Battlefield: Hardline | Xbox 360

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
الان تمومش کردم.
اصلا جالب نبود بازی...تو کل اپیزودای بازی (‌به جز یه دونه اش که باید از یه جایی فرار میکردی) باید بری تو یه محیط بسته که کلی آدم توش هستن با مخفی کاری یکی یکی Arrest شون کنی...با یک Scanner هم دنبال یک سری Evidence بگردی و بری اپیزود بعد...واقعا هیچی دیگه نداشت متاسفانه.
ولی Multiplayer اش مثه نسخه های قبلی جالب و سرگرم کننده بود...
تاریخ عرضه جهانی بازی هم 17 March بوده میتونین Multiplayer رو بازی کنین مشکلی پیش نمیاد...

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز بازی رو تموم کردم .
کلا ده تا اپیزود هست که فکر کنم حدودا شش ساعته میشه تمومش کرد . من به شخصه خیلی حال نکردم چون گیم پلی بازی اصلا درگیرم نکرد و اصلا اکشن بکش و برو جلو نبود . خیلی جاها حالت مخفی کاری هم داشت .
در کل زمین تا آسمون با گیم پلی بتلفیلد های قبلی فرق میکنه . اگه به اسمه یه بازی دیگه بهش نگاه کنید اونوقت اوضاع بهتر میشه ولی بازم نمیتونه از متوسط بالاتر براش نمره ایی در نظر گرفت .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
همین الان بازی را تموم کردم راستش بعد از کلی وقت ی بازی توپ را تموم کردم خیلی حال داد امیدوارم بازی بعدی بتلفیلد به همین شکل ادامه پیدا کنه خیلی کیف داد

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
درود یه سوال داشتم:
این بازیو رو 360 با همین دیسکای کرک شده خودمون میتونیم انلاین بازی کنیم یا حتما برای انلاین بازی کردن باید نسخه اصل بازی رو داشت ؟ انلاین پسو این چیزا... میخاد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر