Call of Duty Black OPS III - Online : Campaign CO-OP, Zombies, Multiplayer

njlt_blackopsiii.png

خوب از فردا 6 نوامبر بازی Call of Duty Black OPS III روی استیم لانچ میشه به امیدخدا ، و همچنین مهمترین بخش بازی هم مثل همیشه در سری Black OPS بخش آنلاین هست.
همین بر آن شد که تاپیک مربوط به همین مسئله زده بشه که دوستانی که بازی رو از طریق استیم تهیه کردند بتونند با هماهنگی و قرار دادن استیم آی دی خودشون بایکدیگر بازی کنند.
این نسخه همچنین دارای قابلیت رفتن بخش داستان Campaign به صورت CO-OP با 4 نفر هست که قسمت داستانی رو بسیار جذاب تر از همیشه میکنه همچنین با وجود درجه سختی Realistic که میتونه چالش خوبی باشه، دوستانی که میخوان بخش داستانی هم بایکدیگر برن ، یا بخش جذاب زامبی مود میتونن هماهنگ کنند.
اگر تعداد دوستان مورد قبول بود میتونیم هماهنگی یه سری competitive تیمی هم انجام بدیم.
آی دی استیم بنده در پروفایل ذکر شده است.
با تشکر .

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
چطور ترکیب بیشتر توضیح میدین
فری گیت 799 ساده ترین راه حله
چیزی که همه میدونن و نمیگن طرح جدید صیانت و اختلال عمدی اینترنت هست . که ساعت محور ه . یعنی 2 نصفه شب همه چی اوکی میشه شش هفت عصر اختلال ها شروع میشه ..

dns 403. online وزارت ارتباطات را روی کارت شبکه ست کن .. dns رادار گیم را روی کنسول .
اگه نشد از اپلیکیشن هاش استفاده کن

پلتفرم و نوع بازی را بگو بهت راه حل بدم امتحان کنی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,632
نام
milad
فری گیت 799 ساده ترین راه حله
چیزی که همه میدونن و نمیگن طرح جدید صیانت و اختلال عمدی اینترنت هست . که ساعت محور ه . یعنی 2 نصفه شب همه چی اوکی میشه شش هفت عصر اختلال ها شروع میشه ..

dns 403. online وزارت ارتباطات را روی کارت شبکه ست کن .. dns رادار گیم را روی کنسول .
اگه نشد از اپلیکیشن هاش استفاده کن

پلتفرم و نوع بازی را بگو بهت راه حل بدم امتحان کنی
من روی pc بازی می کنم استیم

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
اتفاقا از اون نمیخوام استفاده کنم ترجیح میدم با همین 10 پینگ بیشتر بازی کنم
رادار گیم نه پینگ را پایین میاره نه بالا میبره ... نه isp ات را عوض میکنه حتی .....
من ارزشی نیستم تبلیغ رادار گیم را بکنم . اگر فکر میکنی الکترو و شکن بهتره خب همونا را استفاده کن
اصولا dns هیچ کاری با پینگ نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر