Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
سلام
میخوام بازی دیابلو رو بازی کنم آیا برای بازی کردن این باید سالانه شارژش کرد یا نه
هزینه بازی چقدر هست؟
نیازی به شارژ سالیانه نداره.
شما تنها کاری که باید انجام بدید اینه که سی دی کی بازی رو که حدودا 70 هزار تومان هست خریداری کنید.

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
برای این که از یه آیتم لجندری قدرتشو استخراج کنی باید ایتمی باشه که قدرت خاصی داشته باشه؛ به عکس های زیر دقت کنید:
1863414412141578362_diablo.jpg

این یه ایتم لجندری با یه قدرت خاصه که رنگ نارنجی یکی از قابلیت هاش اینو نشون میده ولی به تصویر پایین نگاه کن:
16961144121411039474_diabl0%202.jpg

اگه نگاه کنی میبینی این آیتم لجندری هست ولی قدرت خاصی نداره, بیشتر اون آیتم های لجندری با قابلیت منحصر به فرد رو میشه با داشتن آیتم های مورد نیاز طبق دستورالعمل قدرتشونو گرفت ولی بازم بازم با امکانش هست که آیتمی هم قدرت داشته باشه ولی نشه قدرتشو با cube گرفت(باید تو اون قسمت پایین که سه تا جا داره دید که به ترتیب از چپ به راست اولی برای سلاح ها دومی لباس و آخری برای گردنبند و انگشتر های لجندری با قدرت خاص هست عکس اونایی رو که میشه قدرتشونو کشید عکسشون تو قسمت های مربوطه هست):
5484144121415215594_diablo%203.jpg

وقتی آیتم لجندری رو با موفقیت قدرتشو بگیرین میتونین با رفتن به اون سه محل پایین 3 قابلیت رو انتخاب کنید که بهتون اضافه بشه
(فک نکنم تو فروم خود دیابلو این طوری توضیح داده باشن)

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...
مگه اون گلوله آتشین tyrael نبود؟ آخه من یادمه وقتی رفتم تو استوری مد اون گلوله آتیش رو چک کردم tyrael اوجا بود:-?

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
شاید نوعش اونی که باید نبوده.
بازم سعی کنید میشه. اگه فقط یکی ساخته بودم میشد گفت شانسش خیلی کمه ولی 3 تا ساختم بنابر این شانس ساختنش بالا باید باشه.
تا اونجایی که من میدونم 2 نوع بیشتر mace two handed rare تو بازی وجود نداره و من و چند تا از بچه ها همشونو چندین بار امتحان کردیمو نشد!
تو شانست خوبه به کنار ولی به بقیه دوستان توصیه میکنم الکی منابعشونو هدر ندن
اینقدر امتحان کردم از طریق های مختلف برای گرفتن
furnace آخر بازی دلش بحال من سوخت تو rift برام drop شدش
:bighug:
فقط چون %40 elite damage میداد زدم با cube قدرتشو گرفتم تا %50 dmg بده ولی فقط میترسم از این که فصل 4 تموم شد این قدرتو به normal انتقال نده! (اگه نده کودتا میکنم تو forum دیابلو؛ آخه خودشون گفتن فصل تموم شد آیتم های season مانیال میشن به نرمال ولی خوب
furnace هم یه آیتمه نرماله دیگه)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,460
نام
علی
تا اونجایی که من میدونم 2 نوع بیشتر mace two handed rare تو بازی وجود نداره و من و چند تا از بچه ها همشونو چندین بار امتحان کردیمو نشد!
تو شانست خوبه به کنار ولی به بقیه دوستان توصیه میکنم الکی منابعشونو هدر ندن
اینقدر امتحان کردم از طریق های مختلف برای گرفتن
furnace آخر بازی دلش بحال من سوخت تو rift برام drop شدش
:bighug:
فقط چون %40 elite damage میداد زدم با cube قدرتشو گرفتم تا %50 dmg بده ولی فقط میترسم از این که فصل 4 تموم شد این قدرتو به normal انتقال نده! (اگه نده کودتا میکنم تو forum دیابلو؛ آخه خودشون گفتن فصل تموم شد آیتم های season مانیال میشن به نرمال ولی خوب
furnace هم یه آیتمه نرماله دیگه)

cube powers منتقل میشن!

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
cube powers منتقل میشن!
واققققعععاااا؟؟؟؟؟؟؟؟
دمت گرم:x همش از همین میترسیدم:bighug:
با کمال خوش شانسی دومین The Furnace هم یک روز بعد از drop شدن اولی برام drop شد!!!!!! اولی تو N Rift دومی تو G Rift!!!! این یکی خیلی خوبه، %46 elite damage میده(کلا %111 elite damage دارم ولی نمیدونم منظورش دقیقا چیه؟ این elite damage منظورش آسیب پذیری بیشتر دشمناس؟)

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
سومین
The Furnace رو هم تو یه G Rift دیگه گرفتم!
اصلا باورتون میشه؟
من که خودم هنگ کردم از لطف بازی تو این 2 روز!
بهترین gem یا راه برای از دست ندادن Life چیه؟

CnC

کاربر سایت
Sep 21, 2015
11
نیازی به شارژ سالیانه نداره.
شما تنها کاری که باید انجام بدید اینه که سی دی کی بازی رو که حدودا 70 هزار تومان هست خریداری کنید.

سلام داداش
می خوام همین الان بازی رو بخرم. لطفا یک سایت معتبر برای خرید هم معرفی کنید.
خودم این دو تا رو پیدا کردم. نمی دونم آیا مورد اطیمینان هستند یا خیر. اگر کسی از هرجا خریده و راضی هست اطلاع بده که بقیه دوستان هم استفاده کنند.

یک
دو

در ضمن:
با اینترنت مخابرات سرور اروپا پینگم بین 250 الی 350 میلی ثانیه متغییر هست.(البته صبح روی 190 هست).
با اینترنت پارس آنلاین سرور اروپا پینگم بین 190 الی 250 میلی ثانیه متغییر هست.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام داداش
خودم این دو تا رو پیدا کردم. نمی دونم آیا مورد اطیمینان هستند یا خیر. اگر کسی از هرجا خریده و راضی هست اطلاع بده که بقیه دوستان هم استفاده کنند.

یک
دو

در ضمن:
با اینترنت مخابرات سرور اروپا پینگم بین 250 الی 350 میلی ثانیه متغییر هست.(البته صبح روی 190 هست).
اول بازی دانلود کن و نسخه رایگان فعال کن .. اگر با پینگت در بازی مشکلی نداشتی بعد پول بده بخر

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
سلام داداش

یک
دو

در ضمن:
صد درصد یک!!! خودم از ارسان گیم خریدم:)))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر