی خیلی مدت بود صبر کرده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر