Car SimA

Create That

• no

رای‌ها: 1 20.0%
  • ye

رای‌ها: 4 80.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    5
  • نظرسنجی بسته شده است .

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
ببینید این بازی ارزش ساخت داره یا نه مدل ماشین رو از موست وانتد 2005 کش رفتم میشه از شیفت وردارم داشبورد جلوش دقیق باشه به هرحال تکسچر بندی نشده و مدل پیست رو با نرمافزار ساخت پیست ساختم میشه شب کرد روز کرد و غیره با کلید C میتونید دوربین رو عوض کنید
Car (1)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا حتما بساز. من عاشق هر چی بازی racing هستم.

البته بازی هم خیلی خوب بود. یعنی تو بین بازیهای ایرانی ماشینی, تا حالا دست فرمونی به این خوبی ندیده بودم. اگه باز هم رو دست فرمونش کار کنی خیلی بهتر هم میشه. تکسچر لاستیک ماشین هم بینظیر بود! با اون دوربینی هم که از پشت و بالای ماشین و با فاصله ی نسبتا دور از ماشین بود هم خیلی حال کردم.

موتور unity هم که دیگه عاشقشم. تو آرزوی اینم که یه بازی خوب racing با موتور unity ساخته بشه! شاید دارم به آرزوم میرسم :P

اگه کمکی هم از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
آقا حتما بساز. من عاشق هر چی بازی racing هستم.

البته بازی هم خیلی خوب بود. یعنی تو بین بازیهای ایرانی ماشینی, تا حالا دست فرمونی به این خوبی ندیده بودم. اگه باز هم رو دست فرمونش کار کنی خیلی بهتر هم میشه. تکسچر لاستیک ماشین هم بینظیر بود! با اون دوربینی هم که از پشت و بالای ماشین و با فاصله ی نسبتا دور از ماشین بود هم خیلی حال کردم.

موتور unity هم که دیگه عاشقشم. تو آرزوی اینم که یه بازی خوب racing با موتور unity ساخته بشه! شاید دارم به آرزوم میرسم :P

اگه کمکی هم از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم.

خب بیخیال بازی شده بودم با نظر شما ادامه دادم
اضاه شدن هوش مصنوعی فوق العاده
صدای ماشین از موست وانتد 2 مانند لامبورگینی
گرافیک و نورپردای بهتر
با کلید C میتونید دوربین رو روی ماشین های کنترل شده با هوش مصنوعی ببرید و برای بازی کردن دکمه ها بر روی دسته تنظیم شدن قل از ورود به بازی دو گزینه ی throttle و brake را به ترتیب برای گاز و ترمز تنظیم کنید
https://drive.google.com/file/d/0B2WDRR3zNNn8TndlWndOaEpFaVU/view?usp=sharing

- - -ویرایش - - -

7v6l3y62mw7jh9rovdh3.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب بیخیال بازی شده بودم با نظر شما ادامه دادم
اضاه شدن هوش مصنوعی فوق العاده
صدای ماشین از موست وانتد 2 مانند لامبورگینی
گرافیک و نورپردای بهتر
با کلید C میتونید دوربین رو روی ماشین های کنترل شده با هوش مصنوعی ببرید و برای بازی کردن دکمه ها بر روی دسته تنظیم شدن قل از ورود به بازی دو گزینه ی throttle و brake را به ترتیب برای گاز و ترمز تنظیم کنید
https://drive.google.com/file/d/0B2WDRR3zNNn8TndlWndOaEpFaVU/view?usp=sharing

- - -ویرایش - - -

7v6l3y62mw7jh9rovdh3.jpg

خب نسخه ی جدیدو هم امتحان کردم و این هم مواردی که به چشمم اومد:

- لامبورگینی رو عشق است!

- اون دوربینی که خیلی خوشم اومدو که حذفش کردی رفت.

- این دوربین جدیده که با فاصله ی کمی از ماشین و از پشت ماشین هست (دوربین پیشفرض نه, اون یکی) وقتی که از زیر پل رد میشی, جا میمونه

- کیلومتر شمار سمت راستی به نظر کار نمیکنه. من پیشنهاد میکنم از کیلومتر شمار دیجیتالی استفاده کنی.

- خورشید هم که فعلا فقط یه دایره هست!

- هوش مصنوعی که هنوز خیلی ضعیفه. راحت می برمشون.

- جای خالی ترمز دستی هم احساس میشه.

- با گیم پد هم امتحان کردم و به خوبی کار میکنه ولی باید امکان تغییر دکمه هاش بصورت دلخواه اضافه کنی.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
دوربین چون هنوز هش مصنوعی رو تست میکردم پیشفرض اونه برمیگردونم بهپیشفرض قبلی
کیلومتر شمارهم توجه نکردم پیفرضه
هوش مصنوعی هم گزاشتم صحنه خالی نمونه برای رقابت تنظیم نکردم سرعتشونو زیاد میکنم با بوگاتی هم نتونی جلو بزنی!!!
ترمز دستی هم داره تنظیمات دکمه ها بهم ریخته اینهایی که ایراد هستند جزئ جزئیات حساب میشن هنوز بازی به مرحله تست نرسیده خواستم هوش مصنوعی رو نشون بدم راستی چرخش شبان روز هم داره

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
ایولا خسته نباشی:x حتما ادامه بده...با یونیتی ساختی؟

خواهش میکنم. اره با یونیتی ساختم. یه محیط برفی هم اضافه کردم فعلا ساختش معلقه دارم آموزش ساخت بازی برای یونیتی میسازم افکت موشن بلور هم اضافه شده البته حرفه ایش

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
خواهش میکنم. اره با یونیتی ساختم. یه محیط برفی هم اضافه کردم فعلا ساختش معلقه دارم آموزش ساخت بازی برای یونیتی میسازم افکت موشن بلور هم اضافه شده البته حرفه ایش

من یونیتی بلدم اما اگه آموزش جدید باشه بازهم میگیرم مخصوصا ساخت بازی ریسینگ..از کجا میشه آموزش یونیتی شما رو گیر آورد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر