PC Command & Conquer™ Remastered Collection

سازنده
Petroglyph
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
این Thread را برای تمامی طرفداران قدیمی RTS و old school gamer هایی میزنم که با خاطرات Red Alert بزرگ شدن و منتظر بازگشت دوباره ی C&C هستن

Release Date : June 5 , 2020

Genre : RTS

Developer : Petroglyph

Publisher : EA

Platform : Microsoft Windows

=====================================================

145025 145024

=====================================================​

Command & Conquer and Red Alert defined the RTS genre 25 years ago and are now both fully remastered in 4K by the former Westwood Studios team members at Petroglyph Games. Includes all 3 expansion packs, rebuilt multiplayer, a

modernized UI, Map Editor, bonus gallery of unreleased FMV footage, and over 7 hours of legendary remastered music by Frank Klepacki. Welcome back, Commander.

=====================================================================

Features

Mod Support — Create, share, and play mods with the Steam Workshop.

Cinematics — Immerse yourself in hours of upscaled full-motion video cinematic footage.

Enhanced Sidebar UI — The fully redesigned Sidebar UI embraces a modern approach with less scrolling.

Jukebox — Customize your entire soundtrack via an enhanced Jukebox with playlist support.

Custom Game Lobbies — Host and join custom game lobbies to set game rules, teams, and maps.

Rise Through the Ranks — Go head to head in 1v1 Quickmatches, and fight your way to the top of the Leaderboard.

See All the Action — Don’t miss a minute of combat with Replays and Observer mode.

From Console to PC — Experience the original console missions now on PC.

Console Cinematics — Watch the original console cinematic videos now on PC, featuring community favorite General Carville.

Maps — Take control of the terrain with the Map Editor, available on both Origin and Steam versions.

Mission Selection — Track your campaign progress on the new Mission Selection Screen.

Camera Zoom — Zoom the camera between the legacy DOS and Gold distances for a better look at the battlefield.

Skirmish Mode — Take on the AI — with controllable difficulty settings — in Skirmish mode, new for Tiberian Dawn.

Customizable Hotkeys — In-game Hotkey customization, now with support for the new Sidebar UI.

EVA — Your battle interface sounds better than ever! The original voice-over actress, Kia Huntzinger, reprised her role as EVA and re-recorded her lines in high definition for Tiberian Dawn.

Control Improvements — Enjoy updated mouse controls, camera movement, unit queueing, and selection improvements.

Additional features and content

Over 100 campaign missions
Over 250 multiplayer maps
In-game tooltips
Accessibility features
Quicksave and Autosave support
Cinematic subtitles for both games
Text localization in French, German, Russian, Spanish, Polish, Simplified Chinese, and Traditional Chinese
Voice-over in English, French, and German
The Steam version includes:
Steam achievements
Steam friends lists
Steam Trading Cards
Steam Workshop support for User Maps

==============================================
SYSTEM REQUIREMENTS
  • MINIMUM:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.4ghz or AMD Athlon 64 X2 6400 @ 2.4ghz
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GT 420 or ATI Radeon HD 5570
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 32 GB available space

• RECOMMENDED:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Intel Core i5 4690K or AMD Ryzen 7 1700
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or ATI Radeon HD 7850
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 32 GB available space
    • Additional Notes: Install on SSD
===========================================================================

Command & Conquer Remastered - EA Official Site

Command & Conquer Remastered Collection

145707

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
با اینکه طرفدارشم اما زیاد نظرمو جلب نکرد
گرافیک ساختمونا اصلا تغییری نکرده با اینکه نسخه ۳ مال ۱۰ سال پیشه اما از این گرافیکش بهتره
چیه الکی ۲۸ گیگ شده بازی
اونایی که دانلود کردن بیان بگن گرافیکش چطوره تو یوتیوب که اصلا از گرافیکش حال نکردم
منو باش گفتم بعد از ۱۰ سال دوباره یه بازی استراتژی خوبو بازی میکنم اما حالم گرفته شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
گرافیک ساختمونا اصلا تغییری نکرده با اینکه نسخه ۳ مال ۱۰ سال پیشه اما از این گرافیکش بهتره
چیه الکی ۲۸ گیگ شده بازی
اونایی که دانلود کردن بیان بگن گرافیکش چطوره تو یوتیوب که اصلا از گرافیکش حال نکردم
منو باش گفتم بعد از ۱۰ سال دوباره یه بازی استراتژی خوبو بازی میکنم اما حالم گرفته شد

خوب این Remaster هست دوست عزیز نه Sequel نسخه سوم و همین الان 42 هزار نفر player همزمان داره ، امید هست که با حمایت community خوب این بازی شاهد نسخه بعد C&C باشیم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
چیه الکی ۲۸ گیگ شده بازی
گرافیک و اتمسفر رد الرت ۱ بدون شک مسترپیس هست و از سال ۱۹۹۵ تا حالا هیچ رقیبی حتی نتونسته بهش نزدیک شه.

• Like
Reactions: EAST2WEST

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
بچه ها من بازی رو نصب کردم ولی فریم از ۶۰ میرسه به ۷ فریم خیلی آزار دهنده س کارتم هم rx470 و cpu core i5 و رم هم ۱۶ هست . واقعا بابت این قضیه توجیه نیستم . کسی راه حلی داره!؟
یعنی این بازی اینقدر سنگینه؟!!
بازی رو بریز روی اس اس دی مشکلت حل میشه احتمالا

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بچه ها من بازی رو نصب کردم ولی فریم از ۶۰ میرسه به ۷ فریم خیلی آزار دهنده س کارتم هم rx470 و cpu core i5 و رم هم ۱۶ هست . واقعا بابت این قضیه توجیه نیستم . کسی راه حلی داره!؟
یعنی این بازی اینقدر سنگینه؟!!
مشکل از کرکشه یا ویندوزت بازی اصلا سنگین نیست و روی پی سی های خیلی ضعیف هم راحت شصت فریم رو میده من نسخه اورجینال استیم رو روی لپ تاپ خیلی ضعیف و روی پی سی قوی ریختم رو هردو اوکیه کاملا

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سال هاست عکس پروفایل و امضاء ـم برای تنها بازی ـه که عمیقا، عمیـــــقا از تَهِ دل، ازش لذت بُردم! شاید اینجا هیچکس به اندازه من برای C&C Generals وقت نذاشته! چه دورانی رو با این بازی سپری کردم! قدیمی ها شاید منو بشناسن، تمام تایمَم برای ZH بود!
الان فقط در انتظار C&C Generals Remaster هستم! اگر بیاد، تمام بازی ها برای من خواهند مُرد! :D
فقط خواهش می کنم، اگر C&C Generals Remaster اومد، اجازه بدید تاپیک ـش رو من بزنم! من عاشق و دل داده واقعی C&C Generals هستم! :D
تنها تو این فولدر، 2182 عدد ریپلی آنلاین از بازی های خودم دارم! از 11 سال پیش!!!! :D یادش بخیر...
یعنی می شه C&C Generals Remaster رو ببنیم؟ [-o<
145699

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
سال هاست عکس پروفایل و امضاء ـم برای تنها بازی ـه که عمیقا، عمیـــــقا از تَهِ دل، ازش لذت بُردم! شاید اینجا هیچکس به اندازه من برای C&C Generals وقت نذاشته! چه دورانی رو با این بازی سپری کردم! قدیمی ها شاید منو بشناسن، تمام تایمَم برای ZH بود!
الان فقط در انتظار C&C Generals Remaster هستم! اگر بیاد، تمام بازی ها برای من خواهند مُرد! :D
فقط خواهش می کنم، اگر C&C Generals Remaster اومد، اجازه بدید تاپیک ـش رو من بزنم! من عاشق و دل داده واقعی C&C Generals هستم! :D
تنها تو این فولدر، 2182 عدد ریپلی آنلاین از بازی های خودم دارم! از 11 سال پیش!!!! :D یادش بخیر...

به جرئت میشه گفت بهترین remaster امسال بود ؛ مطمئناً این بازی نه تنها نشانه بازگشت C&C هست بلکه میتونه نوید بخش بازگشت دوباره ژانر دوست داشتنی Classic RTS باشه

======================================================

For Old Time's Sake

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
View attachment 145699
قبل از اون red alert 2 و Tiberian sun تو نوبتن
با اینکه عاشق جنرالز هستم و حدود ده سال پلی دادم چه تو سرورای اصلی بازی چه تو گیم رنجر و iwcg اما از طرفی هم یه درد عجیبی داشت اون بازی برام و اون اولین c&c بدون وست وود بود
خیلی بازی ناقصی در خیلی از جهات
اولا که انبالانس بود و بازی از حالت پرو کاملا خارح شده بود
تا اخرین اپدیت بازی هم بالانس نشد و بازی یه جورایی رها شد .
مشکل دوم که خیلی بزرگ بود خراب شدن فلسفه گیم پلی بود
وست وود با C&C برعکس rts های بیلیزارد و سایر شرکت ها که یونیت کپ داشتن مچ های انلاین رو با recsorce cap مدیریت میکرد که یه قانون نانوشته این سری بود و واقعا هم از یونیت کپ حرفه ای تر بود یه جورایی .متاسفانه جنرالز از این قاعده پیروی نمیکرد و کلا هیچ محدودیتی در اون وجود نداشت که خودش باعث میشد بازی از حالت حرفه ای خارج شه و خیلی مطالب دیگه که توضیحش از حوصلم خارجه
سوم استوری و حذف کات سین هایی که همیشه با بازیگرای هالیوودی تو بالاترین کیفیت بودن
و....
من بیشتر امیدوارم c&c بیوفته دست petrograph که در اصل همون Westwood هست و دنباله واقعیش رو ببینیم
یونیورس c&c و خطوط داستانی موازیش واقعا حرف نداشت و قرار بود تو c&c 3 به رابطه بیشتر ردالرت و تایبریم بیشتر برسن
.
ولی کلا با رفتن وستود استوری اصلی بازی هم رفت
حالا اگر کسی بازی کرد همین ریمستر رو‌توجه کنه میبینه kane که رهبر nod هست در اینده و سری تیابریم ، تو چندتا از مرحله های ردالرت هم میاد تو فکشن شوروی و استالین و بیشتر نمیگم که دیگه اسپویل نشن بازی های بیست و پنج سال پیش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
قبل از میک گوردون, فرانک رو داشتیم ما. چی میشد اگه Red Alert 2 و Tiberium Wars و Generals رو با دی ال سی هاش رو یه کالکشن میکردن ریمستر میزدن.
وای نگو ، عجب کالکشنی بشه =P~
پتروگلیف سرش گرم Great War هست ، ببینیم پروژه بعدیشون چی میتونه باشه.

این ریمستر که واقعا فروش خوبی داشت ، RA 2/Tiberian sun بیان که فکر کنم بترکه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر