DJ HERIO 1,2 ریجن2

βehdad

کاربر سایت
Rating - 100%
11   0   0
سلام
یه DJ HERO 1.2 دارم که میخوام بفروشم ( خداوکیلی اگر به پول نیاز نداشتم نمیفروختم چون خیلی باحاله:( )
ریجنش 2 هست (کاملا کم یاب)
دیجی واسه دیجی هیرو 2 هست
شاید باورتون نشه ولی کلا 3ساعت باهاش بازی کردم
DJ HERO 1 رو باز کردم یه دونه از آهنگهاشو زدم بعد در آوردم 2 رو گذاشتم این هم یه آلبومشو زدم بعدشم گذاشتم تو جعبش تا الان
سلفون بازی ها هم روش هست تو عکس ها میتونید ببینید
قیمت مقطوع 190
قیمت خرید خودم 220
پایین تر از این قیمت پیشنهاد ندین که راه نداره
حضوری (تهرانم)
با پست هم که پول به عهده خریدار ( بنده یه کالکتور کیلزون که 2.5 کیلو بود رو پست کردم برای شیراز پولش شد 2تومن بسته بندی + 9 تومن پست = جمعا11 تومن شد این هم 2.5 کیلو هست پس حدودا همین میشه )
عکس :

فروخته شد به Shino2dream عزیز!!!!!

آخرین ویرایش:
سلام...میشه ی توضیح مختصری راجب تجربه ی بازیت بدی؟گیم پلیش چطوریه؟بجز به موقع زدن دکمه های رنگی چی کار باید کرد؟
راستی مگه دی جی هیرو ۲ میکروفن نداره؟
ممنون...آپ

آخرین ویرایش:
سلام...میشه ی توضیح مختصری راجب تجربه ی بازیت بدی؟گیم پلیش چطوریه؟بجز به موقع زدن دکمه های رنگی چی کار باید کرد؟
راستی مگه دی جی هیرو ۲ میکروفن نداره؟
ممنون...آپ
سلام
DJ1 رو من از 10 بهش 7 میدم چون آهنگهاش یخرده قدیمیه و هم (کرکترهای معروف رو نداره ) ولی Dj2 رو بهش 10 میدم(در سبک خودش ) چون هم آهنگهاش جدیدا هم دیجیور های معروف رو داره ( tiestoو david guetta , Dea5 Mouse و.... )
به نظر من از گیتار هیرو خیلی سختر هست چون باید همزمان 2تا دستتون کار کنه اونم خیلی سرعتی
توضیحش سخته پیشنهاد میکنم تو یوtube ویدیو ازش ببینید میبینید چقدر تنوعش زیاده
نه نداره اون نسخه ادیتیشنشه که 2تا دیجی +1 میکروفن توشه با کیف فلزی
ممنون از آپ

سلام
DJ1 رو من از 10 بهش 7 میدم چون آهنگهاش یخرده قدیمیه و هم (کرکترهای معروف رو نداره ) ولی Dj2 رو بهش 10 میدم(در سبک خودش ) چون هم آهنگهاش جدیدا هم دیجیور های معروف رو داره ( tiestoو david guetta , Dea5 Mouse و.... )
به نظر من از گیتار هیرو خیلی سختر هست چون باید همزمان 2تا دستتون کار کنه اونم خیلی سرعتی
توضیحش سخته پیشنهاد میکنم تو یوtube ویدیو ازش ببینید میبینید چقدر تنوعش زیاده
نه نداره اون نسخه ادیتیشنشه که 2تا دیجی +1 میکروفن توشه با کیف فلزی
ممنون از آپ
خواهش میکنم...یعنی دی جی هیرو ۲ از میکروفون پشتیبانی میکنه؟همین نسخه ای که شما داری؟میخوام ببینم میشه براش جداگونه میکروفون بخرم؟اگه آره قیمتش چنده حدودی؟
ببخشید سوال میکنما....برای اطلاعات عمومی نمیپرسم واقعا تو فکرم هست ازتون بخرم...

خواهش میکنم...یعنی دی جی هیرو ۲ از میکروفون پشتیبانی میکنه؟همین نسخه ای که شما داری؟میخوام ببینم میشه براش جداگونه میکروفون بخرم؟اگه آره قیمتش چنده حدودی؟
ببخشید سوال میکنما....برای اطلاعات عمومی نمیپرسم واقعا تو فکرم هست ازتون بخرم...
خواهش میکنم رفیق
DJ HERO 2 هم از میکروفون پشتیبانی میکنه هم از گیتار( یعنی میشه یکی گیتار بزنه یکی دیجی و یکی هم بخونه )
اره جدا بخری میشه ولی قیمتشو نمیدونم شاید DC داشته باشه یه زنگ بزن قیمت بپرس
سوال دیگه بود بازم در خدمتم

چند تا سوال دیگه!:">
۱-با پورت یو اس بی وصل میشه به ps3 یا بی سیمه؟
۲-این پک شما (دی جی هیرو ۲) تو خودش ی بازی دی جی هیرو ۱ بود؟یا جدا خریدید؟
۳-آیا دی جی ۲ با دی جی ۱ تفاوتی از نظر اندازه یا مشخصات دارن؟
۴-میشه ی نفر دی جی باشه و ی نفرم بخونه!؟یا حتما باید دستگاه سومی هم وجود داشته باشه؟
۵-هیچ میشکلی که نداره دی جی اش؟بازیاش که واقعا آکه...چند وقته خریدید؟!
۶-دستگاه من ریجن ۳ و کپی خوره (۳.۵۵)...ازین نظر که مشکلی پیش نمیاد؟!
۷-آخره آخره آخره آخرش چند میدی بهم؟!:">(میدونم نوشتید مقطوع!:">)....:d
۸-شما کدوم سمت تهرانید؟(این دوتا آخریو دیگه پ.خ کن;;))

با اجازه از آقا بهداد :d

شما میتونید از این میکروفون 5 تومنی USB ها هم استفاده کنید چون هم به GH میخورن هم به DJ Hero .نیازی نیست License شده باشه

1-بی سیمه
3-دستگاه دی جی فقط برای نسخه ی اول هستش و نسخه ی دوم هم دی جی اش همون نسخه ی اوله
4-نه میشه.میشه یکی دی جی یکی گیتار یکی هم بخونه.توی دی جی هیرو 1 هم میشه هم دی جی هم گیتار استفاده کرد.
6-خیر مشکلی نداره

بهداد جان ببخشید :d

با اجازه از آقا بهداد :d

شما میتونید از این میکروفون 5 تومنی USB ها هم استفاده کنید چون هم به GH میخورن هم به DJ Hero .نیازی نیست License شده باشه

1-بی سیمه
3-دستگاه دی جی فقط برای نسخه ی اول هستش و نسخه ی دوم هم دی جی اش همون نسخه ی اوله
4-نه میشه.میشه یکی دی جی یکی گیتار یکی هم بخونه.توی دی جی هیرو 1 هم میشه هم دی جی هم گیتار استفاده کرد.
6-خیر مشکلی نداره

بهداد جان ببخشید :d
واقعا ۵ تومن!؟!:-oاز کجا میشه خرید!؟!؟
آرمان جان ممنووون...ولی سوال ۷ از همه مهم تر بود ایکاش اونم جواب میدادید!:d

چند تا سوال دیگه!:">
۱-با پورت یو اس بی وصل میشه به ps3 یا بی سیمه؟
۲-این پک شما (دی جی هیرو ۲) تو خودش ی بازی دی جی هیرو ۱ بود؟یا جدا خریدید؟
۳-آیا دی جی ۲ با دی جی ۱ تفاوتی از نظر اندازه یا مشخصات دارن؟
۴-میشه ی نفر دی جی باشه و ی نفرم بخونه!؟یا حتما باید دستگاه سومی هم وجود داشته باشه؟
۵-هیچ میشکلی که نداره دی جی اش؟بازیاش که واقعا آکه...چند وقته خریدید؟!
۶-دستگاه من ریجن ۳ و کپی خوره (۳.۵۵)...ازین نظر که مشکلی پیش نمیاد؟!
۷-آخره آخره آخره آخرش چند میدی بهم؟!:">(میدونم نوشتید مقطوع!:">)....:d
۸-شما کدوم سمت تهرانید؟(این دوتا آخریو دیگه پ.خ کن;;))
مرسی آرمان جون :x
8.بنده شهرک غرب ( سعادت آباد ) هستم
همینجا گفتم همه بدونن:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or