Far Cry 2 انحصاری برای PC

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
كه به نظر من احتمالش خيلي كمه !:laughing: چرا كه اين موتور اصلا مناسب اين بازي نيست .
الان ميدونم كه چي ميگي ميگي كه گرافيك اساسین کرید خيلي زياده . ولي بايد بگم چون بازي farcry بيشتر در محيط جنگلي اتفاق ميوفته به نظر منم هيچ موتوري مثل متور Cry Engine قدرت نمايش درخت و گياه هاي جنگلي را نداره و حتي موتور هايي چون ue 3.0 .

دوست عزیز اگه خوب نوشته منو خونده باشی میبینی به صورت بولد نوشتم (مثلا) نگفتم که حتما از اون انجین استفاده میکنه:cheesygri

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Painkiller که کاملا بازی n00bi هست ! اینو خودتم میدونی ! SS هم دسته کمی از اون نداره.
منظورت از n00b اینه که مثلاً داستان ندارن و AI ندارن و یه میلیون موجود خوشحال میریزن سرت؟ Painkiller رو روی Trauma Difficulty بازی کن، یا Serious Sam رو روی Serious یا Hard، اون وقت ببین چقدر لذت بخش میشه زندگی :)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
منظورت از n00b اینه که مثلاً داستان ندارن و AI ندارن و یه میلیون موجود خوشحال میریزن سرت؟ Painkiller رو روی Trauma Difficulty بازی کن، یا Serious Sam رو روی Serious یا Hard، اون وقت ببین چقدر لذت بخش میشه زندگی
الان تشریح کن میگم بازی n00bی هست چه ربطی به داستان داره ؟! منظورم AI هم نبود. Serious Sam و Hard بازی کردم ولی Painkiller و نه! برو FarCry و VeryHard بازی کن اونوقت ببین زندگی یعنی چی ! :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
برو FarCry و VeryHard بازی کن اونوقت ببین زندگی یعنی چی !
حرفشو نزن !! اون مرحله های آخر روی Hard هم اشک آدمو درمیاورد چه برسه به Very Hard !
2mo5pow.gif

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
الان تشریح کن میگم بازی n00bی هست چه ربطی به داستان داره ؟! :biggrin1:
خو چمیدونم گفتم شاید مثلاً داستان واست مهمه (هر چند خود Farcry هم تا جایی که یادم میاد داستان جالبی نداشت، هائوون؟)
فکر کنم منظورت از n00b اینه که یه گروه تازه کار با بودجه کم و اینا یه گیم ساختن دادن بیرون، که توش پر مسخره بازیه، با مانسترهای shaad o shood و گیم پلی ساده. ولی اینم واسه خودش یه تیریپه! اشکالی داره که یه گروه سازنده بازی نخواد "Revolutionary" باشه؟
حالا گیر نده دیگه، کدوم بازی تا حالا بوده که سلیقه من و تو درباره ش یه جور باشه؟! Farcry و Serious Sam هم روش :biggrin1:

پ.ن: راستی من دربارهء Serious Sam 2 صحبت نمیکنم هاااااا! اون خیلی مزخرفه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر