Assassin's Creed: Rogue | Xbox 360

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان یه درخواست دارم
من روی XBOX360 بازی Assassin creed Rogue رو نمی تونم نصب کنم که تا بازی از روی هارد اجرا بشه و دیسک توی دستگاه نچرخه و در نهایت عمر درایو بالا بره. بازی اجرا می شه اما از روی دیسک و سر و صدای آنچنانی درایو و ...
من دو بار این بازی رو تهیه کردم که هر دو بار در نصب روی %9 گیر کرد! داشبورد ایکس باکسم هم به آخرین آپدیت به روز هست. تحقیق کردم دیدم باید از نسخه iMars استفاده و رایت بشه که فروشنده کلا از هیچی خبر نداره!
من خودم نسخه iMars رو دانلود کردم و با دستورالعمل رایت زدم که متاسفانه دیسک خام سوخت. دستگاهم هم Jtag نیست. اگر از دوستان کسی بازی رو کامل نصب کرده، یا لینکی داره که دیتای نصب بازی (8گیگ) رو برای دانلود گذاشته درخواست دارم، کمکم کنه، حاضرم فایلهای نصبیشو دانلود کنم بریزم تو فلش و به ایکس باکس منتقل کنم تا دیگه از دیسک نخونه. مشکل دانلود هم ندارم، سرعت اینترنتم خوبه نسبتا.

ممنونم

arsenal1886

کاربر سایت
Apr 1, 2010
16
نام
آرمان
دوستان من 30% رفتم ... چند سوال

1- تا 100% بازی ادامه داره ؟!
2- چطوری میتونم ماهی ( کوسه و نهنگ و ... ) شکار کنم !؟ من اصلا ندیدمشون
3- چطور میتونم برم یه کشی رو غارت کنم و بدزدمش ؟؟؟ چند بار اتفاق افتاده برام اما اونا حمله کردن ( البته فکر کنم )

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان من 30% رفتم ... چند سوال

1- تا 100% بازی ادامه داره ؟!
2- چطوری میتونم ماهی ( کوسه و نهنگ و ... ) شکار کنم !؟ من اصلا ندیدمشون
3- چطور میتونم برم یه کشی رو غارت کنم و بدزدمش ؟؟؟ چند بار اتفاق افتاده برام اما اونا حمله کردن ( البته فکر کنم )

1-من بازیو خیلی وقت پیش تموم کردم ولی فکر کنم 100 درصد نشد ولی احتمالا همه جاشو بریو همه کارارو بکنی میشه

2-رو نقشتو نگاه کن وسط دریا یه جاهایی هست که عکس کوسه و نهنگ و ... داره برو سمت اونا بعد باید دکمه ایو که میگه بزنی بعد میری سراغ شکارشون

3-اول با دوربینت کشتیهایی که هستن تو دریارو نگاه کن وقتی با دوربینم ببینی برات مینویسه محموله کشتی چه چیزایی هست بعد اگر دیدی همونایی هست که میخواهی برو سمتشو بهش شلیک کن وقتی شلیک کنی اونم شروع میکنه به شلیک بهت تا جایی که یادمه بعضی وقتا یه سری کشتیهای دیگم وقتی به یه کشتی حمله میکنی میان سراغت و با هم بهت شلیک میکنن دیگه بستگی به اپگرید کشتیت داره و سبک حمله و فرارت که پیروز بشی یا نه

liquidd

کاربر سایت
Sep 2, 2015
7
مشکل توی نصب اساسین روج

داداش منم مثل تو مشکل دارم نصب نمیشه دوبار هم دانلود کردم نصب کردم روی 9% گیر میکنه.من همه بازی هامو خودم رایت میکنم اصلا تا حالا این مشکل نداشتم.

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
داداش منم مثل تو مشکل دارم نصب نمیشه دوبار هم دانلود کردم نصب کردم روی 9% گیر میکنه.من همه بازی هامو خودم رایت میکنم اصلا تا حالا این مشکل نداشتم.

من بازي رو خريدم 97% كامل هم نصب شد و بدونه مشكل اجرا ميشه احتمالا يا بد رايت ميشه يا dvd ايراد داره يا سورس اصلي

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

بازی فقط همین یه نسخه ـس Assassins.Creed.Rogue.XBOX360-iMARS که توی abgx.net ثبت شده...هیچ نسخه ی dupe و repack ـی هم نیست که بگیم مشکلی باشه.

الان دیتای checking بازی توی abgx360 ثبت شده...شما اگر بازی رو BurnerMax رایت کردی...میتونی Game CRC دیسک رو چک کنی..ببین اونجا چی نشون میده.
اگه truncate رایت کردی که دیگه نمیشه Game CRC رو از روی دیسک تو abgx360 چک کرد...فقط میتونی چک کنی که ISOـت تو abgx360 سالمه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر