Casting Suggestion Center

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
خب بعد از مدت‌های مدید دارم توی بازیسنتر یه تاپیک ایجاد میکنم؛ امیدوارم منهدم نشه. بارها توی سایت‌های انگلیسی‌زبان دیدم که افراد در مورد این که اگه قرار باشه اقتباسی سینمایی از اثر موردعلاقه‌شون (بازی، کتاب و یا انیمیشن) صورت بگیره، اینکه مناسب‌ترین بازیگرها برای کارکترهای اون اثر چه کسانی هستند، بحث میکنند، و علاوه بر این، در این مدت اخیر با افزایش تعداد اقتباس‌های سینمایی‌ از بازی‌های ویدیویی مواجه بودیم که البته، حالا به هر دلیلی، بازیگرهای انتخاب شده برای خیلی از نقش‌ها مطابق میل طرفداران نبودن. به همین علت، گرچه نه‌چندان بافایده، اما حداقل سرگرم‌کننده، دیدم که تاپیکی ایجاد کنم که در اون اعضای بازیسنتر کست رویایی خودشون رو برای آثار مورد علاقه‌شون، چه اون‌هایی که ازشون اقتباسی انجام شده و چه اون‌هایی که تا به حال ازشون هیچ اقتباسی انجام نشده، انتخاب کنن. پس بجنبید دوستان! شروع کنید و خسته نباشید!​

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
خب انگار قراره خودم شرروع کنم. سه‌گانه اول نخستین قانون که توی عکس زیر تصویر نسبتا مناسبی از کارکترهاش کشیده شده.

ad1eef802d52af8bef239caa59cfe1ce.jpg

رابرت پتینسون به عنوان جیزال.
MJK_08789_Robert_Pattinson_(Damsel,_Berlinale_2018)_(cropped).jpg

هیو جکمن به عنوان لوگن.
230px-Hugh_Jackman_in_2019_(cropped).jpg

متیو مک‌کانهی به عنوان گلوکتا
Matthew_McConaughey_2019_(48648344772).jpg

جود لا به عنوان وست
Jude_Law_-_Headshot.jpg

شارلتو کوپلی به عنوان داگمن
220px-SharltoCopleyCCJuly09.jpg

لتیشیا رایت به عنوان فیرو
Actress_Letitia_Wright_-_Red_Carpet_Hollywood_(52471829089).jpg

احمد ممتاز تایلان به عنوان بیاز. البته بازیگر هالیوودی هم میتونستم انتخاب کنم ولی این بازیگر ترک خود بیازه! البته در مورد توانایی بازیگریش خبر ندارم ولی از نظر قیافه وافعا خود بیازه.
ahmet-mumtaz-taylan-500x500.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر