Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شما سی دی کی رو از کدوم سایت و به چه قیمتی خرید کردین؟!
اسم سایت ایرانی رو نمیگم چون نمیخوام ذهنیت بد در موردش ایجاد شه ، بنده خدا تقصیر کار نبوده تا همین الانم داره پیگیری میکنه ادم بسیار منصف و با وجدانیه . تقصیر کار اون فروشنده خارجی بوده که خریدهاش با کارت هکی بوده .(دوباره توصیه میکنم فقط و فقط و فقط این گیم رو بصورت مستقیم از
فروشگاه خود سایت خریداری کنید)

600 ت

ولی وجدادن این اخری خیلی حال میداد بیشتر اوقات اسکواد جلوم میوفتاد میزدم میترکوندمشون:D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اسم سایت ایرانی رو نمیگم چون نمیخوام ذهنیت بد در موردش ایجاد شه ، بنده خدا تقصیر کار نبوده تا همین الانم داره پیگیری میکنه ادم بسیار منصف و با وجدانیه . تقصیر کار اون فروشنده خارجی بوده که خریدهاش با کارت هکی بوده .(دوباره توصیه میکنم فقط و فقط و فقط این گیم رو بصورت مستقیم از
فروشگاه خود سایت خریداری کنید)

600 ت

ولی وجدادن این اخری خیلی حال میداد بیشتر اوقات اسکواد جلوم میوفتاد میزدم میترکوندمشون:D
پس هیچی دیگه مال منم پاک میشه، چون منم دفعه دوم از همونجا خریدم :Wallbash:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
پس هیچی دیگه مال منم پاک میشه، چون منم دفعه دوم از همونجا خریدم :Wallbash:
پول منو که بنده خدا پس داد اما نمیشه با این پول الان بخرم باید صبر کنم 20% اف بخوره دوباره XD
بد موقعی بازی پاک شد 20 میل روبل تو بازی داشتم 20 میل هم اینتوریم جنس و گان و اینچزا بود :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
پول منو که بنده خدا پس داد اما نمیشه با این پول الان بخرم باید صبر کنم 20% اف بخوره دوباره XD
بد موقعی بازی پاک شد 20 میل روبل تو بازی داشتم 20 میل هم اینتوریم جنس و گان و اینچزا بود :D
خب خداروشکر پس ضرر مالی نکردی.

جوونتر که بودم،موقع درس و دانشگاه و شب امتحان اینقدر استرس نداشتم که الان هر بار سیستم روشن میکنم تا لانچر بدم بالا و ببینم که بازی هنوز تو اکانتم هست، چندباری سکته ناقص زدم.
خیلی هم خدادوست شدم و هی درحال ذکر گفتن و شکر خداوندی هستم :D

• Like
Reactions: farhad_fr2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
خب خداروشکر پس ضرر مالی نکردی.

جوونتر که بودم،موقع درس و دانشگاه و شب امتحان اینقدر استرس نداشتم که الان هر بار سیستم روشن میکنم تا لانچر بدم بالا و ببینم که بازی هنوز تو اکانتم هست، چندباری سکته ناقص زدم.
خیلی هم خدادوست شدم و هی درحال ذکر گفتن و شکر خداوندی هستم :D
:D :D :D :D :D :D :D :D
مگه چند سالته ؟

تو بازی لول چندی ؟ و چند وقته خریدی ؟ سی دی کی مشکل نداره حالا مثل اینکه کسایی که با هکی خریدن زیادن این بازی هم خیلی گیره :D

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
عجب وضعیتی شده
منم استرس دارم
الان یه هفته شده گرفتم.
همون دو سه هفته پیش که 25% آف خورده بود میخواستم یه والت بسازم، خودم با بیت کوین بخرم.
ایشالا که نپره

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
عجب وضعیتی شده
منم استرس دارم
الان یه هفته شده گرفتم.
همون دو سه هفته پیش که 25% آف خورده بود میخواستم یه والت بسازم، خودم با بیت کوین بخرم.
ایشالا که نپره
انشالله که نمیپره منم منتظرم دوباره اف بخوره اینبار خودم با بیت بخرمش

• Like
Reactions: ramin_m125

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
نگران آیتم و پول های بازی نباش که هفته بعد، زمان دقیق وایپ رو اعلام می کنن. به احتمال زیاد 2 هفته دیگه همه چی از صفر شروع می شه. من خودم 50 میل روبل+ 200000 دلار + کلی کیس و آیتم +دو روز پیش kappa رو گرفتم.
والا منم 4 ماه پیش این بازی رو خریدم ولی همه کاراش رو طرف خودش انجام داد. حالا نمی دونم سی دی کی خرید کرده یا از خود سایت.
البته اولش واسه من ریجن روسیه خرید زده بود، بعد همونو به ورژن اروپا تغییر داد. از وقتی تو خود فروم بتل استیت تاپیک هایی با موضوع حذف بازی از اکانت رو یه ماه پیش دیدم، می دونستم همچین چیزی سر ماها هم میاد.از بس فروشنده های با انصافی داریم

آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
نگران آیتم و پول های بازی نباش که هفته بعد، زمان دقیق وایپ رو اعلام می کنن. به احتمال زیاد 2 هفته دیگه همه چی از صفر شروع می شه. من خودم 50 میل روبل+ 200000 دلار + کلی کیس و آیتم +دو روز پیش kappa رو گرفتم.
والا منم 4 ماه پیش این بازی رو خریدم ولی همه کاراش رو طرف خودش انجام داد. حالا نمی دونم سی دی کی خرید کرده یا از خود سایت.
البته اولش واسه من ریجن روسیه خرید زده بود، بعد همونو به ورژن اروپا تغییر داد. از وقتی تو خود فروم بتل استیت تاپیک هایی با موضوع حذف بازی از اکانت رو یه ماه پیش دیدم، می دونستم همچین چیزی سر ماها هم میاد.از بس فروشنده های با انصافی داریم
ماشالله پس فعال بودی تو بازی XD پچ بعدی مگه چند ماه دیگه نبود ؟
حالا خدا کنه هروقت وایپ شد بازی یه تخفیف هم بخوره :D

برا شما که باید اوکی باشه دیگه 4 ماه رد شده

kappa خیلی خوبه اما گرفتنش خیلی حوصله میخواد

آخرین ویرایش:

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
ماشالله پس فعال بودی تو بازی XD پچ بعدی مگه چند ماه دیگه نبود ؟
حالا خدا کنه هروقت وایپ شد بازی یه تخفیف هم بخوره :D

برا شما که باید اوکی باشه دیگه 4 ماه رد شده

kappa خیلی خوبه اما گرفتنش خیلی حوصله میخواد
معمولا تخفیف ها در مناسبت های خاص هس.
چهار روز پیش، نیکیتا تو پادکست گفت که هفته آینده زمان وایپ رو اعلام میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر