Escape Plan

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان بازيش چند دلاره؟
به نظرتون بازيشو كامل بخرم يا به دانلود دموش بسنده كنم؟
ارزش خريد داره

همون دموشو دانلود کنی احتمال اینکه بری سمت بازی کاملش زیر 10 درصده.ضمنا دموش خیلی کوتاه نیست و چند مرحله داره.به عقیده من تو گیمای آیفون از این بهتر 100 ها عنوان هست.(منظورم از این سبکا که باید سه ستاره مرحله رو تموم کنی مثل انگری برد و where is my water و ..)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
نمراتش گنگ کنندس ...اما من همین الان گذاشتمش برای دانلود ...

اول کلی تو ذوقت میخوره , بهتر میشه بیشتر بری جلو . در کل خوشبینانه به نظرم متوسطه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه خبر خوب.
بازی بهمراه همه dlc هاش شده 8.99 دلار تو استور امارات.
خدایی داشتم میخریدم.
از دستش ندید(من که ms RC رو خریدم:D )

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اه من همه dlc ها رو هفته پیش گرفتم !مراحل dlc ها خیلی بهتر از خود بازی هستن ! واقعن رو مراحلشون خیلی بیشتر فکر شده.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان من تو 3 ستاره کردن یکی از مرحله ها موندم بدجور...همونطور ک میدونید تعداد تاچ شما ملاک گرفتن 3 ستاره هست...تو مرحله ی Factory Section 2 آخرین مرحله بازی کمترین تاچی که تونستم بکنم 4 تا بود که 2 ستاره داد...کسی 3 ستاره کرده این مرحله رو...؟

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
من الان به بازی دسترسی ندارم ولی تا اونجا که یادمه سه ستاره کردن به زمان وتعداد حرکتها ربط داشت.بعدا هم تو که بروزرسانی که برای بازی دادن حرکات رو حذف کردن و زمان ملاک شد.

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
من الان به بازی دسترسی ندارم ولی تا اونجا که یادمه سه ستاره کردن به زمان وتعداد حرکتها ربط داشت.بعدا هم تو که بروزرسانی که برای بازی دادن حرکات رو حذف کردن و زمان ملاک شد.
آره برا همین من دیگه آپدیت نکردم چون تعداد تاچ خیلی حال میده...تو نسخه اول زمان ملاک نبود...چون تو 23 ثانیه میرم اون تیکه رو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر