Crusader Kings 2

سلام
با توجه به اینکه این بازی رایگان شده و خب سال بعد احتمالا همین موقع ها نسخه ی بعدیش قراره بیاد این تاپیکو زدم تا اول یه توضیح در مورد سبکش بدم که خب اکثر ایرانیا یا امتحان نکردن یا امتحان کردن و ب دلیل پیچیدگی زیادش حوصله نداشتن و بازی رو ول کردن و بیخیالش شدن!
سبک این بازی Grand Strategy هستش و به صورت real time انجام میشه و میتونین بازی رو متوقف کنین و کارایی که میخواین رو انجام بدین بعدش بازی رو ادامه بدین و سرعت بازی رو هم تنظیم کنین .
البته این بازی بازم با خیلی از بازی های این سبک و مشابه این سبک فرق داره . احتمالا بین بازیای مشابه خیلیا civilization رو تجربه کرده باشن که البته اون نوبتیه و اختیارات و ازادی عملی که توی crusader kings دارین شاید ده ها برابر civilization باشه . فرق اصلی این بازی با بقیه بازیا اینه که توی این بازی شما کشور و به اصطلاح faction رو انتخاب نمیکنین . شما میتونین هر شخصی رو توی بازی انتخاب کنین . از یک کنت (count) معمولی گرفته که یک ایالت کوچیک رو بیشتر در اختیار نداره تا دوک ها و پرنس ها و نهایتا پادشاه ها و امپراطور ها . به طور مثال توی بخش مولتی پلیر یک نفر میتونه پادشاه فرانسه رو انتخاب کنه و شما هم یکی از دوک ها رو انتخاب کنین که چند منطقه از فرانسه رو در اختیار داره که حالا بعدا میتونین هر کاری کنین . یا باهم دوست بمونین یا انقلاب کنین و یا هر کاری که فکرشو میتونین بکنین . روابط دیپلماسی و اقتصادی و دینی و ... هم کاملا تحت کنترل شماست و حتی یک ازدواج ساده بین یکی از زیر دستان شما با یک فرد از کشوری دیگه میتونه خیلی روی روند بازی تاثیر گذار باشه .
منم خودم تازه بازی رو شروع کردم ولی تا حد مناسبی یاد گرفتم . فعلا هر کس اومد یک مقدار برای آموزش بازی میکنیم و بعد هم اگه افراد زیاد شد میتونیم مثلا اخر هفته ها که اکثرا وقت دارن قرار بذاریم و بازی کنیم . بازی هم سیو میشه و میتونیم هر وقت خواستیم ادامه بدیم
هر کس میخواد بازی کنه هم منو اد کنه یا ایدیشو بده من ادش کنم
Steam Community :: Kamd1n

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر