Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط alaki:

سلام دوست من
اگر اشكالي نداره يه سوال بپرسم ؟

شما از چه منبعي مي گين كه بازي حول زمان مي چرخه ؟ اگر از سايت خاصي مي گين لطفا براي من هم بنويسين كه من هم برم بيشتر بخونم ؟

با تشكر
منبع نداره خودش که گفت بوش میاد:cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
منبع خاصی نیست،اگه بود که همه جا صدا میکرد.
بعضی جاها یه سری بحث پیش اومده که موثق بودنشون در حد زیر صفر هستش فعلا!ول خیلی هم بعید نیست:
پرینس برای یه کاری!از طریق ترمینال زمان میره به دوران جنگهای صلیبی....!

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
اين موضوع باعث خوشحالي من هم ميشه كه پرنس از طريق ترمينال زمان بره در دوران جنگ هاي صليبي ...

اما شركت ميگه بحث شن هاي زمان بسته شدست ... وقتي بحث شن هاي زمان بسته شده باشه ... ترمينال زمان هم منتفي هست ... شايد هم من اشتباه مي كنم ؟!!!

در رابطه با اين موضوعي كه هم گفتن بوش مياد ... !! خوب خبرش موثق نيست ... باشه من هم مي دونم موثق نيست ... اما ميگم ايشون از كجا اين خبر غير موثق رو خوندن ... به من هم بگن ؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من اصولا سایت های چرندیاتی که میرم یادم نمیمونه!مخصوصا فروم هایی که یه جا لینکشو میبینیم،وقتی بیکارم میرم ببینم توش چه خبره،ولی اگه پیدا کردم اون تاپیکی رو که احتمال داده بودن به Pop ربط داشته باشه رو لینکشو اینجا میذارم(البته گفتم که،موثق بودن اون تاپیک در حد تاپیک بازی و شایعه همین فروم خودمون هستش!)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من می خواستم از معلم فارسمون درباره این بپرسم که معلم تاریخ دبیرستان هست
به گفته خودش پروفسور :-"
ولی روم نشد گفتم ولش کن:
بچه ها ترایلر کم حجم ازش نیست
خیلی زور داره ادم با این اینترنت که سرعتش همش 7 کیلوبایت دانلود دانلود کنه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
New damn information !

سلام
اینجا یه نفر یک سری اطلاعات درباره Assassin's Creed از Game Informer کپی کرده! که گفتم بد نیست اینجا بذارم :

1.شعار اینه "هیچ چیز واقعیت نداره, پس همه چی مجازه!" :eek:
2.الطیر (Altair) به معنای عقاب (Eagle) است.
3.الطیر باید برای عضویت انگشت حلقه اش را قطع کند!(طبیعتا" عضویت در گروه فداعیون منظورشه;) ) . اینکار به تیغ اجازه کار کردن میدهد!
4.این تیغ بصورت فنری کار میکند و بیرون و تو میرود. :-"
5.حلقه ای در انگشت کوچک دستش قرار دارد که به چاقو اجازه ورود و خروج را میدهد !
6.شخصیت اصلی بازی در زمان آینده زندگی میکند ! و درحال برسی زندگی الطیر است. :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

متن انگلیسی :

1. Slogan is "Nothing is true. Everything is permitted"
2.Altair means eagle
3.Altair had to sacrifice his ring finger to join "the order"- this allows for the blade to work
4.The blade is spring loaded and folds out and in.
5. Ring is placed on smallest figer(pinky) to activate the knife release
6.The main character is actually someone in the future, looking back on Altair's(related in some way)life. He is experiencing the middle ages through Altair.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
Assassin Creed و سفر در زمان×!!!
آخه آدم های مومن (و شاید هم غیر مومن) چرا زودتر خبرم نکردین؟؟؟؟؟!!!!!
سفر در زمان........تنها موضوعی که عاشق رمان های جان کریستوفر شدم و پرنس شد بهترین بازیم و باحالترین خاطراطمم در سایبریا و Stillife قسمت های گزشته شد×!!!!
و این همه خودم رو دارم براش می کشم×!!!!
آخرش هم در زمان من سفر می کنم:p
یعنی ما در نقش یک نفر هستیم که زندگی نامه ی الطیر رو داره می خونه؟؟؟؟
دروازه ی زمان و سفر به گزشته رو بعید می دونم چون فکر کنم الطیر یک افسانه در گزشته داشته بعد یک نفر داره داستان اون رو می خونه
اما آیا بعدش به زمان حال هم می رسه یا آیا الطیر از گزشه می اد به حال×!!!!
این ها همه ممکن هست
ایده ی آخری خیلی جالب شد رفت تو مایه ها غول چراغ جادو×!!!!
اما نه بی شوخی باید شاهکار باشه و منم رفتم دیگه تو نخش پس این تایپیک هم.......
+++++
در ضمن الکی جان بهتر هست تا نرفتی از BC یاد بگیری از پیغام خصوصی هم استفاده کنی
برای مثال من می خوام به شایان بگم: نامرد چرا سی دی هام رو نفرستادی 2 روز هست دوستم داره می اد دمه در ردش می کنم×!!!بفرست دیگه بابا اما من که نمی آم تو جمع بگم:cheesygri به صورت خصوصی این حرف رو بهش می زنم
(البته چون شایان همیشه واسه من اینویزیبل هست می خوام ببینم اینجا هم اینویزیبل می تونه بشه:confused: :cheesygri )

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
بابا بیخیال ! :)
آخرش هم در زمان من سفر می کنم
موفق باشید! :-"
داره درباره زندگیش تحقیق میکنه! که تحقیقش خوندن رو هم شامل میشه!
اونوقت به من میگه کارگردان فیلم هندی !
بذار ادامشو من بگم "این تاپیک هم .........قفل میشه!!!" :D
برای مثال من می خوام به شایان بگم: نامرد چرا سی دی هام رو نفرستادی 2 روز هست دوستم داره می اد دمه در ردش می کنم×!!!بفرست دیگه بابا اما من که نمی آم تو جمع بگم به صورت خصوصی این حرف رو بهش می زنم
احیانا" CD هارو چند بار باید بفرستم؟!!! نرسید؟! :eek:
(البته چون شایان همیشه واسه من اینویزیبل هست می خوام ببینم اینجا هم اینویزیبل می تونه بشه )
واسه تو فقط اینویزیبل نیستم! وقت امتحاناته (منم که خیلی درس میخونم!!!!!!) :-" :-" :-" حال Bother هم اصلا ندارم! یه مقدار Busy هم هستم سر مسائلی! اینه که کم تر میام تو یاهو یا اینکه Appear as online میشم!
درضمن اینجا هم اینویزیبل میتونم بشم! الان اینویزیبلم! ;)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
آقا عماد عزیز نمی دونم شما چه پدر کشتگی با پرنس و زمان داری عزیز من
خوب می تونی بازی نکنی فدات بشم راحت ترین کار این هست×!
چپ و راست به این پرنس ما تیکه بپرون دیگه:p
مشکل شما رو می دونم چی هست در یک خواب اینده رو دیدید که.....
احتمالا در آینده شما به گزشته سفر می کنید و پشیمون می شید میگید میخوام برگردم کمککککککککککککککککک کمکککککککککک در اونجا یک ماسک میبینید 2 تا می شه 2 باره میرید به گزشته (که اینبار می شه آینده) و میگیر پرنس این جوری زنده موند دنبال داهاکا می گردید پیدا نمی کنید اصغر وحشی رو میارین تا گزشتتون رو بکشه و می کشه اما بعد تموم میشید×!!!
تازه یادتون می آد در واقع به آینده سفر کردید پس خود اصلیتون رو کشتید پس هر 2 تا عماد می میرند برای همین با زمان مشکل داری:cheesygri
شوخی کردم امیدوارم به دل نگیری;)
در ضمن دوستان من یک کتاب پیدا کردم به نام حشاشین:
criticism137.jpg

سفارشش رو دادم این طور که تفسیر رو خوندم خیلی جالب باید باشه من آمار صفحه های قبل رو کامل ندارم اگر کسی چیزی از حشاشین نگفته یک کم اطلاعات دارم براتون بگم:blushing:
البته بعد از این کتاب فکر کنم چیز های جالبی بفهمم از این گروه;)

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
آخه آدم های مومن (و شاید هم غیر مومن) چرا زودتر خبرم نکردین؟؟؟؟؟!!!!!
سفر در زمان........تنها موضوعی که عاشق رمان های جان کریستوفر شدم و پرنس شد بهترین بازیم و باحالترین خاطراطمم در سایبریا و Stillife قسمت های گزشته شد×!!!!
و این همه خودم رو دارم براش می کشم×!!!!
آخرش هم در زمان من سفر می کنم:p
دروازه ی زمان و سفر به گزشته رو بعید می دونم چون فکر کنم الطیر یک افسانه در گزشته داشته بعد یک نفر داره داستان اون رو می خونه
این ها همه ممکن هست
ایده ی آخری خیلی جالب شد رفت تو مایه ها غول چراغ جادو×!!!!
+++++
در ضمن الکی جان بهتر هست تا نرفتی از BC یاد بگیری از پیغام خصوصی هم استفاده کنی
برای مثال من می خوام به شایان بگم: نامرد چرا سی دی هام رو نفرستادی 2 روز هست دوستم داره می اد دمه در ردش می کنم×!!!بفرست دیگه بابا اما من که نمی آم تو جمع بگم:cheesygri به صورت خصوصی این حرف رو بهش می زنم
(البته چون شایان همیشه واسه من اینویزیبل هست می خوام ببینم اینجا هم اینویزیبل می تونه بشه:confused: :cheesygri )

درود بر رهام نيو فرمانده سپاه پارسيان كبير

سلام رهام ...

خوبي ؟
من همه دوستاران پرنس رو دوست دارم .... مخصوصا افراطي هايي مثل شما ...

در رابطه با پيغام خصوصي هم عرض كنم خدمت شما كه چون من هدفم عمومي بود و قصد خصوصي خاصي نداشتم و مي خواستم از اطلاعات تاريخي ديگران استفاده كنم پيام عمومي دادم كه همه استفاده كنيم ... مثل پيغام هايي كه به بقيه دوستان مي فرستم ...

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
البته اینکه مثل پرنس باشه خیلی خوبه اما نه هر پرنس...پرنس واقعی و اصیل یه دونه هست اونم Prince Of Persia Sand Of Time عزیز و گوگوری که الهی خودم قربونش برم...اگه مثل اون باشه خوبه.

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط NO_10:
البته اینکه مثل پرنس باشه خیلی خوبه اما نه هر پرنس...پرنس واقعی و اصیل یه دونه هست اونم Prince Of Persia Sand Of Time عزیز و گوگوری که الهی خودم قربونش برم...اگه مثل اون باشه خوبه.
همه نسخه هاي اين بازي اصيل بودن تازه جلال و شکوه شخصيت پرينس تو نسخه دو به اوج ميرسه نسخه يک شنهاي زمان هم خيلي زيبا بود اما من که تو همه نسخه هاش حال کردم حتي خاطرتامو از اين بازي نوشتم که محفوظ !!!!
خوشحالم ميبينم اقايي محمد فردي يک پست زدن خوشحالم که ميبينم برگشتيد :blushing:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
راستشو بخواید فکر زدن همچین تاپیکی بودم داشتم ول میگشتم یک هو اینجا رو دیدم
ببینید این بازی هیچ ربطی به پرنس نداره نه اسم نه قیافه نه زمان نه موضوع نه داستان بهتر در اون باره توی یک تاپیک جدید بحث کنیم اگر تاپیکی هم هست اونجا بحث کنیم
من هنوز وقت نکردم که برم صفحه های دیگر این تاپیک رو بخونم ولی اگر گفته شده یا نشده نمی دونم من قبل از اینجا در چند سایت دیگه فعالیت داشتم دوستان میگفتند این شیعه هستند و اگر زمانی باشه که اسلام ظهور کرده باشه مطمئنن باید مردم هم مسلمان باشند همین جور این اقای عقاب یا همین الطیر اما در یکی از دمو های بازی مشاهده میکنیم که الطیر بالای کلیسا ایستاده و در همان زمان زنگ کلیسا به صدا در میاد پس مطمئنن اونجا جایی نبوده که برای مسلمان نشینان باشه فکر هم نمیکنم اصلا ربطی به اسلام داشته باشه
یک سوال هم دارم :
من در دیکشنری و خیلی جاها معنی Assassin را ادم کش ترجمه کردم ولی در صورتی که شما فدائیون ترجمه کردید دلیلش رو میشه بگید؟

بدرود دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر