Multi Platform Dead Cells

سازنده
Motion Twin
تاریخ انتشار
August 2018
ناشر
Motion Twin
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
بازی Dead Cells در سبک اکشن و indie است. این بازی دارای گرافیک پیکسلی و مینیمال است و تمرکز اصلی آن روی گیم پلی بوده است. Dead Cells بوسیله ی کمپانی بازی سازی Motion Twin طراحی و ساخته شده و همین کمپانی نیز نشر بازی را بر عهده داشته است و در تاریخ ۱۰ may به صورت early access در دسترس قرار میگیرد.
تصاویری از بازی
ss_f20affe159d4b4b3c1eecea6f5c096940e49c140.116x65.jpg

ss_e7c841b414e22e8145593961138bac0946e6ae3a.600x338.jpg

کل بازی Dead Cells توسط دست طراحی شده و محیط بازی جزیره ای است که هیچ وقت تغییری نمی کند. تمام غول آخر ها و … از همان ابتدای بازی حضور دارند. مهم ترین عامل این است که آیا می توانید آن ها را شکست دهید یا نه؟

یکی از نکات جالب دیگر بازی این است که هیچ Save یا ذخیره ای وجود ندارد. این باعث می شود که دقت دو چندانی در بازی داشته باشید تا اشتباهات تان را انجام ندهید. در ضمن دشمنان شما مثل بازی های دیگر همیشه یک جا ظاهر نمی شوند. این باعث می شود که به جز استفاده از حافظه تان و حفظ کردن جا و حرکات دشمنان، از عکس العمل های تان هم مجبور شوید استفاده کنید.

ویژگی های بازی Dead Cells :
-دنیایی آماده برای اکتشاف که شما مشخص می کنید کدام بخش از بازی را کی انجام دهید

-دشمنانی هوش مند با سبک بازی های منحصر به فرد

-حرکت غیر خطی در بازی که با هر مرگ، راه ها و مراحل جدیدی را کشف می کنید
منبع Brouz.ir

این عنوان شاهکاره همین الان رفته تو لیست خرید نسخه الفا رو خودم بازی کردم بازی عالی کار شده در حد castlevania نینتندو DS هست=P~=P~

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
بالاخره پیداش کردم تاپیک این بازی رو! روی موبایل بازی میکنم. فکر کنم فایده ایی نداره و باید بیخیال بشم! خیلی سخته گویا!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بالاخره پیداش کردم تاپیک این بازی رو! روی موبایل بازی میکنم. فکر کنم فایده ایی نداره و باید بیخیال بشم! خیلی سخته گویا!
رو موبایل میگن یه گزینه ای داره که اوتوماتیک اتک میزنه رو اون بذاری بهتری
ولی در کل آره خب بیست سی باری باید بری تا بشه
اگرم نه که ماد بزن:)

• Like
Reactions: EL-BARTO

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
من همین 2 روز پیش برای بار سوم بازی رو تموم کردم 2 بار تو گوشی و یه بار تو PC ، اولا اگه تونستی رو PC بازی رو بریز چون نسبت به نسخه گوشی خیلی بهتره و یه DLC روی PC داره که رو گوشی نداره تازه آپدیت جدید Everyone is here هم خیلی خوبه. رو گوشی ورژن 1.7 هست درحالیکه رو PC ورژن 2.7 هست.
خودم اوایل که بازی منتشر شده بود 2 بار بازی رو ول کردم ولی امسال دوباره رفتم سراغش و عاشقش شدم ، روی موبایل با کنترل لمسی نمیشه بازی رو پیش برد و حال نمیده چون برای کشتن Boss ها باید که سرعتی بازی کنی ولی بازی رو گوشی از دسته هم پشتیبانی میکنه. خلاصه که رو PC حس و حال بهتری داره.
نمیتونم چی بگم که بازی کنی :D فقط اینو بگم که اوایل بازی سخته و باید تحمل کنی و بعد از اینکه چندین بار مردی بازی به کلی عوض میشه و خیلی فان میشه. دوست عزیز بازی رو هم دوست نداشتی ولش کن چون سلیقه همه فرق داره

• Like
Reactions: EL-BARTO

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
من همین 2 روز پیش برای بار سوم بازی رو تموم کردم 2 بار تو گوشی و یه بار تو PC ، اولا اگه تونستی رو PC بازی رو بریز چون نسبت به نسخه گوشی خیلی بهتره و یه DLC روی PC داره که رو گوشی نداره تازه آپدیت جدید Everyone is here هم خیلی خوبه. رو گوشی ورژن 1.7 هست درحالیکه رو PC ورژن 2.7 هست.
خودم اوایل که بازی منتشر شده بود 2 بار بازی رو ول کردم ولی امسال دوباره رفتم سراغش و عاشقش شدم ، روی موبایل با کنترل لمسی نمیشه بازی رو پیش برد و حال نمیده چون برای کشتن Boss ها باید که سرعتی بازی کنی ولی بازی رو گوشی از دسته هم پشتیبانی میکنه. خلاصه که رو PC حس و حال بهتری داره.
نمیتونم چی بگم که بازی کنی :D فقط اینو بگم که اوایل بازی سخته و باید تحمل کنی و بعد از اینکه چندین بار مردی بازی به کلی عوض میشه و خیلی فان میشه. دوست عزیز بازی رو هم دوست نداشتی ولش کن چون سلیقه همه فرق داره
چند ماه پیش بازیو رو پی سی ریختم و شروع کردم بعد که مردم دیدم برگشت از اول! یه لحظه فک کردم مشکل داشته فایل های بازی یه سرچ زدم دیدم نه اصلا مدلش همینه! اولین بازی با این سبکه که دارم میرم. اون موقع ول کردم و دوباره Hollow Knight رو روی PS4 رفتم. بعد یاد Deadcells افتادم روی گوشی ریختم یکم رفتم و روی همون حالت اتک اتومات رفتم خیلی چسبید! تا باس Time Keepr یا یه همچی چیزی رفتم و به اون Castle که رسیدم دیگه خیلی سخت بود. خیلی دلم میخواد روی PS4 برم اما خب 15 دلاره و فعلا بودجه نیس. دیشب روی پی سی با دسته PS4 تست کردم و عالی بود. عاشق این بازی شدم و فعلا با بیلد Brutality میرم.

• Like
Reactions: Pouryar21

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
پ.ن: بعد از اینکه بازی رو یک دور تموم کردم. همون اول بازی تو زندان یه در بزرگ بود که شکسته شده. از در رد شدم بعد یه موجودی که مشخص نبود چیه خندید، پرید داخل مواد مذاب. دیگه هیچ وقت نتونستم اون موجود رو ببینم. کسی خبر داره چی بوده:-?
خب با توجه به اینکه منم یه دو هفته ای بازی کردم Dead Cells رو و عاشقش شدم و رفتم پِیِش که ببینم داستان بازی چیه، تا اندازه ای جواب شما رو میدونم.
به طور خیلی کلی و خلاصه طور داستان بازی اینه که یه جزیره ای بوده که همه چیز توش اوکی بوده و پادشاهی داشته فرمانروایی میکرده که یهو یه بیماری ای توی شهر شایع میشه به اسم Malaise که همه رو مبتلا میکنه و کم کم به خود قصر هم میرسه و کلا همه چیز نابود میشه. حالا این پادشاهه دو تا زیردست داشته که خیلی بهشون اعتماد داشته! یکی Hand of the King که در واقع boss fight آخر بازی هستش (تویِ شرایط معمولی، چون به غیر از این مثلا final boss fight، دو تا دیگه هم هستن که حتما باید با پنج تا Boss Cell بری بازی رو تا بتونی اونا رو ببینی) و یکی دیگه ش همین موجوده ست. حالا این موجود چیه؟ یه giant یا همون غول. اگر دقت کنی، تا قبل از تموم کردن بازی برای اولین بار، جسد یه غول توی همون اتاق اول بازی هستش و بعد از تموم کردن بازی، اون موجودی که میبینی میپره تو مواد مذاب، در واقع همین دوست غولمون هستش. که میتونی باهاش توی cavern روبرو بشی. کلید Cavern هم توی همون اتاق مواد مذابه هستش. باید سرتو جدا کنی که بتونی کلیده رو بگیری بعدش بری Grave Yard و از اونجا Cavern.
راستش داستان بازی خیلی خیلی مفصل تر از این حرفاست که اصلا به چشم نمیاد چون اولا خود بازی و مکانیزم بازی خیلی جذابه و خیلیا فکر میکنن اصلا این بازی داستان خیلی خوبی نداره که اصلا اینطور نیست و نکته بعدی اینکه داستان خیلی مبهم و بیشتر وقتا با چندتا کاغذ پاره یا نامه هایی که پیدا میکنید روایت میشه! مثلا همین شیوع پیدا کردنِ
این بیماری که اول تو سطح شهر و بعدش سربازا و قصر مبتلا میشن رو توی نامه ها میشه فهمید که اول شاه دستور میده قصر رو ببندن که مردم مبتلا شده بیماری رو وارد قصر نکنن. بعد یه جا دیگه حکم صادر میکنه هر سربازی که مبتلا شده باید قرنطینه بشه و و و...
کلا چون داستان بازی پراکنده و مربوط به بخشی که بازی میکنیم، توی همونجا روایت میشه، یه کم دنبال کردنش سخته. اما به طور کلی خیلییییییییییییی بازی جذابیهههههههههه.

PS: چرا تاپیک این بازی منتقل نمیشه به بخشی که یه بازی برای همه platform ها هستش؟ اینجوری سخته پیدا کردنِ تاپیک بازی :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
do.php

چقدر با این DLC من دارم حال میکنم... فقط کاش یخورده بیشتر بود...! :-<

خود بازی هر مسیری جلو روم قرار بده و هر دری رو بازکنه باز من میرم زنگ خونه دراکولا اینا رو میزنم و سرم رو میندازم بدون یالا میرم تو...

Death خیلی خیلی خوب بود یعنی از خود بازی های اصلی هم بهتر بود ...!!

خود دراکولا هم خوب بود راضیم ازش ..! فاز اول مبارزه باهاش زیاد سخت نیست.. البته نسبت به خود کسلوانیا ها ، چون سرعت اینجا به طبع بیشتره، نسبتا سخت تره، ولی فاز دومش نگم براتون که هم چقدر زیباست و در عین زیبایی با دشواری های خودش همراهه...من فقط یک بار موفق شدم شکستش بدم ...

سختیش برای من بیشتر برای اینه که اساس بیلد هام همیشه از راه دوره و آغشته به مقادیر متنابعی سم یا آتیش..و زیاد این چیزها به پوست مبارک ایشون کارگر نمیفته گویا..حداقل اون بِرندی که من استفاده میکنم این مشکل رو داره..! و از اون طرف همیشه به عنوان قدرت ویژه با خودم چندتا جک و جونور ول میدم وسط صحنه مبارزه ولی اینجا چون جناب باس آخر رو فضا سیر میکنند ، لنگ و پاچه و پنجول این حیونی ها بهشون نمیرسه...!

ولی خب سه تا باس و بدتر از اون دوتا محیط بنظرم یخورده کم بود ..مثلا من انتظار داشتم یخورده برج ساعت هم داشته باشیم ، یا حداقل چندتا کله سرگردان و رومخی مدوسا به عنوان امضای کسلوانیا ببینیم که خب محقق نشد... مثلا توده لژیون همونجا یک گوشه افتاده بود داشت خاک می خورد...! چی میشد بلندش می کردید حالا فایت نه ، ولی حداقل رو سرمون یک داد میزد..!!

انشاالله داخل ریمیک ها و کالکشن هایی که قراره کونامی جون بپاشه تو سک و صورتمون...!!این کمبود کاملا جبران بشه....
عوضش سر اسلحه ها و بویژه outfit ها سنگ تموم گذاشتن، والا من یکی که راضی به اینهمه زحمتشون نبودم...

do.php

لباس سایمون که زیاد حال نداد ، درز پیکسلهاش شکافته شده بود و رنگ و رو هم نداشت! و فاقش هم تنگ بود من سریع درش آوردم...

خود ماریا تو بازی هست و با لباس های کاملا چسبان و براق ، از اونایی که گشت گیر میده! وایستاده ، و در ازای کمک ، یک دست از لباس چرک هاش رو میده ما بپوشیم ! البته باز هم احتمال گیر دادن گشت هست منتها نه گشت پلیس ،.. گشت مامورین زحمت کش شهرداری :-w، بخاطر آلوده کردن محیط زیست.. خداییش خیلی چرک و لک بود اصلا اون رنگ شاد و طراوت رُندو یا سمفونی رو نداشت...می پوشی به جای اینکه شبیه ماریا بشی بیشتر میری به سمت خاله قورباغه اونم بدون آرایش....

البته حضور ماریا خانم داخل بازی بیشتر به این خاطره که سرپرستی گربه شو به شما واگذار کنه، اسم خوبی هم داشت بیاکو..!..والا خودش تو بازی خودش گربه هه طفلکی رو با شدت پرتاب میکرد تو صورت مردم.. ! بنظرم گربه بیچاره در طی این سال ها دست بد کسی بوده و از بدسرپرستی رنج میبرده ! چون اینجا گربه هه مثل آدم! خودش دنبالم میاد..نیاز به اینهمه تضییع حقوق حیوانات نیست..! من فقط یک کوچولو پنجول هاش رو به سمی مهلک آغشته کردم !اگه به چشمهاش دست نزنه بنظرم همه چی حله..! :-" الان پای ثابت بیلد هام شده...

تو یک ران همینطوری داشتم میرفتم دیدم یک لباس خیس رو بند آویزونه..! برداشتم دیدم اِوا !! لباس الوکارده ...!! هوووم ...چجوری بگم نه اینکه بد باشه ...مشکلش اینه که قواره شنلش رو از این پارچه کِرِپ چادری های داخلی بریدن...چند متر که راه میری خاک جمع میکنه..ولی خب در کل متفاوت و خوبه ...

میگن جامه ترور هم یک گوشه ای گَل دیواری افتاده ..من که سعادت نصیبم نشده تن بزنم هنوز...
دراکولا و دِث هم بزنید می تونید شلوارشون در بیارید ! به همراه بالاپوش شون...!
مدوسا رو شرمنده ! تیکه های بدنش با تیکه های بدن انسان مچ نیست..!

و اما لباس ریکتر ..وای لباس ریکتر ..
مگر زیباتر از outfit ریکتر تو کل صنعت داریم آخه ..آه ریکتر.. کیست که نظر بر قامت رعنای آن ماه چهارده شبه اندازد و جمال او را تاب آورد و دل در گرو طره زلفش نبازد و مدهوش آفتاب جاه وجلالش نگردد..

وای یعنی لحظه ای که بازی لباس ریکتر رو بهم هِبه کرد...از خوشحالی داشتم قالب تهی میکردم ..من فکر میکردم فقط میشه با خود ریکتر بازی کنیم ولی حالا کل ددسلز رو میشه با ریکتر رفت ... می فهمید این یعنی چی..؟ بی خود زور نزنید، نمی فهمید چی میگم ..! اینو فقط یک استقلالی که از قضا فن کسلوانیا هم باشه می فهمه و لا غیر...!!

اون تیکه ای که با ریکتر بازی میکنیم هم انصافا خیلی خوبه ..سرعت بازی یهو کم میشه، مقادیر متنابعی PP تازه ! می چسبه به کنترلر شما البته هنوز چند گرمی از خود کسلوانیا های کلاسیک کمتره ..!
و فصل تازه ای از وارد کردن خسارات به مشاعات مجتمع مسکونی آقای دراکولا و شرکا ، از طریق شکستن شمعدون ها و آزار رساندن به خفاش ها و زدن تازیانه بر کت و کول ساکنین محترم ساختمان آغاز میشه ... و ددسلز کاملا تبدیل میشه به یک کسلوانیای کلاسیک ...اصلا سازنده به عمد می خواد بگه بده ما برات کسلوانیا بسازیم ..دِ بده یــابـو..!

do.php

سر اسلحه ها هم نوستالژی شما رو شخم زدن..شمشیر شلاقی ..صلیب پرتابی ...تبرزین حرکت پرتابی!..آخ آخ آب مقدس..که اگه طلاییش گیرتون بیاد ، درست مثل قدرت رُندو آف بلاد بارون میشه و دشمن ها رو میشوره می بره.. حتی کله مدوسا و سیخونک دِث رو هم بهتون میده ..قدرشو بدونید تو بازی اصلی اجازه نمیدادن حتی از دور بهشون دست بزنید..!!

خلاصه که به عنوان یک کراس اور از سرمون هم زیاد بود..نامه عاشقانه ،مسیج عشقولانه یا رِل مخفیانه یا هر چی میخواهید در نظر بگیریدش نسبت به کسلوانیا...در کل خیلی حال داد به من و چسبید ...چقدر هم زحمت کشیدن ،ایستر اِگ پشت ایستر اِگ براتون ردیف کردن...و همه اینها اگه موسیقی چیپ تیون دوباره نواخته شده معرکه کسلوانیا پشتش نبود اینقدر دیده نمیشد...

راستی مهمترین نکته بازی رو یادم رفت بگم بانو شانوآ هم تو بازی هست ..باورم نمیشد یک بار دیگه بانو رو داخل فضاهای مجازی و پیکسلی ببینم .. هر چی از خانومی ایشون گفته بشه کمه.. ای کاش..ای کاش فقط یکبار اجازه می داد مانتو و ساپورت شانوآ رو هم تنم کنم...!!:((:((

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
729
نام
reza
do.php

چقدر با این DLC من دارم حال میکنم... فقط کاش یخورده بیشتر بود...! :-<

خود بازی هر مسیری جلو روم قرار بده و هر دری رو بازکنه باز من میرم زنگ خونه دراکولا اینا رو میزنم و سرم رو میندازم بدون یالا میرم تو...

Death خیلی خیلی خوب بود یعنی از خود بازی های اصلی هم بهتر بود ...!!

خود دراکولا هم خوب بود راضیم ازش ..! فاز اول مبارزه باهاش زیاد سخت نیست.. البته نسبت به خود کسلوانیا ها ، چون سرعت اینجا به طبع بیشتره، نسبتا سخت تره، ولی فاز دومش نگم براتون که هم چقدر زیباست و در عین زیبایی با دشواری های خودش همراهه...من فقط یک بار موفق شدم شکستش بدم ...

سختیش برای من بیشتر برای اینه که اساس بیلد هام همیشه از راه دوره و آغشته به مقادیر متنابعی سم یا آتیش..و زیاد این چیزها به پوست مبارک ایشون کارگر نمیفته گویا..حداقل اون بِرندی که من استفاده میکنم این مشکل رو داره..! و از اون طرف همیشه به عنوان قدرت ویژه با خودم چندتا جک و جونور ول میدم وسط صحنه مبارزه ولی اینجا چون جناب باس آخر رو فضا سیر میکنند ، لنگ و پاچه و پنجول این حیونی ها بهشون نمیرسه...!

ولی خب سه تا باس و بدتر از اون دوتا محیط بنظرم یخورده کم بود ..مثلا من انتظار داشتم یخورده برج ساعت هم داشته باشیم ، یا حداقل چندتا کله سرگردان و رومخی مدوسا به عنوان امضای کسلوانیا ببینیم که خب محقق نشد... مثلا توده لژیون همونجا یک گوشه افتاده بود داشت خاک می خورد...! چی میشد بلندش می کردید حالا فایت نه ، ولی حداقل رو سرمون یک داد میزد..!!

انشاالله داخل ریمیک ها و کالکشن هایی که قراره کونامی جون بپاشه تو سک و صورتمون...!!این کمبود کاملا جبران بشه....
عوضش سر اسلحه ها و بویژه outfit ها سنگ تموم گذاشتن، والا من یکی که راضی به اینهمه زحمتشون نبودم...

do.php

لباس سایمون که زیاد حال نداد ، درز پیکسلهاش شکافته شده بود و رنگ و رو هم نداشت! و فاقش هم تنگ بود من سریع درش آوردم...

خود ماریا تو بازی هست و با لباس های کاملا چسبان و براق ، از اونایی که گشت گیر میده! وایستاده ، و در ازای کمک ، یک دست از لباس چرک هاش رو میده ما بپوشیم ! البته باز هم احتمال گیر دادن گشت هست منتها نه گشت پلیس ،.. گشت مامورین زحمت کش شهرداری :-w، بخاطر آلوده کردن محیط زیست.. خداییش خیلی چرک و لک بود اصلا اون رنگ شاد و طراوت رُندو یا سمفونی رو نداشت...می پوشی به جای اینکه شبیه ماریا بشی بیشتر میری به سمت خاله قورباغه اونم بدون آرایش....

البته حضور ماریا خانم داخل بازی بیشتر به این خاطره که سرپرستی گربه شو به شما واگذار کنه، اسم خوبی هم داشت بیاکو..!..والا خودش تو بازی خودش گربه هه طفلکی رو با شدت پرتاب میکرد تو صورت مردم.. ! بنظرم گربه بیچاره در طی این سال ها دست بد کسی بوده و از بدسرپرستی رنج میبرده ! چون اینجا گربه هه مثل آدم! خودش دنبالم میاد..نیاز به اینهمه تضییع حقوق حیوانات نیست..! من فقط یک کوچولو پنجول هاش رو به سمی مهلک آغشته کردم !اگه به چشمهاش دست نزنه بنظرم همه چی حله..! :-" الان پای ثابت بیلد هام شده...

تو یک ران همینطوری داشتم میرفتم دیدم یک لباس خیس رو بند آویزونه..! برداشتم دیدم اِوا !! لباس الوکارده ...!! هوووم ...چجوری بگم نه اینکه بد باشه ...مشکلش اینه که قواره شنلش رو از این پارچه کِرِپ چادری های داخلی بریدن...چند متر که راه میری خاک جمع میکنه..ولی خب در کل متفاوت و خوبه ...

میگن جامه ترور هم یک گوشه ای گَل دیواری افتاده ..من که سعادت نصیبم نشده تن بزنم هنوز...
دراکولا و دِث هم بزنید می تونید شلوارشون در بیارید ! به همراه بالاپوش شون...!
مدوسا رو شرمنده ! تیکه های بدنش با تیکه های بدن انسان مچ نیست..!

و اما لباس ریکتر ..وای لباس ریکتر ..
مگر زیباتر از outfit ریکتر تو کل صنعت داریم آخه ..آه ریکتر.. کیست که نظر بر قامت رعنای آن ماه چهارده شبه اندازد و جمال او را تاب آورد و دل در گرو طره زلفش نبازد و مدهوش آفتاب جاه وجلالش نگردد..

وای یعنی لحظه ای که بازی لباس ریکتر رو بهم هِبه کرد...از خوشحالی داشتم قالب تهی میکردم ..من فکر میکردم فقط میشه با خود ریکتر بازی کنیم ولی حالا کل ددسلز رو میشه با ریکتر رفت ... می فهمید این یعنی چی..؟ بی خود زور نزنید، نمی فهمید چی میگم ..! اینو فقط یک استقلالی که از قضا فن کسلوانیا هم باشه می فهمه و لا غیر...!!

اون تیکه ای که با ریکتر بازی میکنیم هم انصافا خیلی خوبه ..سرعت بازی یهو کم میشه، مقادیر متنابعی PP تازه ! می چسبه به کنترلر شما البته هنوز چند گرمی از خود کسلوانیا های کلاسیک کمتره ..!
و فصل تازه ای از وارد کردن خسارات به مشاعات مجتمع مسکونی آقای دراکولا و شرکا ، از طریق شکستن شمعدون ها و آزار رساندن به خفاش ها و زدن تازیانه بر کت و کول ساکنین محترم ساختمان آغاز میشه ... و ددسلز کاملا تبدیل میشه به یک کسلوانیای کلاسیک ...اصلا سازنده به عمد می خواد بگه بده ما برات کسلوانیا بسازیم ..دِ بده یــابـو..!

do.php

سر اسلحه ها هم نوستالژی شما رو شخم زدن..شمشیر شلاقی ..صلیب پرتابی ...تبرزین حرکت پرتابی!..آخ آخ آب مقدس..که اگه طلاییش گیرتون بیاد ، درست مثل قدرت رُندو آف بلاد بارون میشه و دشمن ها رو میشوره می بره.. حتی کله مدوسا و سیخونک دِث رو هم بهتون میده ..قدرشو بدونید تو بازی اصلی اجازه نمیدادن حتی از دور بهشون دست بزنید..!!

خلاصه که به عنوان یک کراس اور از سرمون هم زیاد بود..نامه عاشقانه ،مسیج عشقولانه یا رِل مخفیانه یا هر چی میخواهید در نظر بگیریدش نسبت به کسلوانیا...در کل خیلی حال داد به من و چسبید ...چقدر هم زحمت کشیدن ،ایستر اِگ پشت ایستر اِگ براتون ردیف کردن...و همه اینها اگه موسیقی چیپ تیون دوباره نواخته شده معرکه کسلوانیا پشتش نبود اینقدر دیده نمیشد...

راستی مهمترین نکته بازی رو یادم رفت بگم بانو شانوآ هم تو بازی هست ..باورم نمیشد یک بار دیگه بانو رو داخل فضاهای مجازی و پیکسلی ببینم .. هر چی از خانومی ایشون گفته بشه کمه.. ای کاش..ای کاش فقط یکبار اجازه می داد مانتو و ساپورت شانوآ رو هم تنم کنم...!!:((:((
آقا بعد از خوندن نظرت رفتم دوباره دانلودش کردم و دارم بازیش می‌کنم...
انصافاً هر بازی که نظر شمارو میخونم ترغیب میشم بازی کنم😁

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کسی از دوستان این بازی رو پلت کرده؟
واقعا میشه باسها رو بدون دمیج خوردن زد؟
من از طریق بایومهای بالا رسیدم به hand of the king و کشتمش و بازی تموم شد
الان باید نیو گیم برم تا مابقی بایومها جنریت بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر