Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
پیتر مولینکس، حسابی از نمایش آخر فیبل خوشش اومده و بازی رو حاوی انرژی زیادی از فیبل های اصلی میدونه
Peter Molyneux Wanted to See More Gameplay in the New Fable Trailer, Too
این بنده خدا از وقتی از Lionhead رفت هم خودش به فنا رفت و هم استودیو.درست هست که خالی زیاد می بست و بسیار در مورد بازی هایش اغراق می کرد ولی انصافا سازنده خیلی خوب بود و در ساخت چندین IP بزرگ نقش اساسی داشت.بنده هنوز کنفرانس های مایکروسافت که جناب مولینیو خیلی با اعتماد به نفس بازی هایش رو معرفی می کرد یادم نرفته است.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
از اونجایی که اون ور آف تاپیک میشد :

آقا چهره شخصیت اصلی واقعا زیباست :D هرچقدر این بشر ناز و زیبا و تو دل برو ٬ برعکسش اون دختر روستایی تو Fable :|

اون کاراکتر ساخته شدس
مثلا خواستن بگن چهره کاستوم چجوریه
Humor مخصوصا از نوع British یکی از امضاهای سری Fable ـه . زشت بودن کرکتر داخل تریلر به شکل واضحی عمدی صورت گرفته تا جایی که یکی از NPC ها به شخصیت اصلی میگه Wanker (برید خودتون معنیش رو سرچ کنید :D) . تو کل تریلر به وضوح داره stereotypical قهرمان داستانای فانتزی که با هیکل و قیافه خشکل قصد نجات دنیا رو دارن رو مصخره میکنه (اشاره به نسخه های قبلی) . متاسفانه مارکتینگ On point ـش در کنار Art Design واقع گرایانش اونم تو این دوره که همه سر یـ سری مسائل مصخره فقط منتظر تریگر شدن هستن باعث شده یـ همچین هجمه منفی علیه بازی شکل بگیره وگرنه سازندها به غیر اینکه میخواستن نشون بدن چقدر به DNA سری وفادارن و Fable ـی که دارن میسازن صرفا یـ فانتزی Typical نیست هیچ قصد دیگه ای نداشتن .

در ادامه تو مارکتینگش Tone این قضیه رو پایین میارن تا این جو منفی علیه بازی بخوابه .

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
چند وقت پیش من و یه عده اعتراض کردیم که چرا شخصیت بازی انقدر بیریخته و دوستان گفتن این امضای کار! الان گندش درومده که همه این کثیف کاری ها زیر سر sweet baby بوده ‌٬ من فن همیشگی Fable بودم ولی متاسفانه این گند داره گسترده میشه و دیگه بحث سونی و مایکروسافت هم نیست و هرجا اسمی ازین Sweet baby بیاد مشخص وضع چه خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر