Cities : Skylines | PC

tz7efri0hyol9vtag4bo.jpg

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Vardan Khann

کاربر سایت
Nov 16, 2020
3
انگار شما پیشکسوت هستین. من فقط sim city 3000 رو بازی کرده بودم با یک کمی هم sim city 4. خیلی این بازیها رو جدی نگرفته بودم ولی cities skylines خیلی منو گرفت.
بازی که شما میگین رو من نمیشناسم. ببینین تو این لیست هست:
List of city-building video games - Wikipedia

آی دی استیم ندارم، کرک بازی می کنم. آی دی دیسکوردم anoob هست.
خوشحال میشم از نظرات شما استفاده کنم.

• Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
انگار شما پیشکسوت هستین. من فقط sim city 3000 رو بازی کرده بودم با یک کمی هم sim city 4. خیلی این بازیها رو جدی نگرفته بودم ولی cities skylines خیلی منو گرفت.
بازی که شما میگین رو من نمیشناسم. ببینین تو این لیست هست:
List of city-building video games - Wikipedia

آی دی استیم ندارم، کرک بازی می کنم. آی دی دیسکوردم anoob هست.
خوشحال میشم از نظرات شما استفاده کنم.
چاکرم مرسی
داداش از معدود بازی هایی که خریدم این بود
بنظرم اگر شما هم علاقه داری اورجینالش رو بخر تا از سازنده حمایت کنیم
راستی آیدی دیسکوردت باید یک عدد چهار رقمی هم داشته باشه لطفا اونو هم بفرست تا ادت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر