assassins creed blood line

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
داستان بازی درباره الطائره که بعد از جریانات قسمت اول به قبرس:biggrin1: رفته
گروه تمپلارها یک مرکز در شهرهای قبرس درست کردند(شهرهای kyrenia و limassol) و از همون جا به دنبال هدفشون که تصاحب apple of eden (یا همچین چیزی:biggrin1:)تلاش میکنند . الطائر هم با این گروه در حال مقابله هست و در این راه با یه خانم زیبا:biggrin1: به اسم ماریا که جزو گروه تمپلارها هست و اصلیت انگلیسی داره و بنا به یه سری اتفاقات از گروه بیرون میشه همراه میشه.دست بر قضا فرمانروای قبرس(نگفتم پادشاه چون قبرس در اون زمان خودش مستعمره ی یه کشور دیگه بود) هم دستش با گروه تمپلارها تو یه کاسست:biggrin1:یه فرمانروای بی رحم که با کارهاش باعث به وجود آمدن گروه مقاومت در قبرش میشه.در همین کشاکش یکی از اعضای مورد اجترام گروه مقاومت کشته میشه و ...
اگر مایل بودید بگید ادامش رو هم بنویسم:biggrin1:
دعوا هم نکنید.من خودم تمومش کردم و حجم بازی حدود380-370 مگ بود;)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
داستان بازی درباره الطائره که بعد از جریانات قسمت اول به قبرس:biggrin1: رفته
گروه تمپلارها یک مرکز در شهرهای قبرس درست کردند(شهرهای kyrenia و limassol) و از همون جا به دنبال هدفشون که تصاحب apple of eden (یا همچین چیزی:biggrin1:)تلاش میکنند . الطائر هم با این گروه در حال مقابله هست و در این راه با یه خانم زیبا:biggrin1: به اسم ماریا که جزو گروه تمپلارها هست و اصلیت انگلیسی داره و بنا به یه سری اتفاقات از گروه بیرون میشه همراه میشه.دست بر قضا فرمانروای قبرس(نگفتم پادشاه چون قبرس در اون زمان خودش مستعمره ی یه کشور دیگه بود) هم دستش با گروه تمپلارها تو یه کاسست:biggrin1:یه فرمانروای بی رحم که با کارهاش باعث به وجود آمدن گروه مقاومت در قبرش میشه.در همین کشاکش یکی از اعضای مورد اجترام گروه مقاومت کشته میشه و ...
اگر مایل بودید بگید ادامش رو هم بنویسم:biggrin1:
دعوا هم نکنید.من خودم تمومش کردم و حجم بازی حدود380-370 مگ بود;)
باو دمت گرم!با این گرافیک تشخیص دادی که دختره زیباست یا نه!ما که زن و مردش رو تشخصی ندادیم با این گرافکیش!

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
نميخوام بيشتر از اين كشش بدم اما نظر هر كسي قابل احترامه!در هر حال اينم نظر شماست...شما لينكي كه من دادم رو دي ال كن بعد بازش كن ببين ميشه 600؟!؟
اگه اينجور بود همه روزي 10 تا فيلم 700 mb رار شده دي ال ميكرديم!(فك نكنم زيپ كننده اي باشه كه 500 مگابايت رو زيپ كنه!)
در ضمن من AC 1 رو تا آخر بردم ولي كنسول نسل جديد ندارم AC II رو بازي كنم...

درمورد فيلم اين قضيه rar امكان پذير نيست
فقط فايلهاي متني و عكس و iso اين امكان براشون هست كه حجمشون كاهش پيدا كنه
يه سوال از شما داشتم
به نظر شما كه ميگي اين بازي خوب در نيومده مشكلش چيه؟
(فكر نميكنم بحث در مورد بازي توي اين تاپيك مشكل داشته باشه)

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
باو دمت گرم!با این گرافیک تشخیص دادی که دختره زیباست یا نه!ما که زن و مردش رو تشخصی ندادیم با این گرافکیش!
تو کل بازی AC یک موجود مونث بیشتر نیست.حتی مرغ هاش هم مذکرن:biggrin1:خب باید بگیم قشنگه دیگه:biggrin1:
ویرایش:منتظر ادامش باشید براتون مینویسم;)

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب برگشتم که ادامه قصه رو واسه بچه های گلم بگم:biggrin1:
همونطور که گفتم یکی از اعصای محبوب گروه مقاومت کشته شده بود.اسمش بارناباس بود.فعلا این اسم یادتون باشه.
الطائر هنوز اعتماد کاملی به ماریا نداشت و به همین دلیل همیشه مراقبش بود و تجویل گروه مقاومت داده بود تا مواظبش باشن.الطائر واسه اینکه ته توی ماجرا رو دربیاره میره تو کاخ فرمانروای شهر.اونجا بعد از کمی جستجو "شلیم" فرمانروای شهر رو میبینه که یک کیسه که ما نمیدونیم توش چیه به یکی از نگهبان ها میده تا به alexander که یکی از اعضای مقاومته بده.خوده این شلیم هم از بوشار که یکی از فرماندهان تمپلارهاست خط میگیره.الطائر به شهر برمیگرده و میبینه که شلیم داره به مردم میگه به مقاومت کمک نکنید.در این صورت ما شما رو پشتیبانی میکنیم.الطائر گیج میشه که این شلیم تا دیروز داشت به جون مردها و عفاف زنان تجاوز میکرد چرا الان خوب شده.به خانه ی امن مقاومت میره و میبینه تمپلارها به اونجا حمله کردند و ماریا هم فرار کرده.واسه همین به دنبال alexander میگرده و وقتی اون رو پیدا میکنه alexander به الطائر میگه:تو جاسوس تمپلارها هستی و الطائر میگه من خودم دیدم که شلیم یه کیسه واسه تو فرستاد.ولی الکساندر میگه تو اون کیسه سر بارناباسه.وقتی الطائر به سر نگاه میکنه میگه که این سر بارناباس نیست.به کاخ شلیم میره و اونجا بارناباس رو میبینه و بهش میگه که شلیم کجاست.در همین حین مردم به الطائر حمله میکنن چون فکر میکنن جاسوس تمپلارهاست که الطائر ییهو apple of eden رو از چیبش درمیاره.بله.درتمام مدت دست خودش بود.و به مردم میگه که اون جاسوس نیست و مردم هم تحت تاثیر apple of eden قرار میگیرن و به صورت هیپنوتیزم گونه از اونجا میرن.الطائر از طریق بارناباس جای شلیم رو میفهمه و به دنبال شلیم میره و میفهمه که شلیم یه داداش دوقلو(با خودش میشن دوقلو :biggrin1:)به اسم شهیر داره.بعد از کشتن این 2تا،محل اختفای بوشار رو میفهمه.وقتی به اونجا میرسه میبینه که ماریا داره با بوشار میجنگه اما شکست میخوره به یه گوشه ای پرت میشه.بوشار قبل از مبارزه با الطائر میگه که با آرتیفکت هایی که خودشون دارن و apple of eden میخوان مردم رو در اختیار بگیرن اما الطائر پیروز میشه و همراه با ماریا از قلعه در حال تخریب فرار میکنن.آخر سر هم الطاور از ماریا میپرسه میخواد برگرده انگلستان یا نه!اما ماریا میگه میخواد به سمت شرق بره(طرف ما اومد مثل اینکه.جونمی جون انگلیش چیک:biggrin1:)و میگه تو کجا میخوای بری. و با apple of eden چکار میکنی.در جواب الطائر هم میگه که کلی مطالب علمی و رمز و راز وجود داره که میخواد بفهمه مخصوصا درباره ی apple of eden.ماریا میپرسه اول از کجا شروع میکنی و الطائر هم میگه از شرق:biggrin1:
آخر بازی هم که الطائر داره خاطراتشو مینویسه(پیر نشده ها.تو همون سنه:biggrin1:) میبینیم که ماریا هم میاد پیشش یعنی اگر ماریا طرف ما بیاد با یه سیبیل کلفت میاد:(:biggrin1:
بچه ها اگر کمی و کاستی بود ببخشید:biggrin1:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
آدم برای دختر مردم هر کاری میکنه:D
من جدو آباد و بچه های الطایر هم میکشم چه برسه به خودش:D...من ماریا میبرم،من تو دهن الطایر میزنم:D
مرسی از داستانت:D

Trip@k

کاربر سایت
Jun 23, 2008
50
سلام به همه

من هر وقت از دیوار می خوام برم بالا الطایر وا میسته دستاشو باز می کنه نمی دونم چیکار کنم ؟؟

فریمورم هم 5.50 gen d هست!

لطفا کمک کنید!!!؟؟؟:confused:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان اگه بخواین نمره بدین به این بازی چند میدین؟
نکات + و نکات - را هم مشخص کنین
اولش خودم شروع میکنم
نکات+:
گرافیک عالی برای پی اس پی وداشتن سایه برای هر ساختمان
فریم بازی رو 60 اجرا میشه!
شهر های نسبتا شلوغ و پر سرباز!
داستان نسبتا خوب که میخواد خودشو با ac2مخلوط کنه!
نکات-:
هوش مصنوعی تخیلی!(خرگوشیه وقتی میدویه دنبالت میان!)
اشخاص بی سایه(فقط یه دایره زیره پاشونه!)
گیم پلی متوسط و دوربین و کنترلش فوق تخیلی!(اینجاست که باید به سونی اعتراض کرد!)
امتیازات:
گرافیک:9.9
صدا وموزیک:7.5
گیم پلی:6
داستان:7.9
درجه سختی از5ستاره:***
ارزش:****
برا طرفداران الطیر بهترین گزینه است!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در کل این بازی سرگرم کننده بسیار بزرگ!وخوبی است اما در صورتی که ac2رو بازی کنید وانتظارات اونو از این نداشته باشید!!!لذت ببرین سر فرار کردن از دست سربازا:d

ilivili

کاربر سایت
Mar 26, 2010
261
سلام دوستان بعد 2 ماه برگشتم پیشتون با عکسای جدید برید حالشو ببرید!
assassins-creed-bloodlines-20090924002123475_640w.jpg

حالا قشنگ میشه در مورد گرافیک بازی قضاوت کرد سایه اون درخت اونوری رو ببینید :eek:
assassins-creed-bloodlines-20090924002123975_640w.jpg

دشمنان جدید شدند به نظر میاد اون که رو هواست یه خل وچلی یا زامبی چیزی هست!:confused:
assassins-creed-bloodlines-20090924002121990_640w.jpg

ببینید جزییات رو پنجره هارو !!!!!!! من تو یه دمو دیدم این قسمتو با سرعت فریم60 بود
تازه پرچم ها هم تکون میخورند!
حالا بگید تاپیک قفل کنید و از این حرفا تو رو خدا من متن مینویسم بد از اب در میاد؟
جواب:نه:biggrin1:
سلام به همه
عزیزی این عکس ماله یک قسمتکه نزدیک به قسمت های آخر بازی هست مربوط میشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام به همه
عزیزی این عکس ماله یک قسمتکه نزدیک به قسمت های آخر بازی هست مربوط میشه.
واقعا تاریخ پستمو ندیدی که جواب دادی؟ این پستو وقتی گذاشتم که بازی نیومده بود و من نمیدونستم مال اخراش هست یه مقدار دقت کنین

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان,من این بازی را انجام ندادم لی AC1 و 2 را بازی کردم!می خواستم یه سوالهایی بپرسم!اولی اینکه آخر این نسخه,سیب دست الطیر بود,ولی در آخر های AC2اتزیو اون را از تو یک جعبه که دست یاران رودریگو(رهبر تمپلار ها)بود برمی داره!چه طوری جریان؟
یک سوال دیگه هم داشتم,ماریا تو نسخه ی 1 بوده؟چند جا شنیدم اون دختره بوده که اول الطیر فکر کرد تارگت نهمه!بعد تو AC2 یه جا برمی گردیم به زمان الطیر,که الطیر و یه دختره بالای برج.....:eek::love::eek:.....!اون همون ماریای؟کلا یه عکس از این بشر می دید که ما سوال هامون بر طرف شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر