PC Diablo Immortal

سازنده
NetEase
تاریخ انتشار
June 2022
ناشر
Blizzard

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
خب تا این اولش که کیفیتش خیلی خوب بود :x
بقیه اش هم داره دانلود میشه

فقط چه سروری بهتره ؟ سروری هست همه جمع باشید ؟ بعد کلاس خاصی هست خوب باشه یا مهم نیست ؟

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

فقط چه سروری بهتره ؟ سروری هست همه جمع باشید ؟ بعد کلاس خاصی هست خوب باشه یا مهم نیست ؟
بازی روی پی سی لایو شده؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
از نظر سختی به اندازه کافی سخت هست؟طراحی مراحل و داستان خوبه؟
داستان که همون دیابلوی همیشگی هست:D انتظار زیادی نمیشه داشت
سختی هم در حد هارد/اکسپرت 3 هست به نظرم. اما چلنج ریفت ها سخت میشن به مرور.
طراحی مراحل نکته خاصی نداره فقط از 3 ساده تر و خطی تره

• Like
  • Love
Reactions: XMohsen and Rohshen

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

در مورد کلاس...من کروسیدر برداشتم اما از ابیلیتی های دیمن هانتر بیشتر خوشم اومد

• Like
Reactions: XMohsen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,649
داستان که همون دیابلوی همیشگی هست:D انتظار زیادی نمیشه داشت
سختی هم در حد هارد/اکسپرت 3 هست به نظرم. اما چلنج ریفت ها سخت میشن به مرور.
طراحی مراحل نکته خاصی نداره فقط از 3 ساده تر و خطی تره
ممنونم.آقایون item هایی که پیدا میکنیم shop داره بفروشیم مثل اوایل D3? سخته برام تا آنلاک شده نسخه pc صبر کنم :x

• Like

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
بازی روی پی سی لایو شده؟
نه من رو موبایل شروع کردم.

در مورد کلاس...من کروسیدر برداشتم اما از ابیلیتی های دیمن هانتر بیشتر خوشم اومد
به نظرم منم کلاس جالبیه قابلیت قلابش خوبه ولی تو یه ویدئو جلو باس ها خیلی خوب نبود ولی باز یا اینو میرم یا necro، بقیه ساده ان
باید ببینیم لحظه اخر چی میشه یهو دیدی monk رفتم :D

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان بازیو میتونید الان اجرا کنید ی سری اپدیت داره که داخل گیم باید انجام بشه نمیدونم بعدش میشه بازی کرد یا نه
ادیت: ظاهرا هنوز برای ما انلاک نشده من چون گادپینگ روشن بود تونستم پلی رو بزنم

• Like

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه دو ساعتی رو پیسی با دوستم کواپ رفتم کلاس نکرومنسر تا اینجای کار‌ که خوبه .رابط کاربری بازی ساده و قابل فهمه گیم پلی هم روونه. فقط یه موردی که بود هر سروری که کلاس‌انتخاب کنی رو سرور دیگه در دسترس نیست که عجیبه واقعا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rohshen

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی کاملا P2win هست.
یعنی کاری که بلیزارد نتونست با D3 انجام بده و مجبور به حذف Auction House شد رو با Immortal وارد مرحله بعدی کرده.
با خرج کردن پول میشه بطور افتضاحی تو بازی قوی تر شد و پدر رایگان-بازها رو درآورد و ازشون پیشی گرفت.

اما چیزی که بنظرم مهم باشه این که Immortal یک بازی موبایل هست که برای pc هم منتشر شده و خب المان های p2w برای موبایل مسئله رایجی هست.
خب تو PC پدر این نوع سازنده هارو در میاریم ولی برای موبایل خیلی مهم نیست و کلی بازی موفق تو سبک های مختلف دارن که همین فرمول هارو چه بسا وحشتناک تر انجام میدن، کلی هم پلیر دارن که واقعا راضی هستن!
خلاصه اینکه Immortal بنظرم روی PC اصلا ارزش بازی نداره ولی برای موبایل خیلی جذاب باشه.

البته از بلیزارد که یک زمانی ابهت PC Gaming بود و خیلی هامون براش غیرتی میشدیم اصلا انتظار ورود به همچین بازارهایی نداشتیم ولی خب زمان واقعا همه چیز رو عوض میکنه.

با توجه به رایگان بودنش نهایتا برای یک مدت کم میتونه سرگرم کننده باشه ، ولی روی PC واقعا خیلی بازیهای بهتری تو این سبک برای بازی کردن وجود داره.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
بازی کاملا P2win هست.
یعنی کاری که بلیزارد نتونست با D3 انجام بده و مجبور به حذف Auction House شد رو با Immortal وارد مرحله بعدی کرده.
با خرج کردن پول میشه بطور افتضاحی تو بازی قوی تر شد و پدر رایگان-بازها رو درآورد و ازشون پیشی گرفت.

اما چیزی که بنظرم مهم باشه این که Immortal یک بازی موبایل هست که برای pc هم منتشر شده و خب المان های p2w برای موبایل مسئله رایجی هست.
خب تو PC پدر این نوع سازنده هارو در میاریم ولی برای موبایل خیلی مهم نیست و کلی بازی موفق تو سبک های مختلف دارن که همین فرمول هارو چه بسا وحشتناک تر انجام میدن، کلی هم پلیر دارن که واقعا راضی هستن!
خلاصه اینکه Immortal بنظرم روی PC اصلا ارزش بازی نداره ولی برای موبایل خیلی جذاب باشه.

البته از بلیزارد که یک زمانی ابهت PC Gaming بود و خیلی هامون براش غیرتی میشدیم اصلا انتظار ورود به همچین بازارهایی نداشتیم ولی خب زمان واقعا همه چیز رو عوض میکنه.

با توجه به رایگان بودنش نهایتا برای یک مدت کم میتونه سرگرم کننده باشه ، ولی روی PC واقعا خیلی بازیهای بهتری تو این سبک برای بازی کردن وجود داره.
راستش همه حرفاتون درسته. اما خب ، با اینکه روی پی سی ارزش بازی نداره مخالفم:D
اولین چیزی هم که باید توجه کنید اینه که خود سازنده ها عملا گفتن، ایمورتال یه بازی موبایله و صرفا چون دیدیم ملت می‌خوام با شبیه ساز بیارنش روی پی سی، خودمون یه ریلیز رسمی دادیم. سر سوزنی هم تغییر نمیدیم.
از همچین بازیی نمیشه و نباید انتظار داشت که بیاد و با بازیای اختصاصی pc رقابت کنه.
برای شخص من، این همون دیابلو ۳ هست که برای موبایل اومده، گرافیکش بهتره، ابیلیتی ها بعضاً بهتره و خب... پر کننده وقتمه تا زمانی که ۴ بیاد.

ایرادیم به بلیزارد وارد نیست حقیقتا. تو دوره ای که سونی، بازیاش را برای پی سی عرضه می کنه، همچین چیزایی واقعا عجیب نیست دیگه:D

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,649
بازی خیلی خوبه
قشنگ گیرایی داره
واقعا گیرایی داره. بازی انقدر خوب هست که بتونم از p2w بودنش چشم پوشی کنم.انقدر اتک دادنش لذت بخه با هر کلاس که من دو دلم با چی ادامه بدم ولی با barbar و necro تصمیم گرفتم برم. :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر