Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من در دیکشنری و خیلی جاها معنی Assassin را ادم کش ترجمه کردم ولی در صورتی که شما فدائیون ترجمه کردید دلیلش رو میشه بگید؟

پست اول رو بخونی فکر میکنم متوجه میشی ;)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
پست اول رو بخونی فکر میکنم متوجه میشی ;)
من در دیکشنری و خیلی جاها معنی Assassin را ادم کش ترجمه کردم ولی در صورتی که شما فدائیون ترجمه کردید دلیلش رو میشه بگید؟
این گروهی که الطیر توش عضوه اسمای مختلفی داره.
شما توی گوگل سرچ کن Assassins اطلاعات زیادی دربارش پیدا میکنی.
هشاشین و هشاشیون و اساسینز و فدائیون و .... همه یکی هستن!.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام
من تو گوگل سرچیدم "حشاشین"
اینو پیدا کردم:

ایرانی‌ها در کشتن همیشه در جهان اول بوده‌اند. ریشه کلمه قاتل در انگلیسی از کلمه حشاشین گرفته شده است. به فداییان حسن صباح حشاشین می‌‌گفتند. یوهاهاها. داستان ایران و ایرانی‌ها دارد به جاهای خیلی ترسناکی می‌رسد. اگر در این مقطع زمانی اتم داشتیم با جهان چه کار می‌‌کردیم؟

چه جلب

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
ایرانی‌ها در کشتن همیشه در جهان اول بوده‌اند. ریشه کلمه قاتل در انگلیسی از کلمه حشاشین گرفته شده است. به فداییان حسن صباح حشاشین می‌‌گفتند. یوهاهاها. داستان ایران و ایرانی‌ها دارد به جاهای خیلی ترسناکی می‌رسد. اگر در این مقطع زمانی اتم داشتیم با جهان چه کار می‌‌کردیم؟
;)
SHvIRUIS جان لطفا از این بازی اگه میشه عکس بیشتری بذار.
دستت مرسی
اگه عکس جدیدی پیدا کنم که بقیه اعضاء سایت توی تاپیک های دیگه قبلا نذاشته باشن حتما میذارم! اما هر عکسی که میاد سریع توی تاپیک Next-Gen News میذارن بچه ها...

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
يه خبر خوشحال کننده اقاي ديويد ليوي تو پروژه Assassin Creed هم است ايشون تو قسمت هنري هستند در واقع طراح شخصيتها و بعضي از محيط ها به عهده ايشون است

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط vahid_persia:
يه خبر خوشحال کننده اقاي ديويد ليوي تو پروژه Assassin Creed هم است ايشون تو قسمت هنري هستند در واقع طراح شخصيتها و بعضي از محيط ها به عهده ايشون است
این همونی هست که تو پرنس هم بود؟؟;)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
این همونی هست که تو پرنس هم بود؟؟;)

اره درست البته شما ميتونيد بريد تو اين ادرس ببينيد
اين وب سايت ديويد لوي است www.vyle-art.com
اونجا يه توضيح کوچيک داده و البته گفته که عکساي خواهد گذاشت
:love:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
مثل اینکه Assassin's Creed برای Xbox360 , PC کانفیرم شده :
http://www.xbox-gamer.net/actualite-xbox360-Assassin-s-Creed-confirme-sur-360_9718.html
اینم ترجمه :
During the IDEF 2006, Ubisoft confirmed that Assassin' s Creed was currently under development for Xbox 360 and PC, in more than one version besides the PlayStation 3 one already announced. The owners of Microsoft's console will be able them to thus step into the shoes of Altair at the height of the Third Crusade. More information soon, especially concerning a possible temporary exclusiveness for Sony's future machine
:love:
اما مدیران سایت اصلی بازی در انجمن ها هنوز هم روی اینکه کانفیرم نشده پافشاری میکنن! نمیدونم چرا...:confused:

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
[QUOTE=Assassin's Creed من قبل از اینجا در چند سایت دیگه فعالیت داشتم
لطفا اگر امكان دارد درباره ي اول داستان كه كسي دارد درباره ي حشاشين تحقيق مي كند يك اطلاعات دقيقي بدهي و در اخر بازي اين بحث چگونه هست:confused: ;) :)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
263vhg1.jpg

يکي ديگر از طراحان و گرافيستهايي اين بازي Benoit Ladouceur ميباشد ايشون در مونترال کانادا زندگي ميکنند و اولين کار ايشون در زمينه گيم هم همين بازي Assassin's Creed است مليت کانادايي و به دو زبان french, english مسلط هستند و در يوبي هم در استديويي رافاعل(مسعول هنري يوبي سافت) UBISOFT cinematics که جديدن تاسيس شده مشغول به کار هستند
متاسفانه هنوز براي خودشون سايت يا وبلاگ نداشتن وگرنه معرفي ميکردم .
15157_1147474785_medium.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر