DIGITAL COMBAT SIMULATOR WORLD | PC

DIGITAL COMBAT SIMULATOR WORLD | PC
165040 DCS 2019-10-17 02-25-48-33.jpg

یک بازیِ شبیه ساز پرواز جنگنده رایگان که توسط Eagle Dynamics گسترش و تولید شده و توسط Fighter Collection که ناشر آن است اولین بار در اکتبر 2008 منتشر گردید که از همان ابتدا شامل نسخه های متعددی بوده است که نسخه فعلی آن در حال حاضر 2.5 می باشد .
DCS World یک شبیه ساز sandbox گونه است که هواپیماها و مکان هایی از اوایل جنگ حهانی دوم ، تا جنگ سرد ، تا درگیریهای مدرن مانند جنگ گرجستان و روسیه را ارائه می کند . مناطق فعلی مدل شده شامل قفقاز و دریای سیاه ، محدوده تست و آموزش Nevada ، خلیج فارس تا شام ( سوریه و عراق ) تا نرماندی 1944 را شامل می شود و هدف آن ارائه اصیل ترین و و اقعی ترین شبیه سازی هواپیماهای نظامی ، وسایل نقلیه زمینی و کشتی ها همه در یک شبیه سازی تجاری را امکان پذیر ساخته است .

بازی شامل شبیه ساز رایگان هواپیمای جنگی Sukhoi Su-25T Frogfoot و TF-51D Mustang می باشد . dcs world از طریق ماژول ها ( اساسا dlc ها ) و همچنین افزودنی ها و مودهای ساخته شده توسط کاربران نیز قابل توسعه است . هم اکنون این نسخه به صورت مستقل و نسخه استیم قابل دسترسی است . از آگوست سال 2020 تعداد 39 هواپیما یا انواع هواپیما در بیش از 6 دی ال سی مختلف قابل پرواز بوده و 23 هواپیمای دیگر در حال توسعه قرار دارند که از این تعداد ، توسعه قسمتی از آنها به اتمام رسیده است .

این شبیه سازی همچنین با یک ویرایشگر ماموریت ، بازی کامل به صورت شبکه و آنلاین ، بیش از 156 سیستم تسلیحاتی هوش مصنوعی ، 105 وسیله نقلیه زمینی و قطار ، 50 سیستم دفاع هوایی ، 19 کشتی و 84 هواپیما برای هوش مصنوعی ارائه می شود.

این بازی از کاربران و منتقدان حرفه ای نظرات بسیار مثبتی دریافت کرده است .
https://store.steampowered.com/app/223750/DCS_World_Steam_Edition/

بخش کمپین بازی با توجه به dlc های خریداری شده به صورت کلی شامل :

1. world war II
  2. Korean war
  3. caucasuse
  4. persian gulf
  5. flight training
  6. red flag
  7. helicopter campaigns
  8. combined arms campaign

نکته :

بعد از اضافه شدن بازی به اکانتتون و بعد از اولین اجرا در منوی ابتدایی بازی که نمونه اش رو در عکس بالای تاپیک مشاهده میکنید باید یک بار به اکانت خودتون در Eagle Dynamics وصل بشید یا اگر اکانت ندارید باید اقدام به ساخت اکانت کنید .

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
USAF
چی بود واقعاً
با یکسری از میشن هاش من زندگی می کردم
واقعاً اگه بگم اون میشن تمرینی حمله به SA-3 (یا SA-4 بود دقیق یادم نیست) رو با F-5 و F-105 شاید ۱۰۰۰ بار رفته باشم دروغ نگفتم
یا یه میشن اسکرمبل داشت که با F-22 باید بلند میشدی
خیلی باحال بود این سیمولاتور
یادش بخیر
اصلا هیچ شبیه ساز هواپیماهای جنگی برای من نزدیک به این بازی هم نشد. انقدر پرفکت بود برای من که هنوز دیسک ـشو (با اینکه به درد نمیخوره) بعد از 18 سال نگه داشتم! :D یک بالانس عالی بین شبیه سازی و گیم پلی متعادل و لذت بخش

20210523_190442.jpg

با اینکه کنترل هواپیماهاش خیلی سخت و دست و پاگیر نبود اما هر کدومشون حس کاملی نزدیکی به اون قدرت مانور واقعی هواپیما داشت
مثلا با F117 سنگینی و بدی کنترل هواپیما رو کاملا متوجه میشدی، برعکس F22 و F16 به شدت تیز و چابک بودن، هواپیمایی که بمب و موشک ـش فول بود رو کاملا سنگینیش رو حین پرواز احساس میکردی، حتی خود موشک ها و بمب ها هر کدوم با ویژگی های خاص خودشون با دقت طراحی شده بودن، زدن هواپیماهای دشمن با AIM 120 از فاصله دور ردخور نداشت، اما AIM 9 و 7 همش دردسر بود!
من راحت بالای 500 ساعت پای این بازی نشستم هنوزم گاهی یه سری بهش میزنم
بابت معرفی اون چندتا بازی دیگه هم ممنون اون Lock On هم خیلی سال پیش بازی کردم دیگه یادم رفته بود، اونم گزینه خوبی بود حتما دوباره امتحانش میکنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
@Sir Daniel
با این حساب فکر کنم باید منتظر خود Eagle Dynamics باشی که 3-2سالی هست داره روی یک بازی برای قشر کژوال تر کار میکنه، اسمش Modern Air Combat هست.(حالا ادامه معنوی نسخه 2003 هست یا نه نمیدونم)
مثل اینکه ابتدا قرار بوده تحت یکی از ماژولهای DCS باشه و بفروش بره ولی بعدا تصمیم گرفتن که یک بازی مستقل باشه تا 2تا پلتفرم هویت خودشون رو داشته باشن.
همه چی به سختی DCS نیست و بقولی نیاز نیست چندصد صفحه مطلب بخونی و آموزش ببینی تا بتونی تازه شروع کنی.
در واقع نسخه ساده سازی شده DCS هست و در واقع سکوئی میشه برای ورود پلیرهای مبتدی به DCS.

هیچ تریلر و ویدئویی از بازی نیست ولی این آخرین خبری هست که ازش پیدا کردم:
Over the past year, a massive amount of work has gone into Modern Air Combat in order to make it a AAA title. During this period, we have also expanded the scope and features of the product substantially. This has led to us push back its release date to 2020.

Modern Air Combat will not be a DCS World product, but rather a new series for us that focuses more on action, gameplay, and a shallowing learning curve.

2020 هم که چه سال خوبی بوده، مثل اینکه حالا حالاها نباید ازش خبری بشه.

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
یه کم با هورنت صفا بدیم به تاپیک.

خدایی کپچر کردن با اکولوس از خود شبیه سازسخت تره!!

تازگیا اف ۱۶ هم خریدم هنوز چیزی ازش نمیدونم زیاد

View attachment 237706
خیلی عالی دوست عزیز
واقعا وقتی میبینم یه نفر با شبیه سازا می تونه خوب پرواز کنه در حد یه خلبان واقعی بهش قبطه میخورم :D
یه بارم DCS رو نصب کردم با کلی هواپیما اصلا نمیدونم چی شد وقت و حوصله ـش نیومد برم سمتش! این دم و دستگاهی هم که شما داری رو من ندارم و دیدم اصلا فایده نداره! (یه توضیحی راجع بهشون و قیمتشون میدی؟)
من خیلی تجربه شبیه سازهای کامل رو به جز Flight Simulator رو ندارم اما بازی های نیمه شبیه ساز!! زیاد بازی کردم و خیلی دوست دارم بدونم تجربه پرواز با F22 یا F14 رو هم دارید؟؟ فکر میکنم کنترل این دو هواپیما خیلی خاصه :D

• Like
Reactions: mkh-n71

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
خیلی عالی دوست عزیز
واقعا وقتی میبینم یه نفر با شبیه سازا می تونه خوب پرواز کنه در حد یه خلبان واقعی بهش قبطه میخورم :D
یه بارم DCS رو نصب کردم با کلی هواپیما اصلا نمیدونم چی شد وقت و حوصله ـش نیومد برم سمتش! این دم و دستگاهی هم که شما داری رو من ندارم و دیدم اصلا فایده نداره! (یه توضیحی راجع بهشون و قیمتشون میدی؟)
من خیلی تجربه شبیه سازهای کامل رو به جز Flight Simulator رو ندارم اما بازی های نیمه شبیه ساز!! زیاد بازی کردم و خیلی دوست دارم بدونم تجربه پرواز با F22 یا F14 رو هم دارید؟؟ فکر میکنم کنترل این دو هواپیما خیلی خاصه :D
سلام داداش خوبی؟ والا منم هنوز خیلی کار دارم با همین اف۱۸ از بس سیستم داره. من از فلانکرشروع کردم الان حدود ۴ ساله f18 بازی میکنم بدون دم و دستگاه هم بازی کردم تا یاد گرفتم با موس و کیبورد.
من فقط همین dcsبازی میکنم اف ۱۴ داره و بازی کردم ولی چون ۲ نفره هست و دوستی ندارم کم بازی کردم ولی اف ۲۲ نداره.
تجهیزات هم من استیک x56 لاجیتک و دوربین وی ار اکولوس کوئست ۲ هست که اولی ۸ تومن دومی هم ۱۰ تومن شد.

• Like
Reactions: Sir Daniel

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
کل تجربه من از DCS فقط یوتیوبه خیلی دوسش دارم ولی اصلا خوشم نمیاد با موس و کیبورد بازی کنمش احساس میکنم بی احترامیه بهش :D

• Like
Reactions: Pzt_Kami

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
احسنت !
حالا 45 دلار بیا بالا :D :)) :)) :))
من با ماژول ۲ نفره نمیتونم کنار بیام چون دوستی چیزی ندارم ولی اف ۴ ایقد بزرگه که نمیشه ازش گذشت. باید از همین الان براش پول جمع کنم.

به لطف یه دوست عزیز استیک تراستمستر جایگزین لاجیتک x56 شد. ایشالا یه استند بسازم براش

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من با ماژول ۲ نفره نمیتونم کنار بیام چون دوستی چیزی ندارم ولی اف ۴ ایقد بزرگه که نمیشه ازش گذشت. باید از همین الان براش پول جمع کنم.

به لطف یه دوست عزیز استیک تراستمستر جایگزین لاجیتک x56 شد. ایشالا یه استند بسازم براش
من ی لاجیتک 3d pro دارم به نظرت ی اکولوس بگیرم میشه باهاش پلی داد یا حتما نیاز به ی ست تراستمستر هست ؟
بعد با چه کارت گرافیکی پلی میدید ؟ استفاده از اکولوس باعث لگ و افت فریم نمیشه ؟

• Like
Reactions: mkh-n71

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
من ی لاجیتک 3d pro دارم به نظرت ی اکولوس بگیرم میشه باهاش پلی داد یا حتما نیاز به ی ست تراستمستر هست ؟
بعد با چه کارت گرافیکی پلی میدید ؟ استفاده از اکولوس باعث لگ و افت فریم نمیشه ؟
متاسفانه با وی ار دیگه کیبورد رو از دست میدین چون که نمیتونین دیگه ب کیبورد نگاه کنید پس مجبورین یه ست بگیرین که کلیدهای زیادی برای مپ کردن داشته باشه به همین خاطر این مدل لاجیتک جوابگو نیست و باید ست با کلید های زیاد برای مپ کردن بگیرین. البته این ست ها هم خیلی گرون هست اگه حرفه ای بازی میکنید ارزش داره تراستمستر بگیرین که همه ازش راضی هستن تو ریویو هاش

• Like
Reactions: Annunaki ™

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
به شخصه شدیدا علاقمند به صنعت هوانوردی (نظامی) و به طبع اون گیمهای مربوطه هستم. این بازی گرچه میشه گفت بهترین شبیه ساز حال حاضر هست اما منم مانند خیلی از دوستان امکان انجامش رو به دلیل کمبود وقت و تا اندازه ای هم کهولت سن ندارم 👴 با اینهال گاهی ویدیوها و استریمهاش رو تماشا میکنم. یکی از کانال هایی که این اواخر پیدا کردم و یجورایی بیشترین وقت یوتیوبم رو به خودش اختصاص داده کانال Growling Sidewinder هست. دلیلشم تنها تسلطش به بازی نیست ، بلکه فن بیان (نریشن) زیبا ، ادیتهای مناسب بهمراه دانش زیاد در این زمینه هم هست (مثلا در ویدیوهاییکه با هواپیماهای ایرانی میره اطلاعات خوبی هم ازشون و عملکردشون در جنگ میده). به دوستداران این سبک و این بازی توصیه میکنم حتما کانال سر بزنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر