Nintendo Astral Chain

101736

Astral Chain

ناشر:
Nintendo
سازنده: Platinum Games
سبک: Action Adventure, Hack & Slash
تاریخ عرضه: 30 آگوست 2019
پلتفرم: Nintendo Switch

ابر شهر "آرک"، خانه میلیون ها مردم از چندین فرهنگ و ملل مختلف، با باز شدن دروازه های میان بعدی، تحت حمله موجودات بیگانه ای قرار می گیرند که وحشیانه به مردم این شهر حمله می شوند.
پلیس آرک نیز با ایجاد یک نیروی ویژه، تحت عنوان "نئورون"، مستقیم وظیفه رویارویی با این هیولاهای بیگانه را بر عهده می گیرد.

آخرین امید بشریت برای مقاومت در برابر این موجودات نیز اسلحه ای به نام لژیون است. به عنوان عضو تازه ی تیم نئورون، شما به همراه لژیون خود وظیفه دارید تا پرونده های مختلف را رسیدگی کنید و به کمک مردم آرک برسید.

Astral Chain به شما اجازه کنترل دو شخصیت را به طور همزمان می دهد تا در عنوان اکشن جدید دستپخت Platinum Games بین چندین و چند مدل لژیون انتخاب های خود را تغییر دهید و دنیا را نجات دهید.

طراحی شخصیت های Astral Chain بر عهده مانگاکای معروف و شناخته شده، ماساکازو کاتسورا صورت گرفته (Zetman, Video Girl Ai) و برای اوّلین بار تاکاهسیا تائورا (طراح Nier: Automata) در استدیوی پلاتینوم گیمز برای این بازی بر روی تخت کارگردانی می نشیند. همچنین بازی هیدکی کامیا، کارگردان Bayonetta و نویسنده/ناظر Bayonetta 2 را تحت عنوان ناظر در اسامی دست اندر کاران خویش دارد.

اسکرین شات ها

04_battle_02-1200x675.jpg 03_Neuron_01-1200x675.jpg background_04-1200x675.jpg background_03-1200x675.jpg background_02-1200x675.jpg background_01-1200x675.jpg 09_Visuals_00-1200x675.jpg Legion_event-1200x675.jpg
character_02-1200x675.jpg 01_AC_07-1200x675.jpg 07_legion_03-1200x675.jpg 08_legion_02-1200x675.jpg 06_legion_01-1200x675.jpg 10_battle_AC_01-1200x675.jpg 14_battle_AC_04-1200x675.jpg Neuron_02-1200x675.jpg

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
بالاخره بازی دستم رسید :D

چـــــــقـــــــــدر انیمه است!! :))
خدا رو شکر زبون ژاپنی رو داشت رو خود بازی مجبور نبودم دانلود کنم... خیلی حال میده

گمونم برای اینم که شده یکم پول بذارم یا پرو کنترلر بخرم یا یه آداپتور که کنترلر XB1 ام رو وصل کنم به سوییچ... با جویکان نمیشه خیلی مانور داد :D
بازی اون چیزی نبود که انتزارشو داشتم کلا بایونتا بهتر بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بعد از رفتن 4 تا فایل اول بازی باید یگم، دو تا فایل مقدمه بازی عملا برای جذب مخاطب خلی ضعیف عمل می کنن و حق مطلب رو در مورد چیزی که بازی مدام جلوتر ارائه میده ادا نمی کنن...
===
بازی به شدت پر و پیمون تر از چیزیه که فکر می کردم
سیستم سلاح های گاد آف وار 2018 رو قشنگ تصور کنید که چجوری معما و کامبت رو ترکیب کرده بود، ابعاد تنوعش رو دو برابر کنید، و قابلیت Navigation و عبور و مرورهای خاص هم بهش اضافه کنید. به شدت لذت بردم
فقط سیستم رنک بندی بازی رو هنور ازش سر در نیاوردم
===
تنها نکته منفی بازی به نظرم اینه که لژیون ها تو کامبت خیلی بد دشمن رو اسکرین می کنن و نمیشه حرکاتشون رو تشخیص داد... از اون جا که واقعا مهم نیست که حالت فیزیکی لژیون ات داره چیکار می کنه وقتی آزاده (چون اتوماتیک حمله می کنه و فقط تو جاشو تکون میدی) دوست داشتم یه حالتی وجود داشت که وقتی لژیون ها رو آزاد می کنی و با زنجیر کنترلشون نمی کنی نامرئی یا شفاف شن که بشه دشمن ها رو بهتر دید
===
آه راستی داستان بازی هم خیلی تا این جاش... ehh8-| بیشتر هم به نظرم تقصیر شخصیت پردازی ـه کاره... عوضش کات سین های بازی قشنگ پلاتینومی اند...مخت سوت می کشه این قدر پر زرق و برق و خفن اند :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بعد 5 هفته کلا سه تا فایل تونستم جلو برم این مدت :|
درگیر بازی های دیگه بودم
ولی تو این مدت رفتم تو کف شخصی سازی های خفن بازی :x:x
خیلی خوبه

و این که قشنگ هر کدوم از لژیون ها خودشون یه استایل بازی اند

موسیقی هم هی فقط خودشو به رخ می کشه لعنتی :D

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
من یکی دو هفته پیش تمومش کردم چون گیمو خیلی دوست داشتم خواستم یه نظری دربارش بدم
واقعا از لحاظ گیم پلی شاهکاره گیم. خیلی گستردس
اگه بخوام از نقات قوت گیم پلی بگم باید یک روز فقط دربارش بنویسم :D
داستانشم هرچی میرفت جلوتر بهتر میشد فایل آخر هم واقعا جالب بود
فقط حیف این گیم که کاراکترای اصلی بازی انقد از لحاظ شخصیتی ضعیف باشن فقط بازی میکردم و افسوس میخوردم :D
تنوع لوکیشنای بازی هم متاسفانه کم بود
گرافیک بازی هم واقعا ایرادی توش نبود
موزیکای گیم هم همونجور که دوستمون توی پست قبلی گفت به شدت خفن بودن
طراحی legion هارو واقعا دوست داشتم ولی کاش طراحی بعضی از مراحل یجور میشد که از beast legion بیشتر استفاده میکردیم
در کل متاسفانه astral chain با کیفیت شدیدا بالایی که داشت زیاد تحویل گرفته نشد
و اینکه امیدوارم شماره دوم ساخته بشه=((

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
پسر فایل 6 نظرم رو روی بازی برگردوند، کاراکتر به باحالی Kyle و Hal...
اتمسفر و محیط خفن بخش 9
مخصوصا Sector V که فوق العاده بود
تنوع معماها این دفعه با پلتفرم های نامرئی
عمقی که کل اکشن بازی و حتی بخش ادونچر اش با 4 تا لژیون گرفته
اون Climax لعنتی تهش!!! اوففف چقدر کارگردانی اش خوب بود!! با اون باس فایت لعنتی تهش :x:x:x

فاکینگ شاهکار... واقعا یکی از Hidden Gem های امساله خدایی، حتی با وجود امتیاز خوبش (87) به نظرم اون قدر که شاید و باید تحویل نگرفتنش

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
منم چند روزه دارم بازی می کنم. فوق العادس این بازی. حیف که بازی با این کیفیت نادیده گرفته بشه.
عمق کمبت بازی، ستینگ سایبرپانکش، تم کارآگاهیش.
اونجوری که گفته شده بازی قراره سیکوئل داشته باشه و خوب فروخته. بی صبرانه منتظر نسخه های بعدم.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
منم چند روزه دارم بازی می کنم. فوق العادس این بازی. حیف که بازی با این کیفیت نادیده گرفته بشه.
عمق کمبت بازی، ستینگ سایبرپانکش، تم کارآگاهیش.
اونجوری که گفته شده بازی قراره سیکوئل داشته باشه و خوب فروخته. بی صبرانه منتظر نسخه های بعدم.
بازیش خیلی قشنگه تنها مشکلش اینه یه مقدار زیادی بلنده اگر یکی دو ساعت کمتر بود شاهکار میشد اخراش ادم خسته میشه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من چند ساعتی بازی کردم و اصلا اونی نبود که انتظارش و داشتم.. خیلی بهتر بود..
این انحصاری به خوبی سلیقه نینتندو فن ها رو میدونسته و مبنای گیم پلی رو روی معما، ادونچر و اکشن پایه گذاری کرده..
به نظرم فقط بازی یکم شلخته شروع شد! نمیگم بد شروع میشه ولی شروع بازی با حجم زیادی از اکشن و شلوغی بدون آموزش گیمر و گیج میکنه اما داستان از همون اول خوب استارت میزنه.
تازه بازی بعد مراحل آموزشی و معرفی ایستگاه و همکاران شروع میشه و اصل بازی زمانیه که مکانیک ها و مکانیزم های گیمپلی رو یاد میگیری.
حجم اکشن بازی هم تو این چند ساعتی که بازی کردم کم بوده و معما و آنالیز محیط بیشتر بوده..
معمای 5تا برادری که فقط یکیشون راست میگه رو اینقدر خوشم اومد که حفظش کردم تا خودم برا یکی دیگه خارج از دنیای بازی طرحش کنم..

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب من امشب دیگه نشستم پاش و پرونده آخر رو هم رفتم تا قبل اومدن هورایزن پرونده اینو ببندم:D بنظرم بازی اگر یک کیس کمتر بود جذابتر میشد الان یکمی برام طولانی بود.

عجب گرافیکی دیدیم رو سوییچ مخصوصا محیط های بیرونی طراحی عالی داشتن. اون قسمت بازار رو بیاد بیارید و لذت ببرید از اون همه جزییات. مبارزات بازی هم مثل همیشه امضای پلتینیوم گیمز رو داشت و قشنگ مشخص بود این استودیو پشتش هست. ترکیب قابلیت لیجن ها و حملات سینک شده جذاب بود. یه لیجن رو ول میدادی زنجیر پاره کنه بیافته به جون دشمن بعد با یه لیجن دیگه خودت حمله میکردی واقعا صحنه مبارزه عجیب شلوغ و رنگی میشد. هرچند یک مشکل بزرگی که داشت این بود مبارزات بیش از حد شلوغ و سرعتی میشد و این وسط گاهی دوربین هم اذیت میکرد کنترل میدان از دستت در میرفت:D حجم مبارزات مرحله آخر هم بنظرم زیاد بود و کاش یکم جستوجو و کارگاه بازی داشت.

کلا از جذابترین بخش های بازی همین بخش کارگاهی بود. ترکیب هک اند اسلش با کارگاه بازی واقعا چیز سمی ای بنظر میاد ولی نهایتاً خوب درومد هرچند خیلی جای پیشرفت داره این ترکیب. بنظرم تعداد معماهایی که باید با قابلیت لیجن ها مسیر رو و باز میکردی کم بود و جا داشت یکم بیشتر باشه. داستان بازی هم که خب من از همون اول ماجرای آدم بد بازی رو حدس میزدم اینقدر که سر شخصیت سازی ها جاپونی بازی درآوردن:D ولی در کل بدک نبود داستانش. آخرش هم بطور واضحی یکسری جای خالی اساسی گذاشتن برای ادامه داستان. نهایتاً امیدوارم نسخه های بعدی هم در کار باشند. بعد از آقامون کریتوس تو ۲۰۱۸ تا الان هیچ هک اند اسلشی اینطور بهم حال نداد. نمره هم بخوام بدم ۸.۵ میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر