Call of Duty: Modern Warfare 2 نسخه x360 به تنهایی 61 درصد از پیش فروش Amazon

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
سلام
mw2-xboxvsps3-amazon.jpg

من خیلی وارد نیستم توی خبر گذاشتن ولی اینو دیدم گفتم بد نیست بزارم
چندین سایت بزرگ که پیش فروش عنوان بزرگ Call of Duty: Modern Warfare 2 رو انجام میدن اعلام کردن نسخه x360 این بازی بهترین پیش فروش رو داراست تا جایی که سایت آمازون اعلام کرد که نسخه x360 به تنهایی 61 درصد از کل پیش فروش این بازی را تشکیل میده
طبق این خبر در آمازون
نسخه x360 حدود 61 درصد
نسخه ps3 حدود 30 درصد
نسخه pc حدود 9 درصد
از کل پیش فروش ها رو تشکیل میدن
اگه کاستی داشت ببخشید ;)
=================================================================
تو سایتهای معروف دیگه هم چنین وضعیتی هست مثلا در best buy در فروش کلی نرم افزار و سخت افزار و چه اونایی که پیش فروش شدن چه اونایی که در حال انتشار هستن :
Call of Duty: Modern Warfare 2 نسخه x360 رتبه 6
Microsoft - Xbox 360 Modern Warfare 2 Limited Edition Console رتبه 13 ( جالبه )
Call of Duty: Modern Warfare 2 نسخه ps3 رتبه 17
با توجه به اینکه همه ی این سه مورد فقط در حال پیش فروش هستن جالب توجه هست.
=================================================================
این وضعیت در gamestop هم به همین شکل مشابه ادامه داره البته هنوز به صورت خبر خودشون اعلام نکردن هر چند خریداران gamestop توی خرید بازیهای نسل قبلی با قیمتهای 1 دلاری رکورد دار هستن ولی ... شوخی:cheesygri

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
مثل بقيه بازي هاي مولتي كه فروش بيشتري رو xbox 360 دارن.
دست 360 حال ميده واسه fps .
اون از فروش 1st Party هاش اینم از 3rd ها!. .
اکتیویژن انحصاریش کنه احتمالا سود بیشتری میبره با توجه به فروش عالی 1st ها
:eek:

من نمی دونم این اطلاعات رو شما از کجا می آرید.الان خیلی وقته که فروش بازی ها رو دو تا پلتفرم یکسان و در بعضی موارد روی ps3 بیشتر هم هست.این سایت آمازون آمریکا هست و همچنین یه سایت فروش آنلاین نمی تونه اطلاعات دقیقی به شما بده.برای چندمین باز این پستی رو که من برای 9 ماه پیش زدم رو ببینید.و باتوجه به فروش خوب ps3 توی این چند وقته باید وضع روی ps3 خیلی بهتر روی شده باشه.

ین لیست فروش بازی های چند کمپانی هستش:
برای کونامی:
FY2008 FY2009
DS 24% 16%
PSP 16% 12%
PS2 34% 17%
PS3 8% 28%
Wii 9% 17%
Xbox 360 5% 7%
PC 2% 2%
برای نامکو:
Platform # of Titles Unit Sales (K)
Wii 15 4,671
PS2 8 4,630
PSP 12 4,202
NDS 26 3,847
PS3 3 3,273
Xbox360 3 2,704
Others 2 58
Total 69 23,385
برای کپکام
PlayStation3 8
1,750
Xbox360 10
1,620
برای یوبی سافت و هم بازی ها برای ps3 بیشتر از xbox360 می فروخت.(یوبی رو گیر نیاوردم اما مطمئنم که خبرش رو خوندم)امسال فروش بازی ها روی ps3 هفتادو پنج درصد رشد داشته.(البته باید قبول کرد که بازی های انحصاری و تولیدی سونی خیلی خیلی افتضاح می فروشه)اماوقتی چهارتا کمپانی یوبی و نامکو و کونامی وکپکام فروش بازی هاشون روی ps3 بیشتر هستش این نشون دهنده اینه که مشکل از تبلیغات افتضاح سونی هستش و نه فروش یازی ها روی ps3.
این گزارش مالی کونامی:http://www.konami.co.jp/en/ir/ir-dat.../2009/0514.pdf
این گزارش مالی نامکو:http://www.bandainamco.co.jp/files/E...8B3E78988).pdf
اینم منبع برای کپکام:http://ir.capcom.co.jp/english/business/title.html
تازه ممکنه کمپانی های دیگه ای هم باشه که من از قلم انداخته باشم.

Halo3:ODST:1.520.000

Wii Sports Resort:442.900

Madden NFL 10(360):289.600

Mario & Luigi:Bowser's Inside Story(DS):258.100

The Beatles:Rock Band(360):254.000

Madden NFL 10(PS3):246.500

Marvel:Ultimate Aliance 2(360):236.000

Batman:Arkham Asylum(PS3):212.500

Guitar Hero 5(360):210.800

The Beatles:Rock Band(Wii):208.60

این هم آمار فروش آمریکا محل سلطنت 360 هست.همین طوری که می بینید.فروش خیلی از بازی ها توی خود آمریکا با هم برابر هست.و با توجه به وضع بهتر سونی توی خارج از آمریکا باید فهمید که فروش بازی ها روی ps3 وضع بهتری داره.(آمار این ماه هم می تونی به همراه منبعش توی تاپیک آمار فروش ببینی.)

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
:eek:

من نمی دونم این اطلاعات رو شما از کجا می آرید.الان خیلی وقته که فروش بازی ها رو دو تا پلتفرم یکسان و در بعضی موارد روی ps3 بیشتر هم هست.این سایت آمازون آمریکا هست و همچنین یه سایت فروش آنلاین نمی تونه اطلاعات دقیقی به شما بده.برای چندمین باز این پستی رو که من برای 9 ماه پیش زدم رو ببینید.و باتوجه به فروش خوب ps3 توی این چند وقته باید وضع روی ps3 خیلی بهتر روی شده باشه.

Halo3:ODST:1.520.000

Wii Sports Resort:442.900

Madden NFL 10(360):289.600

Mario & Luigi:Bowser's Inside Story(DS):258.100

The Beatles:Rock Band(360):254.000

Madden NFL 10(PS3):246.500

Marvel:Ultimate Aliance 2(360):236.000

Batman:Arkham Asylum(PS3):212.500

Guitar Hero 5(360):210.800

The Beatles:Rock Band(Wii):208.60

این هم آمار فروش آمریکا محل سلطنت 360 هست.همین طوری که می بینید.فروش خیلی از بازی ها توی خود آمریکا با هم برابر هست.و با توجه به وضع بهتر سونی توی خارج از آمریکا باید فهمید که فروش بازی ها روی ps3 وضع بهتری داره.(آمار این ماه هم می تونی به همراه منبعش توی تاپیک آمار فروش ببینی.)
lol
وضع آمریکا رو که من میبینم کلهم به نفع x360 و بازیهاش هست اینم توی این ماه :biggrin1:

**********************************************************************************
منبع برای capcom و ubisoft بده
جالبه که سه تا شرکت ژاپنی رو نام بردی که
اولی متاثر از MGS4 ( نباید غیر از این باشه )
دومی یعنی نامکو تحت تاثیر فروش بد بازیهای ژاپنی پسند x360
سومی که با هم اختلافی ندارن ( باز من منبع میخوام البته معتبر چون تا جایی که یادم هست dmc4 روی x360 بیشتر از ps3 فروخت )
آمار کونامی کاملا بر طبق عرضه MGS4 هست توی اون برهه زمانی که شما گذاشتی.
ولی منبع سومی رو حتما به من بده و واسه آمار ubisoft هم منبع بده چون من مطمعن هستم اشتباه میکنی
**********************************************************************************
گذشته از اینها آمار دو تا شرکت غیر ژاپنی رو میذاشتی عزیز
در فروش کلی میخوای حساب کنی همه کمپانی ها ( مخصوصا بازیهایی که تو جاهایی غیر از ژاپن طرفدار دارن ) از فروش بیشتر بازیهاشون روی x360 حکایت میکنند ( وضع این ماه فرق میکنه)
کلهم یک بتمن رو گرفتی بهش چسبیدی ول هم نمیکنی
آخه این آماری که شما گزاشتی واسه آمریکا با توجه به عرضه تازه ps3 slim فقط سطحی و موقت هست
یادم هست چقدر فروش بازیهای ps3 افتضاح بود که activison به سونی هشدار داد و همتون گفتید سونی ازش نمیترسه و این کمپانی عددی نیست که بخواد تهدید کنه و دقیقا 2 ماه نگذشت که سونی قیمت ps3 رو 100 دلار با عرضه ps3 slim کم کرد و در تمام دوران سونی این زودترین عرضه ای از slim بود که مجبور به این عمل شد .
عرضه ps2 slim و ps1 ش رومقایسه کنی میفهمی ;)
اینقدر بهش فشار اومد که با توجه به اینکه خودش میگفت با همون قیمت هم داره ضرر میده دوباره با یک مدل دیگه 100 دلار کم کرد ( فروشش خوب بود کم نمیکرد و تو عرض یک ماه حرف خودش رو خراب نمیکرد )( خودش رو جر داد که آقا ما کم نمیکنیم چون ضرر میکنیم )
دیگه بازیهای اختصاصیش که دیگر بماند
هر وقت این فکر به ذهنت رسید حرف activison رو به یادت بیار که تقریبادر نوع خودش بی نظیر و کم بود .

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
ولی فکر کنم کنترلر های جدید سونی و ناتال که بیاد از موس هم بهتر بشن البته فکر کنم |-:
اونا یه دنیای دیگه ای دارن ربطی به کنترلهای فیزیکی نداره
هیچ وقت شما نمیتونی چند ساعت سرپا با شکلک در آوردن این بازیها رو راحت چنین ساعت بازی کنی
من خودم یکی از دلایلی که دسته x360 و ps3 رو دوست دارم واسه اینکه میشه تو خونه لم داد و بازی کرد :biggrin1:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
تورو خدا باز شروع نکنید...(((فن بازی رو میگم)))

موس و کیبورد خیلی برای بازی های شوتر خوبه ولی توی دسته ها یک امکان هست اونم شوک که موس نداره

:cheesygriمیتونی وقتی تیر میزنی خودت رو بلرزونی...هم بیشتر لذت میبری هم اطرافیانو شاد میکنی:cheesygri

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
lol
وضع آمریکا رو که من میبینم کلهم به نفع x360 و بازیهاش هست اینم توی این ماه :biggrin1:

منبع برای capcom و ubisoft بده
جالبه که سه تا شرکت ژاپنی رو نام بردی که
اولی متاثر از MGS4 ( نباید غیر از این باشه )
دومی یعنی نامکو تحت تاثیر فروش بد بازیهای ژاپنی پسند x360
سومی که با هم اختلافی ندارن ( باز من منبع میخوام البته معتبر چون تا جایی که یادم هست dmc4 روی x360 بیشتر از ps3 فروخت )
آمار کونامی کاملا بر طبق عرضه MGS4 هست توی اون برهه زمانی که شما گذاشتی.
ولی منبع سومی رو حتما به من بده و واسه آمار ubisoft هم منبع بده چون من مطمعن هستم اشتباه میکنی
گذشته از اینها آمار دو تا شرکت غیر ژاپنی رو میذاشتی عزیز
در فروش کلی میخوای حساب کنی همه کمپانی ها ( مخصوصا بازیهایی که تو جاهایی غیر از ژاپن طرفدار دارن ) از فروش بیشتر بازیهاشون روی x360 حکایت میکنند ( وضع این ماه فرق میکنه)
کلهم یک بتمن رو گرفتی بهش چسبیدی ول هم نمیکنی
آخه این آماری که شما گزاشتی واسه آمریکا با توجه به عرضه تازه ps3 slim فقط سطحی و موقت هست
یادم هست چقدر فروش بازیهای ps3 افتضاح بود که activison به سونی هشدار داد و همتون گفتید سونی ازش نمیترسه و این کمپانی عددی نیست که بخواد تهدید کنه و دقیقا 2 ماه نگذشت که سونی قیمت ps3 رو 100 دلار با عرضه ps3 slim کم کرد و در تمام دوران سونی این زودترین عرضه ای از slim بود که مجبور به این عمل شد .
عرضه ps2 slim و ps1 ش رومقایسه کنی میفهمی ;)
اینقدر بهش فشار اومد که با توجه به اینکه خودش میگفت با همون قیمت هم داره ضرر میده دوباره با یک مدل دیگه 100 دلار کم کرد ( فروشش خوب بود کم نمیکرد و تو عرض یک ماه حرف خودش رو خراب نمیکرد )( خودش رو جر داد که آقا ما کم نمیکنیم چون ضرر میکنیم )
دیگه بازیهای اختصاصیش که دیگر بماند
هر وقت این فکر به ذهنت رسید حرف activison رو به یادت بیار که تقریبادر نوع خودش بی نظیر و کم بود .

من حوصله سرچ ندارم اما برو آمارسود دهی گزارش مالی قبلی ea رو بخون.روی ps3 بیشتر هستش.توی خود بازی سنتر سرچ کنی بالاخره بهش می رسی.برای کپکام رو هم دادم.در ضمن همون جوری که گفتم این آمار برای خیلی وقت پیش بوده و الان وضع خیلی بهتر بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر