Enter the Gungeon | PC

qmv_enter_the_gungeon_icon_by_andonovmarko-da5sokf.png

Enter The Gungeon

وقتی برای اولین بار تصاویر بازی Binding of Isaac رو دیدم فکر نمی کردم بازی این قدر مورد تحسین قرار بگیره ...تا وقتی که خودم بازی رو تجربه کردم و متوجه شدم علاوه بر اعتیاد به مواد مخدر و کلش اعتیاد دیگه ای هم وجود داره به نام آیزاک ....تازه داشتم بعد از ماه ها از دست آیزاک و مامانش خلاص می شدم که بازی به نام Enter the Gungeon وارد زندگی من شد.... اینبار بجای کنترل یک بچه گریه رو ..می تونید از بین چهار شخصیت خانم شکارچی آقای تفنگ دار , خانم خلافکار و یه آقای تازه کار و البته خوش شانس یکی رو انتخاب کنید و وارد سخت ترین سیاهچال هایی که تو عمرتون دیدید بشوید...همونطور که از اسم بازی برمیاد قرار نیست با چیزی جز سیاهچاله و تفنگ رو برو بشوید بنابراین دشمنان بازی هم خودشون گلوله هایی هستند که تفنگ به دست دارند ...

گیمپلی بازی تقلید آشکاری از همون بازی آیزاک است که بهبود های زیادی در اون داده شده ...شما وارد سیاه چال میشید نقشه بطور رندوم ایجاد می شود و اتاق به اتاق می گردید تا به باس برسید البته اگه زنده موندید... این وسط با کلید می تونید دو صندوق مخفی در هر مرحله که شامل اسلحه و آیتم های مختلف است رو باز کنید (بازم اگه هم کلید و هم صندوق رو پیدا کردید) و با پوکه فشنگ هایی (واحد پول بازی ) که جمع کردید خرید کنید تغییرات نسبت به آیزاک خیلی زیاد تر و بهتر هستند مثلا به جای اینکه کل نقشه رو دور بزنید تا به یک اتاق خاص برید می تونید از تله پورتی که در اتاق ها هست استفاده کنید یا امکان رول و جاخالی دادن از گلوله ها و یا برگردوندن میزها و اشیا برای کاور گرفتن پشت آنها و... و کلا بازی وسیع تر و گسترده تر و بسیار زیبا تر از اون عنوان کذایی است ...

گرافیک بازی هم با اینکه پیکسلی است ولی بسیار زیبا و دلنشین است استفاده از رنگ های تند (برخلاف همون بازی خانمان سوز که رنگ هاش محدود به یک مداد رنگی شش تایی بود ) نیز بر این زیبایی افزوده....تعداد آیتم ها و اسلحه ها هم اونقدر زیاد هست که هر بار بازی کنید چیز جدیدی برای کشف کردن وجود دارد....داخل بازی می تونید با آزاد کردن شخصیت های عجیب غریب امکانات بازی رو افزایش بدید مثل فروشنده زن دوره گردی که موهای بلندش رو شونه میکنه (اشاره به حلقه ) یا موجودی به شکل کیوبرت با همون فونت صحبت ناشناخته....

باس فایت های زیاد و جالبی هم در نظر گرفته شده که در هر مرحله با یکی به طور رندوم مبارزه ای نفس گیر خواهید داشت و با یک افتتاحیه رسمی به سبک بازی های مبارزه ای ( باز هم بر خلاف همون بازی لعنتی به جای رو برو شدن با یک مشت کثافت و موجودات چندش اینبار با مدوسای اسلحه بدست یا شاه گلوله ها و یا مرد کلاغی (اسمشو از خودم در آوردم ) رو برو میشید...)

این بازی 5 آپریل 2016 منتشر شدبرایpc و ps4 (موندم چرا تایپیک نداشت) توسط Devolver Digital و سازنده Dodge Roll
حجم بازی هم 350 مگ بیشتر نیست ولی می ارزه به بعضی بازی های 40 گیگی ...برای دوستانی که بدون نظر متا آب نمی خورند هم عرض کنم متا 8.4 است و ign هم به بازی 8.5 داده....اگه مثل من سال های جوانی تون رو پای آیزاک سوزوندید و خاکستر کردید برید تو کار این متاع که بدجور جواب میده ....

لینک تریلر ها:
Videos de Enter the Gungeon para PC - 3DJuegos

تریلر:

Last edited by a moderator:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
عجب سرعت عملی :)):))
حالا این سخت تره یا Enter the Gungeon؟
راستی گفتی این نسخه سوم فرنچایزه؟ اون یکیش کدومه:-?
وسط گانجن؟:-?
این نسخه در اصل بازی موبایل بوده و اونجور که از ریویوهای استیم برمیاد زیاد تحویل گرفته نشده مثل Enter the Gungeon و ناامیدکننده بوده.
خیر نسخه دوم فرنچایز هست یا بهتره بگیم یجورایی Spin-off هست برای نسخه اصلی.

• Like
Reactions: ce7en44

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
عجب سرعت عملی :)):))
حالا این سخت تره یا Enter the Gungeon؟
راستی گفتی این نسخه سوم فرنچایزه؟ اون یکیش کدومه:-?
وسط گانجن؟:-?

gjm_picture2.png

سرعت عمل ؟ برادرانمون در استیم بازی رو تموم هم کردند...!!
قطعا این سخت تره ! تو Enter میشه حداقل یک میز چپه کرد و پشتش پناه گرفت...اینجا من برم پشت دکمه آسانسور کاور بگیرم...!
نسخه دوم با عنوان enter the gungeon house of the gundeadمخصوص دستگاه های آرکید هست و اول شخص ریل گان شوتر ..
درست مثل The House of Dead های قدیمی...
اگه wii خدابیامرز زنده بود حتما روش می اومد...هیییع ..! خدا رحمتش کنه...!هر چی خاک اونه باقی عمر سوییچ باشه..!
ولی بدم نمی اومد یک بازی middle of gungeon تو حال و هوای کنترا می ساختن....!

1ujy_enter-the-gungeon-website.jpg

0vs_15336315-7232-b_653289212.jpg

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان من این بازی رو خیلی وقته خریدم و الان شروع کردم بازی، همه مطالب رو خوندم، فقط سوالم اینه اون گلوله آبی ها برا چیه و چطور میشه استفاده کرد
رو ps4 بازیش میکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
یه سوال دیگه، یه کاراکتر باز کردم ( کیو بری) ، نوشت به اسکول اضافه شد ولی نمیدونم کجاست
بعد من برا اون تینکر که آسانسور رو تعمیر میکنه، سه تا بلنک و سه تا کلید و 120 تا پول و 10 تا هم از اون پولا که تو فروشگاه کمپ بازی خرج میکنیم دادم، الان تینکر میگه یه چیز قدرتمند برام از چمبر 1 بیار، نمیدونم چی میخواد

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سوالم اینه اون گلوله آبی ها برا چیه و چطور میشه استفاده کرد
رو ps4 بازیش میکنم
سلام ...
ببخشید دیر پاسخ می دم...روم سیاه !! احتمالا تا الان همه پاسخ هاتون رو خودتون گرفتید و قلق همه چی دستتون اومده ولی محض انجام وظیفه...
اون گلوله آبی ها منظورم blank ها هستند ، بدرد موقع هایی می خوره که موج گلوله ها شما رو هدف گرفته ، و با مصرفشون همه گوله های داغی که دارند میان بخورن تخت سینه شما ، نابود میشند ..
همینطور دشمن ها رو هم ناک بک میکنند وبا بدست آوردن یکسری آیتم ها حتی قابلیت این رو هم پیدا می کنند که دشمن ها رو سمی و آتیشی و اینا کنند ...
و به عنوان یک کاربرد دیگه بدرد لای جرز دیوار میخورند! ..ترک روی دیوار دیدید یدونه از اینها خرجش کنید پشتشون اتاق مخفیانه هست...

ولی نکته ای که من رو به شگفتی وا داشت این بود که رفتم داخل بازی با دسته و دکمه برای blank تعریف نشده بود گفتم شاید روی ps4 هم همین مشکل باشه .. حتما برید توی تنظیمات و تعاریف خودتون رو انجام بدید..
اقا من از طرف سازنده ها عذر میخوام چون با اجازتون ما روی pc بازی میکنیم و مشکل کمبود دکمه نداریم این مشکل رو حس نکردیم ..!! تو رو خدا ببخشید!

یه سوال دیگه، یه کاراکتر باز کردم ( کیو بری) ، نوشت به اسکول اضافه شد ولی نمیدونم کجاست
بعد من برا اون تینکر که آسانسور رو تعمیر میکنه، سه تا بلنک و سه تا کلید و 120 تا پول و 10 تا هم از اون پولا که تو فروشگاه کمپ بازی خرج میکنیم دادم، الان تینکر میگه یه چیز قدرتمند برام از چمبر 1 بیار، نمیدونم چی میخواد

از npc هایی که آزاد میکنید اون هایی که دستشون به دهنشون میرسه مغازه ای چیزی وسط بازی باز میکنند و تو دورهای بعد می بینیدشون... فقیرهاشون هم گوشه کنار گانجن دست فروشی میکنند....
اگه منظورتون از کیوبرت ! Professor Goopton هست همون نارنجیه که معلوم نیست چی میگه ! اون از اون خرپول هاست یک مغازه دو نبش وسط گانجن داره ..اگه وسط گانجن یک چیزی ازش بخرید بساطش رو برمیداره میاره جلوی درمترو..یعنی گانجن پهن میکنه..
ولی از اون فروشنده های با خداست و تخفیف خوب میده در حد سه تا 100 تومن! ...اگه چیزی توی بازی چشمتون رو گرفته از ایشون بخرید هم زن و بچه داره همینکه ارزون تر پاتون در میاد...!!
ولی به نظرم زیاد درگیر npc ها نباشید کسی چیز مفت بهتون نمیده همه شون پول خون بهای پدرشون رو از شما طلب میکنند ...

منظور اون آسانسورچی رباخوار بی همه چیز ! از چیز قدرتمند! Master Round هست برای بدست آوردن این آیتم باید باس مرحله اول رو بدون ضربه خوردن بزنید...هر مرحله هم مستر راند خودش رو داره یعنی دفعه بعد برای شورتکات به مرحله سوم باید مستر راند باس دوم رو بهش بدید....برای بعدی هم مستر راند باس سوم..و الی آخر...البته اینها فقط گفتنش آسونه...!!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام ...
ببخشید دیر پاسخ می دم...روم سیاه !! احتمالا تا الان همه پاسخ هاتون رو خودتون گرفتید و قلق همه چی دستتون اومده ولی محض انجام وظیفه...
اون گلوله آبی ها منظورم blank ها هستند ، بدرد موقع هایی می خوره که موج گلوله ها شما رو هدف گرفته ، و با مصرفشون همه گوله های داغی که دارند میان بخورن تخت سینه شما ، نابود میشند ..
همینطور دشمن ها رو هم ناک بک میکنند وبا بدست آوردن یکسری آیتم ها حتی قابلیت این رو هم پیدا می کنند که دشمن ها رو سمی و آتیشی و اینا کنند ...
و به عنوان یک کاربرد دیگه بدرد لای جرز دیوار میخورند! ..ترک روی دیوار دیدید یدونه از اینها خرجش کنید پشتشون اتاق مخفیانه هست...

ولی نکته ای که من رو به شگفتی وا داشت این بود که رفتم داخل بازی با دسته و دکمه برای blank تعریف نشده بود گفتم شاید روی ps4 هم همین مشکل باشه .. حتما برید توی تنظیمات و تعاریف خودتون رو انجام بدید..
اقا من از طرف سازنده ها عذر میخوام چون با اجازتون ما روی pc بازی میکنیم و مشکل کمبود دکمه نداریم این مشکل رو حس نکردیم ..!! تو رو خدا ببخشید!

از npc هایی که آزاد میکنید اون هایی که دستشون به دهنشون میرسه مغازه ای چیزی وسط بازی باز میکنند و تو دورهای بعد می بینیدشون... فقیرهاشون هم گوشه کنار گانجن دست فروشی میکنند....
اگه منظورتون از کیوبرت ! Professor Goopton هست همون نارنجیه که معلوم نیست چی میگه ! اون از اون خرپول هاست یک مغازه دو نبش وسط گانجن داره ..اگه وسط گانجن یک چیزی ازش بخرید بساطش رو برمیداره میاره جلوی درمترو..یعنی گانجن پهن میکنه..
ولی از اون فروشنده های با خداست و تخفیف خوب میده در حد سه تا 100 تومن! ...اگه چیزی توی بازی چشمتون رو گرفته از ایشون بخرید هم زن و بچه داره همینکه ارزون تر پاتون در میاد...!!
ولی به نظرم زیاد درگیر npc ها نباشید کسی چیز مفت بهتون نمیده همه شون پول خون بهای پدرشون رو از شما طلب میکنند ...

منظور اون آسانسورچی رباخوار بی همه چیز ! از چیز قدرتمند! Master Round هست برای بدست آوردن این آیتم باید باس مرحله اول رو بدون ضربه خوردن بزنید...هر مرحله هم مستر راند خودش رو داره یعنی دفعه بعد برای شورتکات به مرحله سوم باید مستر راند باس دوم رو بهش بدید....برای بعدی هم مستر راند باس سوم..و الی آخر...البته اینها فقط گفتنش آسونه...!!
سلام ممنون از پاسختون، بله همونطور که گفتین دکمه ای برا بلانک نداشت و خودم دستی اضافه کردم. دو تا دکمه برا داج کردن بود و یکیش رو اختصاص دادم به بلانک،
آهان پس باید باس مرحله رو بدون دمیج خودن بزنم، ممنون میشم،
آخر کار اگه توصیه یا راهنمایی دارین برا بهتر بازی کردن بگین؟
یه سوال دیگه تو دانجن ها بعضی جاها صندق سبز برا گذاشتن اسلحه میاد، اسلحه هایی که میزاریم توش چی میشه کجا میره؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
آخر کار اگه توصیه یا راهنمایی دارین برا بهتر بازی کردن بگین؟
یه سوال دیگه تو دانجن ها بعضی جاها صندق سبز برا گذاشتن اسلحه میاد، اسلحه هایی که میزاریم توش چی میشه کجا میره؟
توی اون صندوق سبزها باید یک تعداد مشخصی اسلحه قرار بدید فکر کنم 2 یا 3 تا باشه بجاش یک اسلحه دیگه میده..

شما که خودتون بازیتون عالیه و استادید ، همین که با دسته تا اینجا پیش رفتید تحسین برانگیزه...خداییش خیلی کنترل و بویژه هدف گیری باهاش سخته! من با دسته همون ابتدای ورود از رو پله های گانجن می افتم پایین و کاراکترم میمیره..!!:D

توصیه که واقعیتش خیلی وقته بازی نکردم نکته قابل تاملی یادم نمیاد...ولی...

یکی از توصیه ها برای ابتدای کار انتخاب کاراکتره.. مثلا کاراکتر هانتر در رنکینگ جهانی از مقام بالاتری برخورداره .. ریولورش هزاران کشته و فدایی در بین فن ها داره اون سگه هم کلی براتون آیتم پیدا می کنه ... البته خیلی ها هم نظرشون روی مارین یا تفنگداره... من که خودم بیشتر با خانم تبهکار میرم چون وقتایی که شلوغ پلوغ میشه به واسطه رنگ لباسش می تونم پیداش کنم...!!

لایی کشیدن از بین گلوله ها خیلی مهمتره از رول کردنه .. اول لایی بعد رول .. نه ..اول ایمنی بعد لایی بعد رول..!! رول بد میتونه شما رو به کام مرگ بکشونه...یادتون نره ضربه نخوردن مهم تره از نابود کردن دشمن ها...برای همین فاصله بیشتری از دشمن بگیرید چون اینجوری تا گلوله شون بخواد به شما برسه فرصت فکر کردن بیشتری دارید ...آها اسپیدران مود رو از تنظیمات فعال کنید...

توی باس فایت ها راش و عجله نکنید و رعایت فاصله اجتماعی 15 متری رو ازشون جدی بگیرید ..!
اسلحه های تک گلوله دقت بیشتری دارند تا رگباری ها و بیشتر بدرد کشتن باس ها میخورن مثلا همون زوبین هانتر نمونه پیش فرضشه..
حتما همه جا رو بگردید بویژه استیج های اولیه چون حداقل یک گان و یک آیتم هر مرحله داره...
به در و دیوار های مشکوک که از توی نقشه حس میشه میشده یدونه انباری 4 متری پشتش درآورد و معمار کوتاهی کرده تیر بزنید ! و احتمال اینکه اتاق مخفی پشت دیوار اتاق های صندوق دار باشه زیادتره برای همین بعد اینکه صندوق رو باز کردید تفنگ رو بکشید بیرون رگبار ببندید به در و دیوار ...

اگه یدونه کلید دارید و چندتا صندوق ریخته توی استیج اولویت با صندوق های مجلل سلطنتی! بعد سبز بعد آبی و در آخر قهوه ای...
هیچ چیزی رو روی زمین نندازید برید چون یک موش سارق میاد می دزده اگر به اون آیتم احتیاج ندارید از اتاق برید بیرون سریع برگردید داخل ؛می بینید موشه اومده سر وسیله شما سریع بزنید تو دهنش دیگه نمیاد...!!

این رو هم زیاد توصیه نمی کنم چون سخته ولی میشه قبل بازکردن صندوق ها اگه دقت تون زیاده آروم یدونه تیر بهش بزنید بعضی هاشون باز میشن بعضی هاشون هم بهتون حمله میکنند و بدون مصرف کلید آیتم بهتون میدن..تاکید میکنم نزنید صندوق رو بشکونید..اگر هم شکست آشغالش رو بردارید!

هنوز فکر نمی کنم آیتم هاشو پیدا کرده باشید مثل جعبه متال گیری یا یک آیتمی که شما رو نامرئی میکنه ولی زبونم لال بشه می تونید از فروشگاه دزدی هم بکنید..دیگه واقعیتش نکته بدرد نخور دیگه ای یادم نمیاد..

در آخر شانس تو اینجور بازیا تاثیر بسزایی داره اگه مقدوره یدونه نعل اسب جلوی تلویزیون خونه تون آویزون کنید...!:D

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
توی اون صندوق سبزها باید یک تعداد مشخصی اسلحه قرار بدید فکر کنم 2 یا 3 تا باشه بجاش یک اسلحه دیگه میده..

شما که خودتون بازیتون عالیه و استادید ، همین که با دسته تا اینجا پیش رفتید تحسین برانگیزه...خداییش خیلی کنترل و بویژه هدف گیری باهاش سخته! من با دسته همون ابتدای ورود از رو پله های گانجن می افتم پایین و کاراکترم میمیره..!!:D

توصیه که واقعیتش خیلی وقته بازی نکردم نکته قابل تاملی یادم نمیاد...ولی...

یکی از توصیه ها برای ابتدای کار انتخاب کاراکتره.. مثلا کاراکتر هانتر در رنکینگ جهانی از مقام بالاتری برخورداره .. ریولورش هزاران کشته و فدایی در بین فن ها داره اون سگه هم کلی براتون آیتم پیدا می کنه ... البته خیلی ها هم نظرشون روی مارین یا تفنگداره... من که خودم بیشتر با خانم تبهکار میرم چون وقتایی که شلوغ پلوغ میشه به واسطه رنگ لباسش می تونم پیداش کنم...!!

لایی کشیدن از بین گلوله ها خیلی مهمتره از رول کردنه .. اول لایی بعد رول .. نه ..اول ایمنی بعد لایی بعد رول..!! رول بد میتونه شما رو به کام مرگ بکشونه...یادتون نره ضربه نخوردن مهم تره از نابود کردن دشمن ها...برای همین فاصله بیشتری از دشمن بگیرید چون اینجوری تا گلوله شون بخواد به شما برسه فرصت فکر کردن بیشتری دارید ...

ولی رول کردن میتونه به دشمن ها هم آسیب وارد کنه مثلا اون گردالی قرمزها کوچولوهاشون با رول له میشن.. آها اسپیدران مود رو از تنظیمات فعال کنید...

توی باس فایت ها راش و عجله نکنید و رعایت فاصله اجتماعی 15 متری رو ازشون جدی بگیرید ..!
اسلحه های تک گلوله دقت بیشتری دارند تا رگباری ها و بیشتر بدرد کشتن باس ها میخورن مثلا همون زوبین هانتر نمونه پیش فرضشه..
حتما همه جا رو بگردید بویژه استیج های اولیه چون حداقل یک گان و یک آیتم هر مرحله داره...
به در و دیوار های مشکوک که از توی نقشه حس میشه میشده یدونه انباری 4 متری پشتش درآورد و معمار کوتاهی کرده تیر بزنید ! و احتمال اینکه اتاق مخفی پشت دیوار اتاق های صندوق دار باشه زیادتره برای همین بعد اینکه صندوق رو باز کردید تفنگ رو بکشید بیرون رگبار ببندید به در و دیوار ...

اگه یدونه کلید دارید و چندتا صندوق ریخته توی استیج اولویت با صندوق های مجلل سلطنتی! بعد سبز بعد آبی و در آخر قهوه ای...
هیچ چیزی رو روی زمین نندازید برید چون یک موش سارق میاد می دزده اگر به اون آیتم احتیاج ندارید از اتاق برید بیرون سریع برگردید داخل ؛می بینید موشه اومده سر وسیله شما سریع بزنید تو دهنش دیگه نمیاد...!!

این رو هم زیاد توصیه نمی کنم چون سخته ولی میشه قبل بازکردن صندوق ها اگه دقت تون زیاده آروم یدونه تیر بهش بزنید بعضی هاشون باز میشن بعضی هاشون هم بهتون حمله میکنند و بدون مصرف کلید آیتم بهتون میدن..تاکید میکنم نزنید صندوق رو بشکونید..اگر هم شکست آشغالش رو بردارید!

هنوز فکر نمی کنم آیتم هاشو پیدا کرده باشید مثل جعبه متال گیری یا یک آیتمی که شما رو نامرئی میکنه ولی زبونم لال بشه می تونید از فروشگاه دزدی هم بکنید..دیگه واقعیتش نکته بدرد نخور دیگه ای یادم نمیاد..

در آخر شانس تو اینجور بازیا تاثیر بسزایی داره اگه مقدوره یدونه نعل اسب جلوی تلویزیون خونه تون آویزون کنید...!:D
ممنون داداش خیلی کمک کردی،
دمت گرم،
نهایت تا چمبر 3 تونستم برم
راستی باس ها رو که بدون دمیج خوردن میزنیم و بهمون ایتم میده، این ایتم بجر تعمیر اسانسور به چه درد دیگه ای میخوره، من چند بار باس های چمپر اول رو بدون ضربه خوردن زدم،

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
دمت گرم،
نهایت تا چمبر 3 تونستم برم
راستی باس ها رو که بدون دمیج خوردن میزنیم و بهمون ایتم میده، این ایتم بجر تعمیر اسانسور به چه درد دیگه ای میخوره، من چند بار باس های چمپر اول رو بدون ضربه خوردن زدم،

خواهش می کنم، ممنون...
اگه دقت کرده باشید هر مستر راند یدونه قلب بهتون اضافه میکنه...
توی یکی از پست های قبلی هم توضیح دادم وقتی به اون موجود سبز رنگ برسید برای باز کردن یک مرحله مخفی هم کاربرد داره...
چندتا تفنگ هم هستند که اگه مستر راند داشته باشید خفن تر میشن..اسم هاشون یادم نیست ولی یکیشون به هیلو ربط داشت ، شبیه پلاسما پیستول کاوننت ها هست...!!
اگه 5 تا مستر راند توی یک ران بگیری یک ساعت به نام Super Hot Watch باز میشه که زمان رو با حرکت نکردن شما نگه می داره و راحت میشه جاخالی داد ..ولی گرفتنش مرد خر می خواهد و گاو کهن...!!

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
خواهش می کنم، ممنون...
توی یکی از پست های قبلی هم توضیح دادم وقتی به اون موجود سبز رنگ برسید برای باز کردن یک مرحله مخفی هم کاربرد داره...
چندتا تفنگ هم هستند که اگه مستر راند داشته باشید خفن تر میشن..اسم هاشون یادم نیست ولی یکیشون به هیلو ربط داشت ، شبیه پلاسما پیستول کاوننت ها هست...!!
اگه 5 تا مستر راند توی یک ران بگیری یک ساعت به نام Super Hot Watch باز میشه که زمان رو با حرکت نکردن شما نگه می داره و راحت میشه جاخالی داد ..ولی گرفتنش مرد خر می خواهد و گاو کهن...!!
فدات داداش، خیلی منو جلو انداختی، همه اینا رو اگه میخواستم خودم تجربه کنم خیلی طول میکشید،
انصافا بازی عالیه
این بازی رو عید امسال سونی رایگان کرد، منم چند روز پیش دانلود کردم تا تستش کنم، قصد داشتم یه نیم ساعت تست کنم، ولی الان چند روزه که معتادش شدم، واقعا عالیه

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655
خواهش می کنم، ممنون...
آقا دمت گرم خیلی باحال توضیح میدی. خیلی استفاده کردم. تازه شروع کردم و تا طبقه 3 هم تونستم برم. مزاحم خواهم شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر