Nintendo Clubhouse Games™: 51 Worldwide Classics

145004

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EPD
سبک: بازی رو میزی-تخته ای
تاریخ عرضه: 5 ژوئن 2020

Clubhouse Games از فرنچایزهای کمی خاص و عجیب ولی در عین حال محبوب نینتندو است که نسخه اول آن در زمان DS عرضه شد و هدفش جمع آوری کالکشنی از ده ها بازی کلاسیک و محبوب رومیزی، تخته ای و حتی ورزشی و مینی گیم هایی بود که با استفاده از قابلیت های کنسول های نینتندو، بازیکنان رو دور هم جمع می کرد تا ساعت ها آنان را سرگرم کند.

با این وجود کنسول های خانگی نینتندو هیچ وقت شاهد عرضه نسخه ای از Clubhouse Games روی خود نبودند و این مورد بیشتر محدود به کنسول های دستی نینتندو می شد
تا این که اوایل سال 2020 میلادی Clubhouse Games™: 51 Worldwide Classics به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ معرفی شد و اعلام شد این بار کالکشن مینی گیم های معرفی نینتندو از 51 بازی مختلف برای بازی کردن با دیگران بهره می برد که بی از 40 تا از آن ها را می توانید به صورت آنلاین با دوستان تان هم بازی کنید.

بازی همچنین دمویی دارد که اگر آن را دانلود کنید می توانید 4 تا از بازی های این مجموعه را به صورت مجانی بازی کنید و اگر کسی از دوستان تان نسخه کامل بازی را داشته باشد با متصل کرد کنسول سه نفر دیگر با شرط داشتن این دمو می توانید به صورت مجانی بیش از 40 بازی از این مجموعه را با هم به صورت Local Co-op بازی کنید.

51 بازی این کالکشن متشکل اند از
  • Mancala
  • Dots and Boxes
  • Yacht Dice
  • Four-in-a-Row
  • Hit and Blow
  • Nine Men's Morris
  • Hex
  • Checkers
  • Hare and Hounds
  • Gomoku
  • Dominoes
  • Chinese Checkers
  • Ludo
  • Backgammon
  • Renegade
  • Chess
  • Shogi
  • Mini Shogi
  • Hanafuda
  • Riichi Mahjong
  • Last Card
  • Blackjack
  • Texas Hold'em
  • President
  • Sevens
  • Speed
  • Matching
  • War
  • Takoyaki
  • Pig's Tail
  • Golf
  • Billiards
  • Bowling
  • Darts
  • Carrom
  • Toy Tennis
  • Toy Soccer
  • Toy Curling
  • Toy Boxing
  • Toy Baseball
  • Air Hockey
  • Slot Cars
  • Fishing
  • Battle Tanks
  • Team Tanks
  • Shooting Gallery
  • 6-Ball Puzzle
  • Sliding Puzzle
  • Mahjong Solitaire
  • Klondike Solitaire
  • Spider Solitaire
  • Piano
اسکرین شات های بازی:

1591345122360.png 1591345649127.png 1591346133113.png 1591346344978.png 1591347402284.png

تریلرهای بازی:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بالاخره همت کردیم تاپیک شو زدیم (هر چند بعیده پست بخوره :D)
ولی فقط فکرشو بکن
این از Switch 1-2 ارزون تره :|

ولی لامصب از لحاظ کیفی خیلی خوب درآوردن... اکثرا راضی بودن
متا اش هم 83 شد، که تو این ژانر تو این دور و زمونه خودش کلی حرفه، امیدوارم عین Ring Fit Adventure فروشش بترکونه :D

145012

===
حیف واقعا دیگه نمی ارزه پول واسه این مدل بازی ها هم بدیم... جدا براش هایپ بودم:(

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چرا من یه پست بدم نگی کسی پست نداد فردا میرم تو کار دانلودش ۲ و خورده ای گیگ هم بیشتر نیست وقت کردم بازی کنم میام یه برداشت ازش مینویسم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 33505775 and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر