David Jaffe از تجربه ی عنوان God of War 2018 هیجان زده شده است

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
189901

در طول 15 سال ، سری God of War به یکی از مهم ترین فرانچایزهای شرکت سونی تبدیل شد و شخصیت کریتوس نیز به یکی از چهره های شناخته شده و مرتبط با برند سونی بدل شد.در سال های اخیر اقای دیوید جفی خالق سری بازی های Twisted Metal و God of War در شبکه های اجتماعی بسار فعال بوده و اگر چه برخی مواقع با اظهار نظرهای بحث برانگیزی داشته است ، اما علاقه ای او به بازی های رایانه ای هنوز پابرجاست و همین امر او را به سمت تجربه ی برخی عناوین سوق داده است.

او در پایان سال 2020 تصمیم گرفت که اخرین نسخه از سری محبوبی که توسط خودش خلق شده بود را تجربه کند.عنوانی که یکی از مهم ترین عناوین کنسول پلی استیشن 4 است و با توجه به عملکرد بازی ، نشان میدهد که فرانچایز در مسیر درستی قرار گرفته است.

او از تجربه ی بازی بسیار هیجان زده شده بود ، اما اوج کار زمانی بود که او توانست از یکی از سلاح های بازی به نام "Blades of Chaos " که نمادی از سه گانه پیشین سری خدای جنگ به حساب می اید ، استفاده کند. او احساسات خود را در ان لحظه نشان داد و گفت:

"اوه.پسرم هست!سلام پسر!" او در پایان از کوری بارلوگ و سانتا مونیکا برای زنده نگه داشتن فرانچایز تشکر کرد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اول این که یه تیکه متن خبر شدید اسپویل داره از بازی
هر چند شدید نه حالا اون قدر ولی خب من هنوزم فکر می کنم یه عده بازی نکردن هنوز بعد این 2.5 سال بازی رو و شاید براشون ندونستن اون موضوع خیلی جذاب باشه

دوم این که بایدم راضی باشه جف :D
بازی به این مشتی :D
و ای که کلا چنل جفی خیلی چنل پیرمردی و خوبیه :x ببینید بعضی از استریم هاشو

آخرین ویرایش:

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
اول این که یه تیکه متن خبر شدید اسپویل داره از بازی
هر چند شدید نه حالا اون قدر ولی خب من هنوزم فکر می کنم یه عده بازی نکردن هنوز بعد این 2.5 سال بازی رو و شاید براشون ندونستن اون موضوع خیلی جذاب باشه

دوم این که بایدم راضی باشه جف :D
بازی به این مشتی :D
و ای که کلا چنل جفی خیلی چنل پیرمردی و خوبیه :x ببینید بعضی از استریم هاشو
فکر کنم خودت بازی نکرده باشی !

• Angry
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر