Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
از دوستان اگر کسی هست که روزانه و به صورت duo میخواد تارکوو پلی بده به من اطلاع بده . (با بازی اشنا باشه)

solo پلی دادم مدتی منتها تارکوو به قدری خشک هست که بعد مدتی زده میشی. بین این همه بازی رفتیم بازی انتخاب کردیم !

در گروه های دیسکورد پلیر هست منتها هر دفعه رندوم هستند که خوب نیست این قضیه چون تا میای با استایل بازی طرف مقابل اشنا بشی میبینی دیگه نیست و یه فرد جدید اومده.

• Like
Reactions: matinvaloo

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
61
از دوستان اگر کسی هست که روزانه و به صورت duo میخواد تارکوو پلی بده به من اطلاع بده . (با بازی اشنا باشه)

solo پلی دادم مدتی منتها تارکوو به قدری خشک هست که بعد مدتی زده میشی. بین این همه بازی رفتیم بازی انتخاب کردیم !

در گروه های دیسکورد پلیر هست منتها هر دفعه رندوم هستند که خوب نیست این قضیه چون تا میای با استایل بازی طرف مقابل اشنا بشی میبینی دیگه نیست و یه فرد جدید اومده.
درود بر شما
ما بازی میکنیم هر شب ، اتفاقا یکی از دوستان که تو بازی سنتر هم هست چند شب داشتیم میزدیم که دیسکوردو زدن ترکوندن و راه ارتباطی ما قطع شد
به هر حال اگر اکی بودید پیام دهید

mokhtars

عضو جدید
Apr 17, 2024
4
درود بر شما
ما بازی میکنیم هر شب ، اتفاقا یکی از دوستان که تو بازی سنتر هم هست چند شب داشتیم میزدیم که دیسکوردو زدن ترکوندن و راه ارتباطی ما قطع شد
به هر حال اگر اکی بودید پیام دهید
اقا من این ارور رو میگیرم

Attachments

• Screenshot 2024-04-21 160412.png
    Screenshot 2024-04-21 160412.png
    137.3 KB · مشاهده: 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ورژن جدید به اسم The Unheard اومده که مود کوآپ بدون وایپ (و بدون PVP ) اضافه میکنه و جیب PMC رو هم گشاد تر میکنه :D

با قیمت ناقابل ۲۵۰ دلار :D
اومدم همین رو بنویسم.
مثل اینکه حواسشون به بازار و رقبای جدید بوده مثل Grayzone یا Incursion یا همین مادی که دوست بالاییمون بازی میکنه Sp Tarkov و...
که گیم پلی آفلاین مورد تمرکز بیشترشونه.

آفلاینی که وایپ نداشته باشه و بشه COOP با بچه ها بازی کرد جذابه.
به نظر جالبب میاد ولی قیمتش اصلا جای بحث دیگه ای نمیزاره.

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
اومدم همین رو بنویسم.
مثل اینکه حواسشون به بازار و رقبای جدید بوده مثل Grayzone یا Incurazion و...

به نظر جالبب میاد.
ولی دیگه دارن شورشو در میارن با این ادیشنا

یه موقع میگفتیم EOD نامردیه میخندیدن الان دیگه EOD دارام صداشون در اومده سر آپگرید جیب PMC
رسما دیگه میتونی تو جیبت خشاب ۳۰ تیر بذاری و هیچ نیازی به vest های ارزون قیمت مثل bank robber و scav نداری اول بازی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ولی دیگه دارن شورشو در میارن با این ادیشنا

یه موقع میگفتیم EOD نامردیه میخندیدن الان دیگه EOD دارام صداشون در اومده سر آپگرید جیب PMC
رسما دیگه میتونی تو جیبت خشاب ۳۰ تیر بذاری و هیچ نیازی به vest های ارزون قیمت مثل bank robber و scav نداری اول بازی
من بیشتر از یک ساله که حتی دانلودش هم نکردم.
مشکل اصلی همون چیت تو بازیه که هنوز راه حلی براش ندارن و برای همین منم انگیزه ای برای برگشتن ندارم.
تو مصاحبه ها هم در مورد چیت همش پاس میدن به آینده ...
این موارد جزئی تر واقعا به چشم نمیاد.

• Like
Reactions: Big Band

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
من بیشتر از یک ساله که حتی دانلودش هم نکردم.
مشکل اصلی همون چیت تو بازیه که هنوز راه حلی براش ندارن و برای همین منم انگیزه ای برای برگشتن ندارم.
تو مصاحبه ها هم در مورد چیت همش پاس میدن به آینده ...
این موارد جزئی تر واقعا به چشم نمیاد.
چیت نباشه که دیگه پول نمیتونن در بیارن، نصف سود بازی از بن کردن مقطعی چیتر ها به دست میاد که هی مجبور بشن اکانت بخرن

• Like
Reactions: m.d.makan

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
اومدم همین رو بنویسم.
مثل اینکه حواسشون به بازار و رقبای جدید بوده مثل Grayzone یا Incursion یا همین مادی که دوست بالاییمون بازی میکنه Sp Tarkov و...

آفلاینی که وایپ نداشته باشه و بشه COOP با بچه ها بازی کرد جذابه.
به نظر جالبب میاد ولی قیمتش اصلا جای بحث دیگه ای نمیزاره.

به شخصه دارم بازیش میکنم منتها لحظه شماری میکنم یه بازی بیاد و جمع کنیم بریم .اخبار GZW رو زیر نظر دارم گرچه خودشون هم گفتن که تارکوو کیلر نخواهد بود و اثر یونیکی میخوان عرضه کنن ولی میتونم حدس بزنم عده ای از پلیرهای تارکوو قطعا به سمت GZW روانه خواهند شد.

در مورد این پک جدید صدای خیلی از پلیرها هم در اومده تا الان, منتها مثل همیشه bsg قطعا براش مهم نیست و همیشه تصمیمی که خودشون میگیرن درسته. فکر کنم دیگه نزدیک به ده سال میشه یه بازی در حالت بتا به سر میبره و مشکلات خیلی زیادی داره و شرکت به جای اصلاح داره محتوای جدیدی میده. مپ های که با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم میکردن مشکلشون حل نشده یه مپ جدید میدادن.در اخر هم اومدن arena رو دادن بیرون .

اینم از اون ور داره میاد ! (ببینید )

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
به شخصه دارم بازیش میکنم منتها لحظه شماری میکنم یه بازی بیاد و جمع کنیم بریم .اخبار GZW رو زیر نظر دارم گرچه خودشون هم گفتن که تارکوو کیلر نخواهد بود و اثر یونیکی میخوان عرضه کنن ولی میتونم حدس بزنم عده ای از پلیرهای تارکوو قطعا به سمت GZW روانه خواهند شد.

در مورد این پک جدید صدای خیلی از پلیرها هم در اومده تا الان, منتها مثل همیشه bsg قطعا براش مهم نیست و همیشه تصمیمی که خودشون میگیرن درسته. فکر کنم دیگه نزدیک به ده سال میشه یه بازی در حالت بتا به سر میبره و مشکلات خیلی زیادی داره و شرکت به جای اصلاح داره محتوای جدیدی میده. مپ های که با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم میکردن مشکلشون حل نشده یه مپ جدید میدادن.در اخر هم اومدن arena رو دادن بیرون .

اینم از اون ور داره میاد ! (ببینید )

Arena Breakout رو من یه کم رو موبایل بازی کردم، نزدیک ترین کلون کامله به EFT منهای مکانیک های رو مخ و داغون

خوشم میاد قشنگ روزی که EFT تو رسانه ها داره کوبیده میشه تریلرش رو دادن :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
بابا این بازی رو ول کنید بیایید hunt نزدیک ترین بازی بهش خودشه ولی بشدت با کیفیت تر و با اتمسفر خدا تر و گیم پلی سنگین تر... :D احساس میکنم استرسی که هانت به ادم وارد میکنه خیلی بیشتره از این بازی هست تو PvP ها...

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
بابا این بازی رو ول کنید بیایید hunt نزدیک ترین بازی بهش خودشه ولی بشدت با کیفیت تر و با اتمسفر خدا تر و گیم پلی سنگین تر... :D احساس میکنم استرسی که هانت به ادم وارد میکنه خیلی بیشتره از این بازی هست تو PvP ها...
من هانت رو خیلی دوست دارم ولی خب لوت نداره و گیم پلیش دوران غرب وحشیه :D گاهی اوقات آدم دلش M4 و کلاش میخواد :D

• Love
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر