Multi Platform ENDER LILIES: Quietus of the Knights

picture176-min_ib4p.png

باران سنگین

آن شب باران , شدید تر از همیشه شروع به باریدن گرفت . قطرات باران هر موجودی را لمس کرد به اجسادی تشنه خون تبدیل نمود.
آن شب باران ,مثل اینکه نفرین شده باشد تباهی و نیستی را با خود برای سرزمین آورد. در این حین,
در اعماق کلیسای فراموش شده متروک ," لیلی " چشمهایش را باز کرد بدون آنکه چیزی از گذشته به خاطر آورد...
هنوز صدای برخورد قطرات باران با سطح زمین به گوش می رسید...​

اطلاعات کلی:

• سبک بازی اکشن و ماجراجویی توامان با نقش آفرینی دو بعدی سایداسکرول و مترویدوانیایی آغشته به حل پازل و اکسپلوریشن با ته مایه های فانتزی تاریک و سولز لایک است!!
  • شخصیت اصلی بازی لیلی ، آخرین بازمانده از کشیش های سفید و یکی از اعضای فراموش شده خانواده جوستار است که توانایی تطهیر ارواح فاسد را دارد و باید در طول یک سفر اندوه بار , اسرار باران مرگ را به کمک شوالیه های باقی مانده کشف کند. درسته منطق در ویدئو گیم از جایگاه رفیعی برخوردار نیست ولی خداییش از کسی که اسمش لیلی هست میشه انتظار انجام این کار رو داشت..!باز اگه اسمش میریام بود یک چیزی...!!
  • لیلی در بازی از هیچگونه مهارت مبارزه یا فنون رزمی بهره نمی برد , فقط می تواند روح نابود شده قهرمانان باستان متوفی را پاک کند و آنها را از رنج و عذاب ابدی برهاند. با این کار متحدان قدرتمندی بدست می آورد و آنها را در مبارزه به خدمت می گیرد . ای قرین رحمت تو اون روحت شین مگامی تنسی....!
  • بازی با Unreal Engine 4 ساخته میشود برنامه نویس بازی آقایی هست به نام Amir Gouini...جدیدا چقدر امیر زیاد شده...!

• بازی در طراحی محیط و گیم دیزاین تاثیرات شدیدی از دو تن از مترویدوانیاهای موفق معاصر ori و hollow knight گرفته. مثلا همین نیمکت سیوها رو از بازی هالو نایت برای مدتی قرض گرفتن تا لیلی بشینه روش، چون مثل اینکه هورنت حالا حالاها بهشون نیازی نداره ...
  • سازندگان در به تصویر کشیدن محیط های تراژیک, پادشاهی سقوط کرده ، قلعه های باشکوه سلطنتی ، جنگل های عمیق غوطه ور و نفرین شده و مناطق زیرزمینی تاریک و سردابه های نمناک و ...بسیار بسیار موفق عمل کرده اند....انصافا دم اون آقای تصویر کش گرم...
  • گفتیم یکی از سبکهای متعددی که بازی درش طبقه بندی میشه سولز لایک هست ! هه هه هه نترسید بابا ! این مورد بیشتر خودش رو در طراحی پک و پوز دشمن های سیه چرده بازی نشون میده ..مجازاتی در کار نیست ، می تونید بدون اینکه ترس از دست دادن مایملک رو داشته باشید ،کپه مرگتون رو بگذارید زمین و بمیرید، همه چی سر جاش میمونه...!!
  • با اینکه سازنده ها به طور ضمنی و زبانی مانور زیادی بر روی چالش برانگیز بودن بازی دادن اما در بازخورد های گرفته شده از استیمیان AI دشمن ها فقط مقداری بیشتر از هویج های بازی overcooked هست...چیزی در مایه های لیلی بیا منو بکش..!!
  • هیولاهایی که در بازی وجود دارند به نام Blighted شناخته می شوند ...خوب شد گفتند وگرنه چقدر تشخیص شون با NPC ها سخت می شد...
picture28-min_1005.png
  • نقشه بازی به صورت بخش بخش هست نه اتاق به اتاق ، برای همین زیادی خوانا نیست مثل هالونایت گور به گور شده , می برد تون توی جنگل بعد ولتون می کنه به امون خدا...!!
  • بازی در pax 2020 رونمایی و در ژانویه 2021 وارد فاز ارلی اکسس شد و اینک بند از 6 ماه اسارت در بندهای ارلی اکسس ،آزاد و در تاریخ 22 june عرضه میشود. البته خوبی ارلی اکسس با هزار تا بدیش اینه که اصلاحات ، با نهایت توجه به اصول گرایی برطبق رای و نظر مردم صورت میگیره...!
  • نسخه دست رسی زود هنگام بازی شامل 3 منطقه از 8 منطقه ای که برای بازی در نظر گرفته شده می شود و چیزی حدود 3 ساعت , ولی سازندگان وعده داده اند که اتمام بازی اصلی بین 10 تا 15 ساعت بسته به توانایی های ذهنی و حرکتی شما زمان می برد ...آقا قبول نیست مترویدوانیا زیر 20 ساعت حال نمیده...
  • متاسفانه بازی از صداگذاری بهره نمی برد برای همین شخصیت ها برای اینکه به جیب خالقین خود فشار نیاورند احساسات خود را ساکت بروز می دهند، ولی در عوض موسیقی بازی توسط استدوی نُقلی Mili دارنده اندک اعتباری از انیمه Ghost in the Shell , ساخته شده که بسیار خوب هم فضای اندوهگین را منعکس می کند...
  • همونطوریکه تا اینجا فهمیدید لیلی مهارت رزم که نداره ,قد و بالا و اندام قابل ذکری هم که نداره! صدا هم که نداره , اونم از لباس پوشیدنش ... تازگیا کاشف به عمل اومده که فراموشی هم گرفته......! حالا این دختره ی لال و ترسوی آلزایمری ، که نمی تونه حتی یدونه ژیلت دستش بگیره چجوری می خواد توی این فضای تاریک بین اجنه و اشباح دووم بیاره ...آقا اینو بفرستید خونه ننه اش و میریام رو بیارید...البته ساموس هم آوردین اشکالی نداره...
  • بازی فعلا برای کامپیوترهای شخصی دوست داشتنی و سوییچ های گوگولی در دسترس است. برای دو کنسول در قید حیات سونی July 6, 2021 و برای انواع ایکس باکس های موجود در بازار, حالا بعدا فکراشون رو بکنند...
  • آپدیت :آقا مثل اینکه فکرهاشون رو کردند ..برای کلیه ایکس باکس ها بازی همین الان قابل تهیه هست ..در عوض نسخه ps4 افتاد برای Q3 سال 2021...نه نه دوباره افتاد جلو...!!

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان من یه مشکل عجیبی دارم این فلش بک باس ها برا من اهنگ نداره.الان واکترو رو تو یوتیوب گفتم‌ نگاه کنم مگه میشه اهنگ نداشته باشه نگو داره برا من نمینوازه.😐

• Like
Reactions: New Shredder

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
دوستان من یه مشکل عجیبی دارم این فلش بک باس ها برا من اهنگ نداره.الان واکترو رو تو یوتیوب گفتم‌ نگاه کنم مگه میشه اهنگ نداشته باشه نگو داره برا من نمینوازه.😐
این مشکل تو نسخه early access بوده، اونو دانلود کردی؟

• Like
Reactions: New Shredder

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
من فقط Muramasa و dragon's crown رو از اون استدیوی فوق هنرمند تموم کردم اونم روی شبیه ساز...

پس پیشنهاد میکنم حتمن odin sphere leifthrasir را هم بازی کنی که میشه گفت بهترین بازی این استودیوی پر از گوهر و هنر هستش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
پس پیشنهاد میکنم حتمن odin sphere leifthrasir را هم بازی کنی که میشه گفت بهترین بازی این استودیوی پر از گوهر و هنر هستش
واقعا بعد آتلوس که ورودش به PC مثل غول آخر میموند، حالا vanillaware باید یکی راضی کنه که بیاد.
ماشالله لیست بازیهارو که مرور میکنم ، جاش فقط دلار میبینم، یکی از یکی بهتر.
امیدوارم آتلوس/سگا بتونن باهاش همکاری بیشتری کنن تا بتونه بازیهای قدیمیشون هم برای PC/Switch منتشر کنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اثری از salt and sanctuary تو این عکس نیست حیف باز خدارو شکر castlevania sotn هست
اون کلاه مخروطی دراز از چپ >>>>>>>>> salt and sanctuary :)) :))
SAS خیلی مترویدوانیا نبود، بیشتر به سمت دارک سولز بود تا متروید.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
picture12-min_jmg9.png

دیروز سالگرد یک سالگی بازی بود و سازنده یعنی Binary Haze با انتشار یک توییت رمزآلود ،
تلویحا انگشت اشاره شو کرد تو چشم شماره بعدی بازی ! یا به اصطلاح Tease کرد..

picture13-min_ong.png

طرفدارها رمز رو شکافتن و رسیدن به این جمله "Ender Lilies next project"
حالا با استقبال خوبی که از بازی شده احتمالا شماره بعدی همین بازی باشه ..البته باز هم قطعی نیست شاید روی یک بازی دیگه دارن کار میکنند ..
پس ما نیز به نوبه خود با قرار دادن چند فن آرت این سالگرد خجسته را فرخنده می داریم...!!

پ ن : همینطوری داشتم تو فن آرت ها می چرخیدم خوردم به این ..کالکتور ادیشن بازی ... چقدر باکس آرتش قشنگه .. خو اینو می گذاشتین رو باکس اصلی بی شعورها... !
ender-lillies-switch-collectors-edition-lrg_600x-min_ge5e.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر