Call of Duty Black Ops | نسخه کرک شده

b265d4da73f574631028r-1024.jpg

آموزش کامل alterOps
|
|
|
/|\
http://togclan.blog.com/2012/01/20/366/

آخرین ویرایش:
آره همینه و سایت اصلیشم http://alterops.net/ هست
ولی وقتی لاگ این می شی می گه باید هفت خان رستم بگذرونی :))

You can't download this. Your account has to be created before Wed Feb 23, 2011 10:12 am and you need at least 25 posts, don't spam for it.
Removed posts don't count and spamming will get your account banned. Please check again later.

فعلا چون بتا هست فقط واسه کسایی‌ که بیشتر از ۶ ماه سابقه کاربری و بیشتر از ۲۵ پست دارن فقط اجازه بازی رو میده.
من دانلودش کردم.bo رو امروز میگیرم از فامیلمون تست می‌کنم.

فعلا چون بتا هست فقط واسه کسایی‌ که بیشتر از ۶ ماه سابقه کاربری و بیشتر از ۲۵ پست دارن فقط اجازه بازی رو میده.
من دانلودش کردم.bo رو امروز میگیرم از فامیلمون تست می‌کنم.

اگر دانلودش کردی اینجا برای بقیه هم بذار! دوستان استفاده کنن.

چه جالب... بعد از مدت ها که وارد سایت شدم برام جالب بود که دیدم Blackops هک شده. درسته که همون روزای اول فروختمش به این خاطر که مولتی ش بی مزه بود اما زامبی مودش خیلی جالب بود. جالب تر از همه هم اینه که Alter هکش کرده که می تونه امکانات جالبی در اختیارت بذاره... و خیلی جالب تر از همه اینکه رفتم اکانتمو چک کردم و دیدم 3 روز از 6 ماه اکانتم گذشته. چند تا پست هم دادم اما 25 تا نمیشه. برم راش بندازم ببینم که چجوریاس.. ;)
ممنون از اطلاع رسانی....

چه جالب... بعد از مدت ها که وارد سایت شدم برام جالب بود که دیدم Blackops هک شده. درسته که همون روزای اول فروختمش به این خاطر که مولتی ش بی مزه بود اما زامبی مودش خیلی جالب بود. جالب تر از همه هم اینه که Alter هکش کرده که می تونه امکانات جالبی در اختیارت بذاره... و خیلی جالب تر از همه اینکه رفتم اکانتمو چک کردم و دیدم 3 روز از 6 ماه اکانتم گذشته. چند تا پست هم دادم اما 25 تا نمیشه. برم راش بندازم ببینم که چجوریاس.. ;)
ممنون از اطلاع رسانی....

چه جوریه؟ نمیشه به ما هم بدیش؟ ما که اکانت نداریم و گناه داریم؟ :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or