Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی فقط برای pc هست ، بازی هنوز تو beta ست .
هیچ مشکلی از نظر فیلترینگ در حال حاضر نداره
ممنون
چندسالی هست منتظرم بیاد روی استیم، اما دیگه امیدی ندارم بزودی اتفاق بیفته، برای همین گفتم یک شانس به خودم بدم.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
ممنون
چندسالی هست منتظرم بیاد روی استیم، اما دیگه امیدی ندارم بزودی اتفاق بیفته، برای همین گفتم یک شانس به خودم بدم.
منم چند سال منتظر بودم بیاد رو استیم بعد بخرم ش که زهی خیال باطل!!!! (سه هفتس است خریدم)
فقط اگر تونستی party پیدا کن بازی کن solo که بازی کنی 1/10 لذت هم نمیده ، نمیگم بده ها اما پارتی این گیم خیلی خیلی حالش بیشتر از solo هست (بخاطر امار دادن ها ، اینکه یکی هست تو بازیت که اگر مردی ایتمهات از بین نره لوت کن اکسترکت کنه و.....)

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
منم چند سال منتظر بودم بیاد رو استیم بعد بخرم ش که زهی خیال باطل!!!! (سه هفتس است خریدم)
فقط اگر تونستی party پیدا کن بازی کن solo که بازی کنی 1/10 لذت هم نمیده ، نمیگم بده ها اما پارتی این گیم خیلی خیلی حالش بیشتر از solo هست (بخاطر امار دادن ها ، اینکه یکی هست تو بازیت که اگر مردی ایتمهات از بین نره لوت کن اکسترکت کنه و.....)
داداش منم تازه خریدم ایدی دیسکوردی چیزی داری بده شب عیدی بزنیم چیزی هم یاد بگیریم از شما

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
عجیبه، چندروز پیش از یک سایت سی دی کی اروپائی خریدم، اکتیو و دانلود شد بازی هم کردم.
امروز رفتم دیدم کلا بازی از اکانتم پاک شده و باید دوباره بخرمش!
تو بخش ساپورت که میگن احتمالا سی دی کی از G2a و kinguin و... خریداری شده و با کارت دزدی و... بوده.
حالا این مراحل برگشت پول از سایت داخلی پی میگیرم، اما شما چطوری خریدین، چه اعتباری هست به این سی دی کی های سایت های داخلی؟
10 سال دارم خرید میکنم تو استیم و بتل نت از این مشکلات نداشتم!

• Like
Reactions: farhad_fr2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
عجیبه، چندروز پیش از یک سایت سی دی کی اروپائی خریدم، اکتیو و دانلود شد بازی هم کردم.
امروز رفتم دیدم کلا بازی از اکانتم پاک شده و باید دوباره بخرمش!
تو بخش ساپورت که میگن احتمالا سی دی کی از G2a و kinguin و... خریداری شده و با کارت دزدی و... بوده.
حالا این مراحل برگشت پول از سایت داخلی پی میگیرم، اما شما چطوری خریدین، چه اعتباری هست به این سی دی کی های سایت های داخلی؟
10 سال دارم خرید میکنم تو استیم و بتل نت از این مشکلات نداشتم!
سایت ایرانی که بهت فروخته سی دی کی تریال فروخته بهش بگو و درخواست سی دی کی اصلی کن برای منم همین اتفاق افتاده بود سی دی کی های تریال مدت زمانشون 1-2 هفته ای هست

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سایت ایرانی که بهت فروخته سی دی کی تریال فروخته بهش بگو و درخواست سی دی کی اصلی کن برای منم همین اتفاق افتاده بود سی دی کی های تریال مدت زمانشون 1-2 هفته ای هست
عجیب، نمیدونستم همچین چیزی هم هست.
از سایت ایرانی خریدی؟
میتونی برام پ.خ کنی از مسئولش سوال کنم؟

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اقا گیم من پریده =(( به سایت هم گفتم میگه کاری کردی خلاف قوانین بن کرده ولی مگه بن بشم ایمیل نمیاد ؟ من سر جمع 10 تا مچ تو نرفتم این دیگه چه مدلی از اکانت گبم بره !!!
در ضمن من بعد اکتیو کد چک کردم داستان تریال کد رو دید تو قسمت پری اوردر که نسخه گیم رو زده نسخه استاندارد و خیالم راحت بود تا امروز که یک هفته حدودا شده و پریده گیم!!!!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اقا گیم من پریده =(( به سایت هم گفتم میگه کاری کردی خلاف قوانین بن کرده ولی مگه بن بشم ایمیل نمیاد ؟ من سر جمع 10 تا مچ تو نرفتم این دیگه چه مدلی از اکانت گبم بره !!!
در ضمن من بعد اکتیو کد چک کردم داستان تریال کد رو دید تو قسمت پری اوردر که نسخه گیم رو زده نسخه استاندارد و خیالم راحت بود تا امروز که یک هفته حدودا شده و پریده گیم!!!!!
برای منم همین شکل بود.
سر یک هفته از اکانتم پاک شد.
متاسفانه سایتهای ایرانی از g2a و kinguin و... تهین میکنن مثل اینکه با این استورها مشکل دارن.
من دوباره از سایت دیگه ای گرفتم، ولی باز هم خیالم راحت نیست که این مشکل برام پیش نیاد.
بهترین راه داشتن اعتبار و خرید مستقیم از استور خود سایت هست.
-----------------
از امروز تا ۵ روز دیگه بازی با ۲۵ درصد تخفیف بفروش میرسه.
IMG_20200331_161145.jpg

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
طرف بهت سی دی کی تریال داده از سایت های g2a اینطور چیزا خریده حالا یا خودش اطلاع نداشته یا از عمد بوده چون این سی دی کی های تریال 1$ بیشتر نیست قیمتش و فقط بخاطر اینه که 14-7 بتونی بازی رو بازی کنی خوشت اومد بخری!!!! بخاطر همین از اکانت شما پاک شده ! باید به فروشنده بگی به ساپورت پیام بدم که چرا پاک شده 100000% همینو میگن اسکرین شات بگیر بده بهش تو این بازی تا چیت نزنی بن نمیشی طرف فقط یه شر گفته که از سرش باز کنه اصلا کوتاه نیا

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
طرف بهت سی دی کی تریال داده از سایت های g2a اینطور چیزا خریده حالا یا خودش اطلاع نداشته یا از عمد بوده چون این سی دی کی های تریال 1$ بیشتر نیست قیمتش و فقط بخاطر اینه که 14-7 بتونی بازی رو بازی کنی خوشت اومد بخری!!!! بخاطر همین از اکانت شما پاک شده ! باید به فروشنده بگی به ساپورت پیام بدم که چرا پاک شده 100000% همینو میگن اسکرین شات بگیر بده بهش تو این بازی تا چیت نزنی بن نمیشی طرف فقط یه شر گفته که از سرش باز کنه اصلا کوتاه نیا
گفتم به طرف هیچ جوری زیر بار نمیره به ساپورت تارکوو هم پیام دادم این نوشته رو ایمیل کرده من دقیقا متوجه نشدم چی میگه
This request may contain CONFIDENTIAL AND PROPRIETARY INFORMATION and/or PRIVILEGED AND CONFIDENTIAL COMMUNICATION intended solely for the recipient and, therefore, may not be re-transmitted to any party outside of the recipient's organization without the prior written consent of the sender

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر