شایعه Dead Rising 2 در TGS اما انحصاری یا ... !!!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب دوستان اول از شما عذر میخوام که این مطلب رو در تاپیک TGS قرار ندادم . دو دلیل داشت :
1 - خبرش خیلی مهم هست و به نظر من لازم بود که یک تاپیک مجزا مختص به این بازی ایجاد شود .
2 - این تاپیک علاوه بر این بازی به دو بازی دیگر یعنی Resident Evil 5 و Devil May Cry 4 نیز اختصاص دارد !
خب و اما خبر :
شرکت Capcom تایید کرد که در نمایشگاه TGS بازی Dead Rising 2 , تا قبل از این ماه نمایش داده خواهد شد . علاوه بر این بازی دو بازی دیگر یعنی Resident Evil 5 و Devil May Cry 4 نیز در این نمایشگاه نمایش خواهند داشت ولی این دو بازی به طور Playble خواهند بود !!!
خبری دیگر :
شایعه شده است که ممکن است این بازی دیگر یک بازی انحصاری برای 360 نباشد و امکان عرضه ان برای PS3 نیز وجود دارد شاید بازی Lost Planet نیز این گونه شود ... !!!

deadrising21.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
مهدی جان دستت درد نکنه
من هم میخواستم تاپیک بزنم ولی تا اون تاپیک نمایشگاه Tgs رو دیدم تو اونجا گفتم;)
( تاپیک رو اصلا پاک نکن )
موفق باشی...

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
وای، Dead Rising 2 چی بشه؟
من بیصبرانه منتظر تریلر این بازیم. امیدوارم خوب از کار در بیاد. در حد اولیش هم باشه خوبه، نمیخواد بهتر بشه. Dead Rising خدا بود.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
DR2:love::love:

عاليه ديگه برام فرق نمي كنه ميخواد انحصاري باشه يا نه . ولي خدا كنه Multi باشه تا همه از اين بازي لذت ببرن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
چند وقت پیش تو اخبار داغ کنسولها رضا جون یه خبر داده بود که DR 2 انحصاری هست و خود کاپکام اعلام و تائید کرده بود:biggrin1:.

پ.ن. در هر حال فرقی نمیکنه;).

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
چند وقت پیش تو اخبار داغ کنسولها رضا جون یه خبر داده بود که DR 2 انحصاری هست و خود کاپکام اعلام و تائید کرده بود:biggrin1:.

پ.ن. در هر حال فرقی نمیکنه;).

الان Capcom بیشتر بازی هاشو رو واسه دو کنسول میزنه ! همونطور که مهدی جان گفت امکان داره این بازی واسه PS3 هم بیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر