Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
از همون فال اوت 3 میرم
برو كه یكی از خفن ترین اتمسفر موسیقی و دنیاهای اخرزمانی در انتظارت هست :D

من هنوز كه هنوزه 3 رو بازی میكنم (وگاس و 4ام همینطور)

Capital wasteland (یعنی لوكیشن فال اوت 3) هنوز كه هنوزه رو دست نداره، البته بدون شك Mojave wasteland (نیو وگاس) و CommonWealth (فال اوت 4) هم خیلی خفن هستند، اما Capital Wasteland به معنای واقعی رو دست نداره، لذت بازی در خرابه و ویرانه های DC و اون اتمسفر و موسیقی خغن به نظرم از ساختار خفن تر وگاس و بسیار مدرن تر 4، خیلی خیلی بیشتره...

خلاصه حالشو ببر :D و اجازه نده باگ های احتمالی ناامیدت كنند.... با شناختی كه ازت دارم (جاپونی باز و JRPG) هم بعید میدونم گیم پلی خشك 3 و وگاس اذیتت كنه....

در مورد فكشن هم نمیگم كه اسپویل نشی، باز هم به نظرم 3 خفن تره...:D

*اسكایریم هم اگه نرفتی كه اوجب واجباته ریمستر هم داره :D

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
هرکدوم از نسخه هارو بگیری باید ماد نصب کنی. :D Unofficial Patch ها و Engine Fix ها حداقل نیازمندی بازی کردن نسخه های قدیمی هستن. 3 که کلا رو ویندوز 10 اجرا نمیشه بدون ماد، نیووگاس هم اونقدر باگ داره که حتی با همه پچ های رسمی هم تجربه خوبی نداره بدون ماد.
3 دوستم گرفت میگفت رو ویندوز 10 هم نصب شد GOTY Edition 🤔 ولی نسخه ارجینال استیم رو سرچ کردم GFWL میخواست نصب کنی.
از اونجایی که مدتها از PC دور بودم خودتون یه لیست از چیزایی که باید دانلود کنم بگید ممنون میشم. حالا چه استیم چه کرکی و...
برو كه یكی از خفن ترین اتمسفر موسیقی و دنیاهای اخرزمانی در انتظارت هست :D

من هنوز كه هنوزه 3 رو بازی میكنم (وگاس و 4ام همینطور)

Capital wasteland (یعنی لوكیشن فال اوت 3) هنوز كه هنوزه رو دست نداره، البته بدون شك Mojave wasteland (نیو وگاس) و CommonWealth (فال اوت 4) هم خیلی خفن هستند، اما Capital Wasteland به معنای واقعی رو دست نداره، لذت بازی در خرابه و ویرانه های DC و اون اتمسفر و موسیقی خغن به نظرم از ساختار خفن تر وگاس و بسیار مدرن تر 4، خیلی خیلی بیشتره...

خلاصه حالشو ببر :D و اجازه نده باگ های احتمالی ناامیدت كنند.... با شناختی كه ازت دارم (جاپونی باز و JRPG) هم بعید میدونم گیم پلی خشك 3 و وگاس اذیتت كنه....

در مورد فكشن هم نمیگم كه اسپویل نشی، باز هم به نظرم 3 خفن تره...:D

*اسكایریم هم اگه نرفتی كه اوجب واجباته ریمستر هم داره :D
اسکایریم هم روی PS3 همین بود نمیشد جلو رفت
نسخه PS4 شو گرفتم اما فکر کنم تو باغ نبودم آپدیتا رو بگیرم کامل
یه باگای عجیب غریبی داشت، صداها مچ نبود دیالوگا قاطی میشد و...

• Like
Reactions: MrElectricWizard

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
@Cait Sith
3 دوستم گرفت میگفت رو ویندوز 10 هم نصب شد GOTY Edition 🤔 ولی نسخه ارجینال استیم رو سرچ کردم GFWL میخواست نصب کنی.
از اونجایی که مدتها از PC دور بودم خودتون یه لیست از چیزایی که باید دانلود کنم بگید ممنون میشم. حالا چه استیم چه کرکی و...
اصولا دفعه اول که میخوای بازی کنی بهتر این هست که فقط مودهایی نصب کنی که تجربه کلی بازی یا گیم پلی تغییر نمیدن.
چون این بازیها ارزش تکرار خیلی بالایی دارن، مودهای با تغییرات بالاتر به اصطلاح (Overhaul) بزار برای دور دوم به بعد.

برای همین خیلی گزینه خاصی باقی نمیمونه که بخوای نصب کنی ، این ویدئو رو ببین:

چندتا مود ایشون معرفی کرده، یک چندتا هم من میگم که برای بار اول تجربه اوریجینال و بدون مشکلی داشته باشی.
همه لینکهایی که باید نصب کنی:
Fallout Script Extender (FOSE) ----- حتما باید نصب بشه
Fallout Mod Manager - FOMM - Fork ----- حتما باید نصب بشه
Updated Unofficial Fallout 3 Patch ----- حتما باید نصب بشه
Fallout3 WinXP-7-8-10 Multicore Threading 4GB LAA with 4GB FOSE Setup - MCTF ----- حتما باید نصب بشه
Fallout Stutter Remover ----- از اسمش مشخص که تجربه بازی روونتر میکنه
RH_IronSights - FOSE ----- به اسلحه های بازی حالت اسکوپ (ironsight) اضافه میکنه، بنظرم حتما نصب کن.

حالا اگر هم دوست داشتی تکسچرهای بازی خیلی باکیفیتی داشته باشی، این پک دانلود کن:
NMCs_Texture_Pack_for_FO3

این پک یک آپدیت کم حجم هم داره.

===========
این برای F3 بود، یکبار که نصب کنی با نصب مودها آشنا میشی و برای New vegas و... هم دستت میاد که باید چیکار کنی.
یوتوب/ردیت پر هست از راهنمایی های مختلف.

==========
مثلا بنظرم بعد اینکه F3 بازی کردی میتونی بری TTW نصب کنی که یکی از جالب ترین مودهای F3 و FNV هست.
کل 2 بازی رو در هم ادغام میکنه و شما میتونی شخصیتت رو به همراه تمام stat ها و... انتقال بدی به nv .
تو بازی به مناطق هر 2بازی دسترسی داری و رابط اونها از طریق یک قطار هست که بلیط میخری میری mojave و یا برمیگردی.
این مود ویژگیها و مکانیکهای عالی NV به شماره سوم اضافه میکنه، چون در واقع پورت نسخه سوم در انجین NV هست.
این یکی حتما بعد بازی کردن 3 امتحان کن، خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر