Call of Duty®: Modern Warfare® 3 | Trophies Guide

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
یه کوچولو سخته ! تو اون مرحله توی یه تلاشت با هلی کوپتر باید 20 نفر رو بکشی ! دفعه اول مناسب ترین موقعشه ! تقریبا باید همشونو بکشی ( حالا منهای 4 ، 5 تا ) ! فقط همین نکتشه : توی یه run ، بیست نفر . Restart mission کن اگه تو اول نتونستی ، من خودم 6،7 بار رفتم تا شد .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
کسی میتونه این کلیپ intel ها رو بدون ***** اپلود کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توئ مرحله ی persona و Scorched Earth
هر کدو م به intel مونده و هر چی میگردم پیداشون نمیکنم.یکی کمک کنه

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
دوستان کمک.واسه اینتل ها مینوسه 45 تا گرفتی هر چی میگردم همه ی اینتل ها رو تو همه مرحله ها گرفتم ولی میگه 45 تا.چه کنم؟؟؟؟

Arash-

کاربر سایت
Aug 4, 2011
35
نام
arash
الان بازی 100% شده باید 100.03 شه!اون مرحله که دنبال قطار میریو از اول برو تو لیست مرحله ها نیست باید از مرحله قبلیش برسی اونجا....وقتی پیاده ای میکشی 2 سری پله میری بالا سمت راست پشت یه دیوار کوتاه

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
مرسی ولی اسم مرحلش چیه؟؟؟

---------- نوشته در 08:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:22 PM ارسال شده بود ----------

مرسی گرفتم

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:21 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تروفی های defense spending و army dealer و danger zone رو باید تو یه مرحله گرفت.ینی مثلا همه ی تفنگ هارو حتما باید تو یه مرحله خرید ؟؟؟

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
اين ف ي ل ت ر ي ن گ..................ديگه دهن ملت رو آسفالت كرده.............ر.... به هر كي كه سانسور ميكنه.........تمام لينك هاي اينتل آيتم ها آسفالت شده اند..........اگه كسي تونست يه لينك سالم بزاره:d:d:d

آخرین ویرایش:

D_nis

کاربر سایت
Jan 15, 2013
147
نام
دانیال
دوستان کمک .من هم مشکل اقا مهدی رو دارم ((
واسه اینتل ها مینوسه 45 تا گرفتی هر چی میگردم همه ی اینتل ها رو تو همه مرحله ها گرفتم ولی میگه 45 تا))
لطفا اسم مرحله ای که اینتل مخفی هست رو واسم بنویسید (هشت نوشته بالا تر) l-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر