Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
الان اینکه هم SC رو بخر هم دیابلو معنیش میشه که "دیابلو بازی نیست پاشین بیاین SC" ؟:|
بععععععععله اصلا کلا یعنی همین
من تو تویتچ یکی رو follow میکردم به اسمه kingkongor یه روز خیلی *** کیف شده بود اینا میگفت من عمرا اگه دست از دیابلو بکشم هیج وقت خسته نمیشم همیشه هم نزدیک به 2000 تا بیننده داشت
یه روز کفری شد زد همه هیروهاشو دیلیت کرد و هر چی دهمنش در اومد به دیابلو گفت و بازی رو هم پاک کرد و گفت عمرا دیگه سمتش برم
600 تا پاراگون داشت 500 و خورده ای هم پاراگون هارد کور یه هیرو داشت 3000 ساعت پلی کرده بود خدای من دلم سوخت برا اون هیروه خخخخخخ از اون به بعد بینند های دیابلو تو کله تویتچ به 2000 تا هم نمیرسه این به این معنی نیست که دیابلو بازی نیست؟؟؟؟
ولی sc با اینکه نصفه پلیر هاشو از دست داد ولی با این حال باز هم همیشه جزع 5 تا بازی اوله تویتچه اون بازی هایی هم که اول دوم ان همه free to play ان به خاطره همینه
حالا بزار heroes of the storm که پایش بر اساسه Sc هست و قبلا یه مد تو sc بوده بیاد اونوقت دیگه ببینیم که چهطور لول و دوتا و دیابلو و حتی WOW خواهند مرد

راستی اینم بگم که حتی استاد sorven هم دیگه دیابلو بازی نمیکنه اینم خودش یه دلیل دیگه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
من تو تویتچ یکی رو follow میکردم به اسمه kingkongor یه روز خیلی *** کیف شده بود اینا میگفت من عمرا اگه دست از دیابلو بکشم هیج وقت خسته نمیشم همیشه هم نزدیک به 2000 تا بیننده داشت
یه روز کفری شد زد همه هیروهاشو دیلیت کرد و هر چی دهمنش در اومد به دیابلو گفت و بازی رو هم پاک کرد و گفت عمرا دیگه سمتش برم
600 تا پاراگون داشت 500 و خورده ای هم پاراگون هارد کور یه هیرو داشت 3000 ساعت پلی کرده بود خدای من دلم سوخت برا اون هیروه خخخخخخ از اون به بعد بینند های دیابلو تو کله تویتچ به 2000 تا هم نمیرسه این به این معنی نیست که دیابلو بازی نیست؟؟؟؟
ولی sc با اینکه نصفه پلیر هاشو از دست داد ولی با این حال باز هم همیشه جزع 5 تا بازی اوله تویتچه اون بازی هایی هم که اول دوم ان همه free to play ان به خاطره همینه
حالا بزار heroes of the storm که پایش بر اساسه Sc هست و قبلا یه مد تو sc بوده بیاد اونوقت دیگه ببینیم که چهطور لول و دوتا و دیابلو و حتی WOW خواهند مرد

راستی اینم بگم که حتی استاد sorven هم دیگه دیابلو بازی نمیکنه اینم خودش یه دلیل دیگه
نه این به این معنیه که یارو دیوونه بوده!:|

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید

ببحشید ها ولی
شتر در خواب بیند پنبه دانه
فکر نکنم SC به پای دوتا و لول برسه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
ببحشید ها ولی
شتر در خواب بیند پنبه دانه
فکر نکنم SC به پای دوتا و لول برسه
معلومه منم نگفتم میرسه ولی نه به خاطر اینکه اونا بهترن به خاطر اینکه اونا free to play هستن اگه دقت کرده باشی الان بلیزارد هم زده تو کار free to play و تا حدودی هم موفق شده الان ترتیب طرفدارای بازی بلیزارد اینه
hearthstone بعد starcraft 2بعد WOW بعد diablo 3 این رو هم از روی بینندگان بازی هاشون میگم و کاری با سرور های هکی WOW ندارم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
معلومه منم نگفتم میرسه ولی نه به خاطر اینکه اونا بهترن به خاطر اینکه اونا free to play هستن اگه دقت کرده باشی الان بلیزارد هم زده تو کار free to play و تا حدودی هم موفق شده الان ترتیب طرفدارای بازی بلیزارد اینه
hearthstone بعد starcraft 2بعد WOW بعد diablo 3 این رو هم از روی بینندگان بازی هاشون میگم و کاری با سرور های هکی WOW ندارم
نظرت چیه از روی تعداد پلیر ببینیم :D ؟
واو 6.8 میلیون پلیر در این ماه.
• World of Warcraft subscriber numbers 2014 | Statistic
دیابلو 3.5-3.7 میلیون.
با توجه به فروشش توی این چند ماه که همه سال 2014 حساب میشن.
استارکرفت 3-3.5 میلیون.
Global HoTS 1v1 Rankings - Starcraft 2 Ranks
هرت استون زیره 2 میلیون.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
عاغا StarCraft خدای بازی:| برو تو تاپیکش بگو دیه!!! ننه تاپیکو به باباش نشوندی!!!
من اصلا کی گفتم استارکرفت خدای بازیه اگه دقت کرده باشی گفتم که بلیزارد *** با این دیابلو ساختنش آخه چرا بازی که 3.4 ماهه اومده باید اینهمه پلیر از دست بده اگر هم ببینی من در باره ی تمام بازی های رقیب صحبت کردم حالا چون من خودم Sc بازی میکنم دلیل نمیشه شما اینطوری حرف بزنی من اصلا طرف هیچ بازی خاصی رو نگرفتم داشتم میگفتم که دیابلو نابود شده :|

- - -ویرایش - - -

نظرت چیه از روی تعداد پلیر ببینیم :D ؟
واو 6.8 میلیون پلیر در این ماه.
• World of Warcraft subscriber numbers 2014 | Statistic
دیابلو 3.5-3.7 میلیون.
با توجه به فروشش توی این چند ماه که همه سال 2014 حساب میشن.
استارکرفت 3-3.5 میلیون.
Global HoTS 1v1 Rankings - Starcraft 2 Ranks
هرت استون زیره 2 میلیون.
شما انتظار داشتی بازی که 1 سالو خورده اومده از بازی که سه چهار ماه اومده بیشتر بفروشه؟؟
بعدش هم این لینکی که شما گذاشتی Ranked 1vs1 هست که شامل 1 % پلیر های کله Sc هست تعداد کل پلیرها خیییییییییلی بیشتر از ایناست

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
من اصلا کی گفتم استارکرفت خدای بازیه اگه دقت کرده باشی گفتم که بلیزارد *** با این دیابلو ساختنش آخه چرا بازی که 3.4 ماهه اومده باید اینهمه پلیر از دست بده اگر هم ببینی من در باره ی تمام بازی های رقیب صحبت کردم حالا چون من خودم Sc بازی میکنم دلیل نمیشه شما اینطوری حرف بزنی من اصلا طرف هیچ بازی خاصی رو نگرفتم داشتم میگفتم که دیابلو نابود شده :|
واقعا به نظرت MMO و Strategy و MOBA رقیب دیابلو هستن!!! از چه جهتی به هم شباهت دارند جز اینکه بازی هستن!!!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
sc , wow , diablo هر کدوم بهترین های سبکشون هستن! نمیشه گفت یکی از اون یکی بهتره!! و هر کدوم قدمت خیلی زیادی دارن و بهتره کسی فقط با بازی کردن آخرین نسخش نیاد بگه این از اون یکی بهتره!!!

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
sc , wow , diablo هر کدوم بهترین های سبکشون هستن! نمیشه گفت یکی از اون یکی بهتره!! و هر کدوم قدمت خیلی زیادی دارن و بهتره کسی فقط با بازی کردن آخرین نسخش نیاد بگه این از اون یکی بهتره!!!
حرفه حق جواب نداره D:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

خیلی ها جوگیر میشن یه چیزی میگن، مثلا همین Kungen که کلی هم فالور داشت تو تویچ و جز قدیمی ها بود و world first ایلیدن رو داشت با گیلد قبلیش. یادمه گیلدوارز 2 اومد گفتش که من دیگه به واو بر نمیگردم به هیچ وجه. اوایل mop باز برگشت به واو گیلد Nihilum ـش رو جمع کرد، بعد دقیقا نمیدونم چی شد لیو داد کلا. تازگیا کاراکترشو چک نکردم ببینم برگشته یا نه؛ در کل میخوام بگم ملت جوگیر زیاد هست و قرار نیست هر کاری که اونا کردن درست باشه، خوشبختانه آدم اینا رو میبینه به خودش امیدوارم میشه که یه کم ثبات اخلاق داره. :D

جمله آخرت به هیچ صراتی راست نمیاد مخصوصا مردن wow :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر