Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Mehdi99

عضو جدید
Mar 19, 2020
1
اقا این مجسمه ها راهو بستن نمیشه رفت یه ایتم داشتم که زدم مجسمه رو باز کردم دیگه ندارم نمیتونم به باس برسم از کجا دوبارع از اون ایتمه بیارم؟
الانم دقیقا قبل باس ۳ تاییام کمککککککک

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
سلام من تو دارک سولز ۲ وارد بازی شدم فقط تو منو میره ، نیو گیم می زنم میاد بیرون اما یه کارکتر ساخته میشه که نمیشه باهاش بازی کرد کلا از کانتینیو هم میرم همین طوری هست ، کسی می دونه باید چیکار کنم؟

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
سلام من تو دارک سولز ۲ وارد بازی شدم فقط تو منو میره ، نیو گیم می زنم میاد بیرون اما یه کارکتر ساخته میشه که نمیشه باهاش بازی کرد کلا از کانتینیو هم میرم همین طوری هست ، کسی می دونه باید چیکار کنم؟
ببین توی همین اتاقی هستی کاراکترو ساختی باید با یکی از پیرزنا صحبت کنی بهت استتوس فلسک بده یه ایتم نارنجی رنگه اچ پی پر میکنه بعد پشتشون یه دره باز کنی بونفایر می بینی میتونی روشن کنی و بقیشم مسیر ادامه میدی تا برسی ماجولا هاب بازی

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
ببین توی همین اتاقی هستی کاراکترو ساختی باید با یکی از پیرزنا صحبت کنی بهت استتوس فلسک بده یه ایتم نارنجی رنگه اچ پی پر میکنه بعد پشتشون یه دره باز کنی بونفایر می بینی میتونی روشن کنی و بقیشم مسیر ادامه میدی تا برسی ماجولا هاب بازی
نه خب اصن نمیشه کارکتر ساخت می یاد بیرون

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
نه خب اصن نمیشه کارکتر ساخت می یاد بیرون
پس احتمالا بازیت فایلاش مشکل داره بازیو پاک کن از اول نصب کن شاید درست شد یا مشکل از کرک بازیته سیستم مورد نیاز بازیو پایین مینوسیم چک کن ممکنه سیستمت نکشه بازیو کرش میکنه و اینکه نسخه بازیت چیه اون نسخه ای هستش که با دی ال سی اومده ؟

حداقل
Processor: AMD® A8 3870 3,6 Ghz or Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 23 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device

پیشنهادی
Processor: AMD® FX 8150 3.6 GHz or Intel® Core™ i7 2600 3.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750, ATI Radeon™ HD 7850

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
پس احتمالا بازیت فایلاش مشکل داره بازیو پاک کن از اول نصب کن شاید درست شد یا مشکل از کرک بازیته سیستم مورد نیاز بازیو پایین مینوسیم چک کن ممکنه سیستمت نکشه بازیو کرش میکنه و اینکه نسخه بازیت چیه اون نسخه ای هستش که با دی ال سی اومده ؟

حداقل
Processor: AMD® A8 3870 3,6 Ghz or Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870

پیشنهادی
Processor: AMD® FX 8150 3.6 GHz or Intel® Core™ i7 2600 3.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750, ATI Radeon™ HD 7850
پاک کردم دوباره ریختم درست نشد، کلا فایل هارو پاک کردم دوباره دانلود کردم اما درست نشد، کرکش رو نمیدونم اما تو خود سایته هم همه راضی بودن ، سیستمم هم میکشه فقط cpu ی من i5_8265 هستش، ورژن بازی هم 1.0.1 هست البته سایت زده بود all dlc ، اسم سایته هم vgdl هستش

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
پاک کردم دوباره ریختم درست نشد، کلا فایل هارو پاک کردم دوباره دانلود کردم اما درست نشد، کرکش رو نمیدونم اما تو خود سایته هم همه راضی بودن ، سیستمم هم میکشه فقط cpu ی من i5_8265 هستش، ورژن بازی هم 1.0.1 هست البته سایت زده بود all dlc ، اسم سایته هم vgdl هستش
راه دیگه ای متاسفانه به ذهنم نمی رسه بگم شما چنتا راه بیشتر نداری شما برو توی همون سایت vgdl کامنت بزار براشون مشکلتو بگو شاید یه راهی بهت پیشنهاد میکردن یا برو چنتا سایت دیگه کرکای دیگه رو امتحان کن شاید جواب داد اگه نداد دیگه باید بری از یه سایت دیگه کل بازی دانلود کنی سایت دی ال فاکس بهت پیشنهاد میکنم اکثر بازیاش درستن

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
راه دیگه ای متاسفانه به ذهنم نمی رسه بگم شما چنتا راه بیشتر نداری شما برو توی همون سایت vgdl کامنت بزار براشون مشکلتو بگو شاید یه راهی بهت پیشنهاد میکردن یا برو چنتا سایت دیگه کرکای دیگه رو امتحان کن شاید جواب داد اگه نداد دیگه باید بری از یه سایت دیگه کل بازی دانلود کنی سایت دی ال فاکس بهت پیشنهاد میکنم اکثر بازیاش درستن
ممنون

• Like
Reactions: Big_Solid_Snake

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
آره آره دقیقا
دوست عزیز متاسفانه هر چی گشتم نتونستم تو نت مشکل مشابه شما و راه حلش رو برای ds2 پیدا کنم تنها کاری که میتونم برات بکنم اینه که بری بخش pc تاپیک مشکلات در هر بازی و اونجا سوالتو بپرسی اونجا مخاطباش برای اینجور مشکلات بیشترن شاید یه نفر جوابشو بدونه اگر با این کارم جوابی گیرت نیومد میتونی کوچ کنی به بازیهای ds 1 و ds 3 و در ضمن همین بازی ds 2 دو نسخه داره یکی نسخه معمولیشه یکی دیگه هم نسخه scholar of the first sin هستش که خوده بازی و dlc هاش هست نمیدونم کدومشو دانلود کردی ولی میتونی بری اون یکی رو دانلود و نصب کنی شاید فرجی شد

Kourosh .a

کاربر سایت
Dec 9, 2021
11
دوست عزیز متاسفانه هر چی گشتم نتونستم تو نت مشکل مشابه شما و راه حلش رو برای ds2 پیدا کنم تنها کاری که میتونم برات بکنم اینه که بری بخش pc تاپیک مشکلات در هر بازی و اونجا سوالتو بپرسی اونجا مخاطباش برای اینجور مشکلات بیشترن شاید یه نفر جوابشو بدونه اگر با این کارم جوابی گیرت نیومد میتونی کوچ کنی به بازیهای ds 1 و ds 3 و در ضمن همین بازی ds 2 دو نسخه داره یکی نسخه معمولیشه یکی دیگه هم نسخه scholar of the first sin هستش که خوده بازی و dlc هاش هست نمیدونم کدومشو دانلود کردی ولی میتونی بری اون یکی رو دانلود و نصب کنی شاید فرجی شد
ممنون

• Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر