Divinity: Original Sin II

509e41eb7e4d8c2e8e9947876a796989_original.png

چند نسل بعد از اتفاقات Divinity: Original Sin، اسقف تازه به دوران رسیده بنام Alexander (از فرقه Innocent) استفاده از منبع انرژی Source را محدود و منحصر به Divine Order اعلام کرده است.

حالا همه جادوگرها (Sourcererـها) مجرم هستند، و آنهایی که مضنون به داشتن قدرت های Source باشند، تحت تعقیب قرار میگیرند و پس از دستگیری، قدرتهایشان از آنها گرفته میشود. و به افرادی بدون احساس و بی اراده منجر خواهند شد.

چهار Sourcerer آماتور از گوشه و کنار قلمرو، همه قربانیان برنامه پاکسازی قومی Alexander هستند. برای سر بریده شما جایزه تعیین شده است. استادان و دست نشانده های Divine Order به دنبال شما هستند. شما نمیدانید به چه کسی اعتماد کنید و دنیای اطراف همه چیز هست به جز دوست شما.

برای زنده ماندن، باید قدم در راه بزرگترین Sourcererـی که دنیا به خود دیده است بگزارید. باید با خیانت و خدعه، سیاستِ دنیایی که خودش را به نابود میکشانت، دست و پنجه نرم کنید. و البته قدرتهای Source خودتان.

با عبور از میان شهرهای عظیم، بیابانهای خطرناک، معابد گمشده، و میدان های جنگ، بدنبال راهی برای شکست دادن الکساندر خواهید بود، با فهمیدن اینکه تنها راه در عمق درون خود شماست.

این، بدون شک، سیاحتی مادام العمر خواهد بود.

• کمپین عظیم بازی با بیش از 80 ساعت گیمپلی. هم بصورت تک نفره هم کوآپ تا 4 نفر قابل بازی است.
  • تله‌پورت یک فاکتور مهم در گیمپلی است.
  • نژاد The undead (نامیرا) قابل بازی است. باید در برخورد با NPCـها از ماسک استفاده کنید وگرنه از شما فرار میکنند. میتوانید با اسکیل مخصوص به دیگر نژادها از جمله انسان، الف و دوآرف تبدیل شوید. و این فقط تبدیل ظاهری نیست و قابلیت های مخصوص به هر نژاد را هم بدست می آورید!
  • برای اولین بار در یک بازی RPG کوآپ، هر بازیباز هدف های مختص به خود را برای دنبال کردن دارد.
  • انتخاب هر نژاد و origin، بر تمام جریان بازی اثر خواهد داشت.
  • بازی شامل 1200 کاراکتر، 74000 خط دیالوگ و قریب به 80 نفر دوبلور مختلف میشود.
  • داستان بازی عمیق تر، گسترده تر و تاریک تر از شماره اول بازی است.
  • نتایج انتخاب هایتان را لمس خواهید کرد!

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
دوستان RPG باز خجالت بکشید که همچین تاپیکی خوابیده :D
بازی تخفیف خورده حتما بخرید و اینکه تاپیک بیاد بالا یذره تبادل نظر بکنیم :))

• Like
Reactions: a2010

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
بازی که عالیه شکی توش نیست از سبک نوبتی هم خوشتون نمیاد 1 ساعت بهش شانس بدین 100% خوشتون میاد :D
کی میاد co-op بریم؟:D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بازی که عالیه شکی توش نیست از سبک نوبتی هم خوشتون نمیاد 1 ساعت بهش شانس بدین 100% خوشتون میاد :D
کی میاد co-op بریم؟:D
ادت کردم ولی این جوگیر بودن من رو نگا نکن صفر کیلومترم تو بازی :D
ولی واقعا بازی بیرحمیه از لحاظ سختی

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من قبل بازی کردن نسخه اول از مبارزات نوبتی بدم میومد.رفتم یوتیوب گیم پلیشو دیدم بازم نظرم عوض نشد.بعد بازی کردم چند ساعت معتادش شدم صد و سی چهل ساعتی نسخه اولو پلی دادم نسخه دومم که کلا تو یه لول دیگه ای بود و واقعا تعادل خوبی واسه یکی که مثل من فقط تک نفره بازی میکنه ایجاد کردن.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بچه ها لینکی چیزی دارین برای اینکه داستان کلی بازی رو بفهمم الان کلی سوال راجع به Divine و Divine Order و Source و اینا دارم . قشنگ علامت سواله رو سرم :D
وسط بازی چنج کردم رو DoS1 یذره Lore بازی بهتر درک کنم

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با این احتمال که هیچکس دیگه گذرش به این تاپیک خاک خورده نمیفته و کامنت منو نمیخونه،
بگم که بازی از هر نظر فوق العاده است.
جهان وسیع، زیبا و پر از شگفتی و اسرار.
خطوط داستان گسترده، متنوع و مرتبط با هم.
سیستم های عمیق، مفصل و به شدت Solid نقش افرینی.
کامبت بازی در یک کلام فوق العاده است. ابلیتی ها خیلی خیلی متنوع هستن و تنوع انمی ها خیلی بالاست.
شخصیت ها در یک کلام به یاد ماندنی. یکی از سخت ترین تصمیماتم انتخاب ۴ شخصیت از بین این همه شخصیت بود. آخر سر مجبور شدم بیست و رد پرینس رو بیرون بزارم که لازمه یه پلی ترو دیگه با این ۲ عزیز هم برم.

خلاصه میدونم دیر سراغ این بازی رفتم ولی خب واقعا دست مریزاد به لارین که چنین شاهکاری رو تحویل داد.

پ.ن: شخصیت جدید نسازید. یکی از شخصیت های از پیش موجود رو وردارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر