Days Gone بهار امسال به Pc می آید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
امروز جیم رایان در مصاحبه ای با فامیتسو اعلام کرد که عرضه گرن توریسمو به سال 2022 موکول شد و دلیل آن هم ویروس کرونا عنوان شد.

2021-02-23_18-28-05.jpg

وقتی از او سوال شد که چه خبر از pc؟ او گفت عناوینی برای pc برای امسال در راه است و days gone به عنوان آغازگر این راه، بهار امسال به pc می آید.
در ادامه جیم رایان به این نکته اشاره کرد که هزینه ساخت بازیها از همیشه بیشتر شده و سونی دوست دارد که از ساخت بازیها درآمد کسب کند و ساخت بازی بر روی PC آسان است
نسخه pc از مانیتورهای عریض پشتیبانی میکند و فریم ریت نسخه pc آنلاک شده است و در نسخه pc بهبودهای گرافیکی نظیر افزایش جزییات و fov و ... دیده میشود.
days gone در آپریل 2019 برای ps4 منتشر شد و یک عنوان اکشن ادونچر اوپن ورلد می باشد که با نقدهای متوسطی از منتقدان روبرو شد. پیش از این و با تغییر رویه شرکت سونی عناوینی به مانند horizon، detroit و ... برای pc عرضه شده بود.
2021-02-24_14-17-22.jpg

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دلیل بستنش

این بوده که از لیک توییتهای ناشناسو نباید بدید.
View attachment 197428View attachment 197431

قبلا کلا 7 تا لیک کرده. بلادبورن رو که همه گفتن.
got که هنوز خبری نیست و امسالم همونو داده nioh مشخص بود میاد ولی تاریخش اشتباهه
کالکشن kh و انحصار بودنش تو egs رو خوب و دقیق گفته
ms remaster رو درست گفته ولی تو ایونت ماکروسافت معرفی نشد
نینجا گایدنم معرفی شد
و ریمیک chrono trigger معرفی نشده
View attachment 197429View attachment 197430

امسالم اینا رو گفته.ماکروسافت و پلتفرم همراه
toa میاد گیم پس. ffm و soa ریمستر
با اون 4 عنوان.
خب خیلی از چیزایی که ایشون توئیت کرده قبلا هم از جای مختلفی لیک شدن. اما در هر صورت خود سونی داره به این سمت میره و رسما میگه بازیای بیشتری واسه PC تو راهن، یه صفحه بی نام و نشان توئیتری ممکنه شانسش رو امتحان کنه و بگه بازی X و Y قراره پورت شن.:D

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دلیل بستنش

این بوده که از لیک توییتهای ناشناسو نباید بدید.
View attachment 197428View attachment 197431

قبلا کلا 7 تا لیک کرده. بلادبورن رو که همه گفتن.
got که هنوز خبری نیست و امسالم همونو داده nioh مشخص بود میاد ولی تاریخش اشتباهه
کالکشن kh و انحصار بودنش تو egs رو خوب و دقیق گفته
ms remaster رو درست گفته ولی تو ایونت ماکروسافت معرفی نشد
نینجا گایدنم معرفی شد
و ریمیک chrono trigger معرفی نشده
View attachment 197429View attachment 197430

امسالم اینا رو گفته.ماکروسافت و پلتفرم همراه
toa میاد گیم پس. ffm و soa ریمستر
با اون 4 عنوان.
یکم دور از واقعیته اما با عقل جور درمیاد چون بازی هایی که فروششون رو کردن میان و نسخه های بعدیش نمیان همین یعنی طرف یک ولعی پیدا می کنه که بیاد 5 بخره برای ادامه ی اون بازی کاری که حتی 1 عده به عمد با کرک بازی ها از 2 دهه پیش تا الان انجام می دادن

• Like
Reactions: kamyy

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
خب خیلی از چیزایی که ایشون توئیت کرده قبلا هم از جای مختلفی لیک شدن. اما در هر صورت خود سونی داره به این سمت میره و رسما میگه بازیای بیشتری واسه PC تو راهن، یه صفحه بی نام و نشان توئیتری ممکنه شانسش رو امتحان کنه و بگه بازی X و Y قراره پورت شن.:D
koh collection on epic از جای دیگه ای لیک نشده بود فقط نسخه سومش تو اواسط 2020 رو استور ماکروسافت اومد. نینجا گایدن هم خیلی یادم نمیومد. ممکنه شانسشو امتحان کرده ولی ممکن هم هست چیزی میدونه.
فقط نیومده 4 تا عنوان رو لیک کنه بره.
از یه پرتابل ماکروسافت گفته
tale of arise رو برده رو گیم پس در حالیکه ریلیز هنوز نخورده و یه فاینال هم داده.
اگه درست در بیان،شانسی نبوده. چون تو یه حوزه لیک نداده و عناوینی هم که برا pc لیست کرده غیر محتملترین عناوینه. اگه میگفت dreams میگفتیم آره.
بلادبورن و حتی got رو میشه احتمال داد ولی gow و uncharted؟
شانس اومدنشون رو pc نزدیک صفره. اینو همه میدونن که اینا هویت ps هستند و اومدنشون رو pc برا سونی تبعات داره.
یه demon souls رو بخاطر همین هجمه ها ندادن و گفتن اشتباه تایپی بوده.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
koh collection on epic از جای دیگه ای لیک نشده بود فقط نسخه سومش تو اواسط 2020 رو استور ماکروسافت اومد. نینجا گایدن هم خیلی یادم نمیومد. ممکنه شانسشو امتحان کرده ولی ممکن هم هست چیزی میدونه.
فقط نیومده 4 تا عنوان رو لیک کنه بره.
از یه پرتابل ماکروسافت گفته
tale of arise رو برده رو گیم پس در حالیکه ریلیز هنوز نخورده و یه فاینال هم داده.
اگه درست در بیان،شانسی نبوده. چون تو یه حوزه لیک نداده و عناوینی هم که برا pc لیست کرده غیر محتملترین عناوینه. اگه میگفت dreams میگفتیم آره.
بلادبورن و حتی got رو میشه احتمال داد ولی gow و uncharted؟
شانس اومدنشون رو pc نزدیک صفره. اینو همه میدونن که اینا هویت ps هستند و اومدنشون رو pc برا سونی تبعات داره.
یه demon souls رو بخاطر همین هجمه ها ندادن و گفتن اشتباه تایپی بوده.
آره KH رو منم خاطرم نیست جایی ازش صحبت شده باشه، ولی مطمئنم نینجا گایدن لیک شده بود قبلا. البته باید تاریخش رو چک کرد دید قبل از اینکه سر و صدا کنه ایشون توییت کرده یا نه. :D حالا شایدم من دارم اشتباه میکنم و این طرف واقعا 50 50 یه سری چیزارو میدونه. ولی چیزایی که میگه واقعا عجیبن، در مورد آنچارتد میگه که منظورش از کالکشن نسخه 1 تا 4 هست! :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
آره KH رو منم خاطرم نیست جایی ازش صحبت شده باشه، ولی مطمئنم نینجا گایدن لیک شده بود قبلا. البته باید تاریخش رو چک کرد دید قبل از اینکه سر و صدا کنه ایشون توییت کرده یا نه. :D حالا شایدم من دارم اشتباه میکنم و این طرف واقعا 50 50 یه سری چیزارو میدونه. ولی چیزایی که میگه واقعا عجیبن، در مورد آنچارتد میگه که منظورش از کالکشن نسخه 1 تا 4 هست! :D
Ninja Gaiden Sigma Trilogy Leaked by Retailer
اگه اینو بگی. اون قبلتر بوده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

ساپورت سونی برا پی سی خیلی خوب بود بنظرم :D لانچ جالبی نداشت اما هر مشکلی که DF از نسخه لانچ گرفت رو تقریبا توی آپدیتا آخر حل کردن حتی اون انیمیشن جابجا شدن علفا و گلا که 60 فریم نبود هم اوکی کردن.
همون زمان تموم کردم بازیو، بزرگترین مشکلش استاتراش بود مخصوصا بین کات سینا که بدون استثنا دوربین عوض میشد شدید استاتر داشت که حل شده، چند روز پیش رو یک پی سی دیگه با آخرین اپدیت لانچ کردم خیلی تر و تمیز اجرا میشه، روی کارتای انویدیا مثل 1060 هم که موقع لانچ 30 فریم اجرا میشد الان حدود 20 فریم رفته روش که عالیه.
امیدوارم برا Days Gone ـو بازیای آیندشم اینقد پیگیر باشه دیگه نیاز نباشه بعد لانچ به فکر حل مشکلاتش بیوفتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر