Call OF Juarez

dadasalam

کاربر سایت
یک بازی فوق العاده قشنگ اکشن و بسیار سخت
معرفی نقش ها:
شما در این بازی در دو نقش بازی میکنید که هر کدام مهارت های بخصوص و توانایی های به خصوص و تجهیزات به خصوص دارند
اولین نفر به نام billy هست که توسط یک تیرکمان و پنهانی و زیرکی که از رنج خود را خلاص کند
نفر دوم Ray هست که توسط تمرکز شما سعی میکند دشمنانش را از پیش پا با یک کلت شش لول بردارد (البته از انواع Rifleو shotgun هم استفاده میکند:biggrin1: )
جنگ پای شما را به ایالت های غرب و همان وحشی ها (سرخ پوست ها) میکشاند همان جایی که ششلول به دنیا امده (Ray) .
(به افرادی که از تفنگ های ششلول استفاده میکردن همان ششلول یا ششلول بند میگن)
در بازی ,ششلول hunt و hunted های زیادی در راه دارد
(Hunt و hunted به معنای این است که هنگامی که دو کابوی اعلان جنگ می نمایند روبروی هم می ایستند و در یک زما هر کی زود تر توانست طرف را بکشد او Hunt و طرفی که میمیرد Hunted میگویند)

ماجرای بازی را دفعه بعد می گم خسته شدم:biggrin1:

:eek: :eek: این بازی که تابستون اومده و همه تموم کردن داستانشم میدونن تاپیک هم تکراریه

شما درست میگی تابستون اومد منم بازیش کردم ولی از قرار معلوم نسخه ی نهایی Q2 2007 ریلیز خواهد شد ولی فکر نمی کنم داستان فرقی بکنه یه نگاهی به لینک پایین بندازید
http://www.gamespot.com/search.html?type=11&stype=all&tag=search;button&qs=call+of+juarez&x=32&y=5

شما درست میگی تابستون اومد منم بازیش کردم ولی از قرار معلوم نسخه ی نهایی Q2 2007 ریلیز خواهد شد ولی فکر نمی کنم داستان فرقی بکنه یه نگاهی به لینک پایین بندازید
البته اینی که اینجا هست با اینی که الان تو بازار تهران میفروشن هیچ فرقی نداره. این تاریخ Relese در امریکا هست. ولی اونی الان تو بازار موجوده نسخه ی اروپایی هست. هنوز این بازی توی امریکا عرضه نشده برای همینم سایتهایی مثل GS ، IGN و ... به این بازی نمره ندادن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or