Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فعلا از این پیشگویی‌ها که کرش آینده‌ای نداره نکنید!
حالا ما میزاریم نسخه‌ یا نسخه‌های جدید معرفی بشه + عرضه بشه + بازیش کنیم...بعدش اگه بدرد نمی‌خورد ناراحت میشیم :D
اسکی رفتن از رو نسخه های قبلی به چه دردی میخوره؟یونیورسالم همین کار کرد اخرش با کله خورد زمین نسخه بعدی حتما اسمش کرش 4 بعدش 5.6.7.8.9.10 از شیره کشی اکتی لذت ببرید:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 235matin235

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اسکی رفتن از رو نسخه های قبلی به چه دردی میخوره؟یونیورسالم همین کار کرد اخرش با کله خورد زمین نسخه بعدی حتما اسمش کرش 4 بعدش 5.6.7.8.9.10 از شیره کشی اکتی لذت ببرید:D
از کجا میدونی قراره اسکی برن و مهمتر اینکه از کجا میدونی اگه اسکی برن، بازی بدی از آب درمیاد؟ من که مشکلی ندارم اکتی بیاد از بازیای ناتی داگ اسکی بره...شاید بازی خوبی از آب دراومد...همین N.Sane Trilogy رو هم اکتی بازسازیش کرد...اگه میخوای مقایسه کنی که این بازسازی چقدر خوب بوده، یه نگاه به Secret of Mana Remake بنداز و میبینی که یه بازسازی انقدر میتونه آبکی باشه که حتی از نسخه اصلی بدتر بشه!
کلا قضیه اینه که هر چقدر بازی رو پلتفرمای بیشتری عرضه بشه و سود بیشتری نصیبش بشه، احتمال اینکه نسخه بعدی با بودجه و تمرکز بیشتری ساخته بشه بیشتره...حتی واسه اکتی با اون سابقه داغونش هم این صادقه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
همون طور که جیسون رابین گفت nd اعتقادی به ادامش نداشت پس بعد ctr هیچ اینده ای برای این سری وجود نداره و نخواهد داشت بیخودی برای نسخه های جدید خوشحال نشید که بدرد...... نمی خوره اکتی هم که نمی تونه تا ابد شیره این ریمسترا رو بکشه:D

حالا مگه من گفتم ادامش رو بسازن؟ اما به فرض هم که بخوان بسازن قطعا میتونن یه پلتفرمر خیلی خفن از توش در بیارن. چون اون زمان جیسون رابین ایده ای نداشته ادامه بده دلیل نمیشه که دیگه نشه ادامه داد. ساخت یه ادامه خوب برای کرش به سازنده ای که روش کار میکنه ربط داره، بدن دست یه مشت اسگل نتیجه میشه کرش آو تایتن و رث آو کورتکس و باقی آت و آشغالایی که ساختن. اما یه تیم خوب بسازه قطعا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حالا مگه من گفتم ادامش رو بسازن؟ اما به فرض هم که بخوان بسازن قطعا میتونن یه پلتفرمر خیلی خفن از توش در بیارن. چون اون زمان جیسون رابین ایده ای نداشته ادامه بده دلیل نمیشه که دیگه نشه ادامه داد. ساخت یه ادامه خوب برای کرش به سازنده ای که روش کار میکنه ربط داره، بدن دست یه مشت اسگل نتیجه میشه کرش آو تایتن و رث آو کورتکس و باقی آت و آشغالایی که ساختن. اما یه تیم خوب بسازه قطعا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
موضوع اینه که نمیتونن این کار بکنن :D واقعا کدوم شرکت میتونه بهتر از nd ادامه بسازه اصن nd هم نه کدوم ip بدون خالقینش مثل قبل میشه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ببین بازیهای 22 سال پیش PS چی بوده که هنوز سرش دعواس و ایکس باکس دارا له له میزنن واسش. !

مخصوصا این دوستمون تو چندتا پست بالا:))

اگر منظورتون من هستم که باید خدمتتون عرض کنم احتمالا قبل اونکه به دنیا امده باشید من داشتم همین کرش هارو بازی میکردم :)) این حرفارو نزنید برای ما که گذشته این بحث ها

ولی خب به هر جهت کرش ناتی داگ نسخه به روز شدش روی Xbox چیزه نابیه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگر منظورتون من هستم که باید خدمتتون عرض کنم احتمالا قبل اونکه به دنیا امده باشید من داشتم همین کرش هارو بازی میکردم :)) این حرفارو نزنید برای ما که گذشته این بحث ها

ولی خب به هر جهت کرش ناتی داگ نسخه به روز شدش روی Xbox چیزه نابیه
سن شما بالاتره خب که چی مثلا همه چی دان با تجربه شدید؟:D
من که از ps2 شروع کردم برامم اهمیت نداره کرش انحصاریه یا نه فقط گفتم اماده باید که اکتی میخواد با نسخه عای بعدی شیره سری بکشه ریشه هاش از بین ببره:))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
64gt_c99f9de64399f1f43a40a3e19121aadd1.gif

سازنده : Vicarious Visions
ناشر : Activision
سبک : Platform
پلتفرم ها : PlayStation 4 ,Xbox One ,Microsoft Windows ,Switch
تاريخ انتشار : July 10, 2018

توضيحات :

بالاخر چیزی که انتظارش میرفت اتفاق افتاد Crash Bandicoot N. Sane Trilogy پس از چیزی حدود یک سال که به صورت انحصاری برای PS4 منتشر شده بود برای پلتفرم PC و سایر پلتفرم ها منتشر خواهد شد . N. Sane Trilogy شامل بازسازی کامل سه نسخه ی اول بازی Crash Bandicoot که توسط استدیوی ناتی داگ به صورت انحصاری برای پلتفرم های سونی طی سال های 1996-1997-1998 منتشر شده بود است. سبک بازی سبک نام اشنای پلتفرمر ـه در بازی ما کنترل موجود دوست داشتنی این سری کرش رو بر عهده داریم و باید با دشمن همشگی ـش ینی Doctor Neo Cortex مقابله کنیم ....

تصاوير بازی:

ویدئو و تريلر های بازی :

سیستم مورد نیاز :

MINIMUM
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB​

سايت ناشر بازی >>> اينجا
سايت سازنده ي بازی >>> اينجا
سايت بازی >>> اينجا
صفحه ی استیم بازی >>> اينجا

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
برای این لریک ها حتما باید طلا بگیریم بده ؟ برای تروفی میگم :D
من رو پلی 1 نرفتم اینو و اولین تجربم هست یکم توضیح میدین این جا مخفی ها چیه ؟ الماس ها تو خود مرحله نیست ؟ یعنی برای یه مرحله که در مخفی یا همون گردا :D هست باید الماسش رو از یک مرحله دیگه بدست بیاریم ؟
کلا چیز های مخفی به تفکیک میتونید بگید مثلا تو 1 مخفی ها چی هستن تو 2 و بعد 3
و اینکه این که یک مرحله رو نباید مرد داستانش چیه ؟ مگه جز مراحل اول میشه سوتی نداد :D
اگه راه و روش خاصی هم میدونین دریغ نکنین فیض ببریم :D:D:D

• Like
Reactions: 235matin235

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
واقعا اتفاق فرخنده ایه چون ما رو از خرید الکی یه بازی دیگه روی PS4 بی نیاز کرد :D. امیدوارم پورت چرت نباشه و البته بازی گرافیکی نداره و با یه پورت ساده حله ولی خب بازم تاریخ نشون داده که شرکت ها هر چیزی رو ممکنه روی پی سی خراب کنن. حیف واقعا این بازی که دسته اکتیویژن افتاده. واقعا توی دنیای پلتفرمر هیچ شرکتی مثل نینتندو کار نمی کنه . تنها امیدمون توی پلی 4 به ناتی داگه که بیاد بعد از یه سری انچارتد و لست آف آس یه پلتفرمر خوش رنگ و لعاب بیرون بده

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
جون
یادمه فن های سونی خیلی افتخار میکردن ای این نمیاد و انحصاریه و کلی هم فحشم دادن و توی تایپکیش و اصلا یه وضعی بود حالا بیا بهشون بگو داداش این انحصاری سونی نیست اصلا ربطی به سونی نداره الان نه ای نمیاد برو اینا الان که این خبرو توی سایت خارجی خوندم کشتم اینجا لینکشو بذارم براشون یکم ادب بشن ولی پیدا نکردم اما این تایپک و پیدا کردم به هرحال دوستان این تایپک و بیاریم بالا توی چش باشه لذت داره چون من هنوز نسخه های با شبیه سازها سونی یک و گیم کیوب بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر