Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اگه پرایم بخریم ب چیترا برنمیخوریم یا فرقی نمیکنه؟
تو رنک بالاتر همشون چیت دارن :)) با ایم ور و اسکیت میان جوری سرویس میکنن که از گیمر شدنتون پشیمون بشید D:
با اکانت پرایم حدود 4 ماه چیت زدم دیدم بن نمیکنن ریج بات زدم که بن شه ببینم اصلا VAC وجود داره یا نه -_-
وال هک رو خیالت راحت باشه همشون دارن ولی جوری استفاده میکنن که ضایع نباشه(تا موقعی که جلو باشن)

• Like
Reactions: Sampler

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اگه پرایم بخریم ب چیترا برنمیخوریم یا فرقی نمیکنه؟

سلام بر شما

ببین چیت همه دارن منم از این مجانی ها گرفتم رو یه اکانت تستی زدم ببینم چه طوریه اما بن نمیشه تا وقتی که اوراچ نکنن تنها راهی که خیلی ها دارن استفاده میکنن یه برنامه هست به نام faceit این برنامه رو نصب کن برنامه برای بازی های مختلفی ساپروت میکنه روش انتی چیت قوی داره تو این چیت نمیزنن زیاد بزنن برنامه شناسایی میکنه خیلی بچه ها اونجا بازی میکنن تنها تفاوتش اینه رنکی که بهت میده تو برنامه هست تو بازی رنک نداری ..... چون برنامه وقتی میخواهی بری مچ خودش به صورت کاستوم یه سرور 5 برابر 5 ران میکنه با قوانین مچ بازی میکنید ........

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
تو رنک بالاتر همشون چیت دارن :)) با ایم ور و اسکیت میان جوری سرویس میکنن که از گیمر شدنتون پشیمون بشید D:
با اکانت پرایم حدود 4 ماه چیت زدم دیدم بن نمیکنن ریج بات زدم که بن شه ببینم اصلا VAC وجود داره یا نه -_-
وال هک رو خیالت راحت باشه همشون دارن ولی جوری استفاده میکنن که ضایع نباشه(تا موقعی که جلو باشن)

مثلا توی چه رنکی ؟

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اقا من با گرافیک GT 610 همه چیو LOW زده بودم بعد مینوشت فقط 30 اف پی اس دارم :| مگه میشه مگه داریم

الان برای اینکه با گرافیک GT 610 و رم 4 و سی پی یو I5-2400 بتونم 60-50 اف پی اس بگیرم باید چه تنظیماتی بزنم کسی میدونه؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
قصد جسارت ندارم. تجربم میگه از دیدگاه یک نوب همه چیت دارن.

• Like
Reactions: DeadPooLX

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
قصد جسارت ندارم. تجربم میگه از دیدگاه یک نوب همه چیت دارن.
شما یبار با وال هک بازی کن بعد میبینی طرف چطور پری فایر میکنه و از پشت دیوار باهات تلپاتی میزنه
خدا رو شکر از وقتی هم cs فری شده با بازی آنلاین آشنا نشدم و میتونم فرق چیت و لجیت رو تشخیص بدم

• Like
Reactions: FPS Douug

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
شما یبار با وال هک بازی کن بعد میبینی طرف چطور پری فایر میکنه و از پشت دیوار باهات تلپاتی میزنه
خدا رو شکر از وقتی هم cs فری شده با بازی آنلاین آشنا نشدم و میتونم فرق چیت و لجیت رو تشخیص بدم
با کمال احترام به شما دوست پرو گیمر که قطعا از معدود کسانی هستید که قبل از فری شدن هم بازی میکردید و برای بازیتون هزینه هم کردید. واقعا این دستاورد شما قابل تقدیره.
ولی با این حال باید خدمتتون عرض کنم که اون طرف میتونه تایمینگ خوبی داشته باشه و ربطی به تلپاتی و وال هک و اودر شت های دیگه نداره.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
با کمال احترام به شما دوست پرو گیمر که قطعا از معدود کسانی هستید که قبل از فری شدن هم بازی میکردید و برای بازیتون هزینه هم کردید. واقعا این دستاورد شما قابل تقدیره.
ولی با این حال باید خدمتتون عرض کنم که اون طرف میتونه تایمینگ خوبی داشته باشه و ربطی به تلپاتی و وال هک و اودر شت های دیگه نداره.

سلام بر شما

ببین من تقریبا 980 ساعت کانتر بازی کردم سه سال پیش قبل سربازی رنکم تا نوا 4 رفت بعد ول کردم دانشگاه و سربازی اینا پیش اومد برای همین میتونم اینو با اطمینان بگم که از 10 تا بازی 8 تا چیت دارن حتی بازیکنان بزرگ اونایی که مسابقات میدن چه ایرانی چه خارجی اونا هم اگه بری سرچ کنی بخونی تو اینستا چه تو نت همشون میگم پره چیتره و خوده سازنده بازی هیچ کاری برای این قضیه نمیکنه یه سیستم اورواچ گذاشته همینو بس نه سیستم تشخیص چیت داره عین بازی های دیگه که پشت سیستم برنامه های در حال اجرا رو چک کنه نه چیز دیگه تنها چیزی که داره همون اورواچه الان خیلی از بازیکن های کار بلد رفتن تو برنامه facit چرا چون انتی چیت بسیار قوی داره.......
پس لطفا نظرات کسایی که تایم پلی بالایی دارن رو براش ارزش قائل شو فکر نکن چون یارو نوبه میگه همه چیت دارن من خودم دو سه ماهه یه وال هک مجانی گرفتم یه اکانت تستی زدم رفتم ببینم در چه حد چیت دارن میتونم به جرات بگم که تو حالتی که پرایم نداشته باشه نصف تیم چیت میزنن یارو قشنگ وا میسته از پشت دیوار باهات حرکت میکنه جوری میزنه تا از پشت دیوار میای بیرون میخوری خیلی ضایع و تو هم میبینی که اون از پشت دیوار خطه تو رو گرفته ولی کاری نمیتونی بکنی و من خودم کسایی رو میشناسم با چیت تا رنک های بالا هم رفتن و بازی میکنن ......

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
فقط و فقط نشان از بی تجربگی داره. نمیگم نوب که بهتون بر نخوره. اگر حتی یکبار بازی یک پرو رو از نزدیک می دیدید شاید ذهنیتتون نسب به چیت و چیتر عوض می شد. شماهم اگر چیت زدی و کسی نفهمیده به خاطر اینکه رنکت با اون اکانت پایین بوده. تو رنک بالا امکان نداره بیش از چند روز بتونید با چیت برید جلو.
نگفتین عضو کدوم تیم هستید؟هر کی اومد اینجا پست گذاشت بهش گفتی نوبه :)) حداقل تایم پلی و رنکت رو بگو ببینیم با کی طرف هستیم
من خودم 2 ماه توی رنک dmg و LE چیت زدم بدون اینکه بن بشم بعد میگی امکان نداره با چیت رفت جلو؟
طرف ماهانه یه میلیون و خورده ای میده اسکیت و ایم ور میگیره بعد انتظار داری بن شه؟:))
پ.ن: بن شدنم هم پست قبلی گفتم به خاطر این بود بیشتر از 20 تا مچ ریج بات زدم که خب ریج بات بن 100% ای داره، وگرنه با یه وال هک فری و خیلی ساده هم میشد تا رنک بالاتر رفت، همونطور که رفتم

• Like
Reactions: FPS Douug

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
منم حرفای z2s sas رو قبول دارم

کسی که چیتر هست با کسی که پرو پلیر هست کاملا مشخصه ، به خود من توی 70 درصد بازی ها فحش و انگ چیتر بودن میزنن اما این یه چیز عایه، CS چیزیه که باید از 10 سال پیش با همون 1.6 یاد گرفته باشی و بدونی چطوری هست
توی LAn میرفتیم CS که چیتی ددر کار نبود یارو هنوز از بیس نیومده بودیم بیرون وال بنگ میزد اینجا که جای خود داره

نمیونم دوستان چطور اینهمه چیتر به پستشون خورده، مطمئنا هر کسی که WALLBANG یا هدشات با یه تیر میزنه چیتر نیست
------

مسابقات کی هست راستی Esport توی اگِست، چنده اگسته ؟

• Like
Reactions: z2s sas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر