Xbox Avowed

سازنده
Obsidian
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
156502

Developer:Obsidian Entertainment
Genre:First-Person RPG
خالقین عناوینی همچون Fallout: New Vegas و The Outer Worlds بازی جدید خود را با نام Avowed معرفی کردند. به گفته سازندگان، این بازی نقش آفرینی فانتزی از پایه بر روی کنسول Xbox Series X توسعه می‌یابد. پس از The Outer Worlds و Grounded، این بازی سومین عناوین استودیو Obsidian به‌شمار می‌رود که پس از خریده شدن توسط مایکروسافت در حال ساخت است.

بازی در جهان فانتزی Eora جریان دارد، جهانی که ابتدا در سال 2015 و با یکی از آثار گذشته Obsidian یعنی بازی Pillars of Eternity به ما معرفی شده بود. البته بر خلاف Pillars of Eternity، بازی Avowed با زاویه دید اول شخص دنبال می‌شود و به‌نظر می‌رسد جادو و اسپل‌ها نیز نقش مهمی را در این عنوان ایفا می‌کنند. با اینکه تریلر منتشر شده جزئیات زیادی را از گیمپلی مشخص نمی‌کند، اما نمایش کوتاه بازی جلوه‌های بصری چشم‌نواز و اتمسفر حاکم بر بازی را به‌نمایش می‌گذارد.

متن خبر @
Cpt. price

عکس هایی از بازی :
RWoMExI.jpg FSOH0cF.jpg

تاپیک بازی به مرور بروز میشه .

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623
گرافیک پیشرفت زیادی کرده نسبت به تریلر قبلی.
دقیقا .اصلا این تغییر کم نیست و جا خوردم انقدر با تریلر قبل تفاوت داشته.من بدجور عاشقش شدم بقول دوست بالایی وایب هری پاتر هم داشت بخاطر نوع استفاده از wand برای کست اسپل.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,491
نام
عرفان

Avowed Extended Gameplay Breakdown with Obsidian | Official Xbox Podcast​

چقدر خوب مکانیسم های گیمپلی و المان هایRPG توضیح داده میشه، و این که اون مکان تریلر کاملا اختیاری و Missable هست در نوع خودش جالبه. تنوع کامبت و عمق انتخاب ها "به نظر" کافی و عمیق و خوب و آبسیدینی هست و رفرنس هایی هم به Grounded داشت

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
من با دوتا مورد بازی حال نمیکنم یکی AI بازی بنظر تو‌دیوار میاد دومی اینکه تریلر معرفی خیلی اتمسفر سنگینی داشت ولی نمایشهای جدید همه چیز خیلی رنگیه این مورد زده تو ذوقم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
طراحی محیط بازی قشنگه ولی صد حیف که با یه کامبت فاجعه به بادش دادن. حس میکنم کامبتش برا بازی vr هست یا دادن ai طراحیش کرده از بس خشکه.
امیدی بهش نیس، مگه تاخیر بزنن روی این مورد کار کنن از یه ذره دو ذره بدره.باید کاملا از نو ایمیشنا و ... طراحی کنن. امسال بازی هست بفرستن 2025 و درستش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر