Arena Breakout: Infinite | PC

Gaming_ArenaBreakout_Infinite_gameplay_teaser-1024x576.jpg
Arena Breakout: Infinite
developer : Morefun studios

توضیحات مختصر و خودمانی در رابطه با این عنوان رو در این تاپیک مینویسم تا تاپیکی برای رد و بدل کردن اطلاعات در رابطه با این بازی داشته باشیم .

عنوان Arena Breakout: Infinite (ABI) یه عنوان اول شخص شوتر لوتر رایگان با ویژگی های نظامی و واقع گرایانه هست و در حال حاضر در مرحله تست بتا به سر میبره و میشه اون رو به چشم ورژن چینی عنوان TARKOV دید , با تفاوت اینکه منحنی یادگیری این بازی به نسبت تارکوو ساده تر هست و سازنده بازی, پلیر های کژوال و کسانی که تایم خیلی بالایی برای گرایند کردن در یک بازی رو ندارند هم هدف گرفته.

بازی از همان اول راهنمایی های لازم رو به پلیرهای مبتدی که به تازگی وارد جریان بازی شدن میده . برای مثال قیمت آیتم هایی که داخل بازی هست رو همان لحظه ای که مشغول لوت کردن هستید با یه کلیک ساده میتونید ببینید و تصمیم بگیرید که آیتم ارزش بیرون کشیدن و فروختن رو داره یا نه . ammo های مناسب برای هر اسلحه ای رو نشون میده . نحوه استفاده مناسب و بجا از هر medkit رو به پلیر میگه تا سریع تر
خودتون رو heal کنید.

مورد مهم دیگه ای که این بازی رو در مقایسه با تارکوو راحت تر و قابل تحمل تر میکنه این هست که شما برای اکسترکت کردن از مپ (خروج) و یا زدن تسک (ماموریت ها) نیازی به سرگردانی در یوتیوب و تماشای توتوریال های مختلف رو ندارید چون بازی محل دقیق اکسترکشن های شما و همچنین محل دقیق جاهایی که شما باید تسک هاتون رو بزنید بهتون در نقشه نشون میده !

بازی از موتور گرافیکی آنریل انجین استفاده کرده و از لحاظ بصری (در نسخه بتا) در حد قابل قبولی هست. فرم بازی در مقایسه با عنوانی مثل تارکوو بسیار روان تر و دلنشین تر هست. پیام بازی >> "the images during testing do not represent the finla quality"

در ABI هم مثل تارکوو اتچمنت های زیادی برای ماد کردن گان , تریدر های مختلف برای گرفتن تسک و مارکت برای خرید و فروش آیتم در اختیار دارید با ذکر مجدد این نکته که بازی در مرحله تست بتا هست , منطقی به نظر میرسه تعداد اسلحه ها, مارکت بازی ,باگ ها و نواقص دیگر به مرور در نسخه نهایی برطرف بشه. بد نیست این رو هم بگم به عقیده تعداد زیادی از افراد که بازی رو تجربه کردن , امادگی بازی برای نسخه تست بتا واقعا خوب بوده .

بنظر میرسه بازی زودتر از چیزی که فکرشو بکنیم وارد بازار بشه.

سیستم مورد نیاز بازی :

SYSTEM REQUIREMENTS​

• MINIMUM:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Core i7-9700 or Ryzen 7 3700X
    • Memory: 16 GB RAM
    • Graphics: GeForce RTX 2060 or Radeon RX 5600 XT or Arc A580
    • DirectX: Version 12
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Additional Notes: This only represents the requirements for the closed test in May. We will continue to optimize for more devices, please stay tuned
  • RECOMMENDED:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Core i7-10700KF or Ryzen 7 3700X
    • Memory: 32 GB RAM
    • Graphics: GeForce RTX 2080 or Radeon RX 6800 XT
    • DirectX: Version 12
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Additional Notes: This only represents the requirements for the closed test in May. We will continue to optimize for more devices, please stay tuned

چند اسکرین شات از گیم پلی و لابی :

ss_7964d80ae0d900de640a1b807a555abb6e2bd07c.1920x1080.jpgss_9bcf4676571b9c1d745d55478bbcb6e83e588d6e.1920x1080.jpgss_e4c013f03e29bca282b61c7cdd6cbd1d4ec60dba.1920x1080.jpgss_a190a02811f54aa30e17ea0d9f802f781a37b8c5.1920x1080.jpgss_4c3230f293f68ee7bb8954a46475a5e08e4e0455.1920x1080.jpg

دیروز جمعه حدود 5-4 ساعت یه ضرب بازی کردم.
واقعا خیلی خیلی خوبه ، باورم نمیشه پورت یه بازی موبایل رو اینقدر براش زحمت کشیدن که اصلا انگار یه بازی دیگست.
یعنی این اگه بتای بازیه پس سال دیگه اینموقع میتونه چه شرایطی داشته باشه؟

قبلش ویدئو کم ندیدم ولی بعد بازی کردن کامل میفهمم که چرا نیکیتا داره جلز ولز میکنه و هی پشت هم پست میده و ساکت نمیشه.
قشنگ دارن آتیش میگیرن که یه بازی اومده که بالاخره همه جوره فرمولهای موفقشون رو کپی کرده و 90 درصد نقصهای EFT رو هم کاور کرده.
این بمونه به یادگار که دیگه استودیویی فکر نکنه که چون بازیشون رقیب نداره بخوان پلیرها رو سرکیسه کنن و جای اینکه نقص و کم و کاستیهای بازی رو براش آپدیت بدن و چاره داشته باشن براش فقط به فکر چاپیدن پلیرها باشن.

BSG بعد اینکه اکتیویوژن با DMZ تر زد اعتماد به نفسشون خیلی بالا رفته بود که واقعا دست نیافتنی هستن و حتی استودیوهای میلیارد دلاری هم نمیتونن باهاشون رقابت کنن.
دم تنسنت گرم واقعا ، از این رقابت حتما چیز خوبی در میاد و از این به بعد حتما میبینیم که BSG چه روندی رو طی میکنه.
واقعا Arena اگه با همین شرایط فعلی منتشر بشه EFT رو چند هیج میزنه ، با آپدیتها و رفع باگها و... بیاد که نیکیتا فقط باید دست به دعا شه که تنسنت اشتباه کرده باشه و یکی از این تهمتهایی که بابت دزدی کدها و ابزارهای بازی بهشون میزنه رو بتونن ثابت کنن.
===========

خلاصه مخصوصا برای پلیرهای جدید این سبک به راحتی میتونم بگم EFT رو فراموش کنین.
همینکه بازی رو میدید بالا و میپرید تو PVE بازی همه چی رو بهتون یاد میده.
چیزی که تو EFT باید اینقدر بمیرید و مکانیکها ، مپ و... رو گوگل کنید یا ویدئو و ویکی ببینید و بخونید تا راه بیفتین.

دیروز جمعه حدود 5-4 ساعت یه ضرب بازی کردم.
واقعا خیلی خیلی خوبه ، باورم نمیشه پورت یه بازی موبایل رو اینقدر براش زحمت کشیدن که اصلا انگار یه بازی دیگست.
یعنی این اگه بتای بازیه پس سال دیگه اینموقع میتونه چه شرایطی داشته باشه؟

قبلش ویدئو کم ندیدم ولی بعد بازی کردن کامل میفهمم که چرا نیکیتا داره جلز ولز میکنه و هی پشت هم پست میده و ساکت نمیشه.
قشنگ دارن آتیش میگیرن که یه بازی اومده که بالاخره همه جوره فرمولهای موفقشون رو کپی کرده و 90 درصد نقصهای EFT رو هم کاور کرده.
این بمونه به یادگار که دیگه استودیویی فکر نکنه که چون بازیشون رقیب نداره بخوان پلیرها رو سرکیسه کنن و جای اینکه نقص و کم و کاستیهای بازی رو براش آپدیت بدن و چاره داشته باشن براش فقط به فکر چاپیدن پلیرها باشن.

BSG بعد اینکه اکتیویوژن با DMZ تر زد اعتماد به نفسشون خیلی بالا رفته بود که واقعا دست نیافتنی هستن و حتی استودیوهای میلیارد دلاری هم نمیتونن باهاشون رقابت کنن.
دم تنسنت گرم واقعا ، از این رقابت حتما چیز خوبی در میاد و از این به بعد حتما میبینیم که BSG چه روندی رو طی میکنه.
واقعا Arena اگه با همین شرایط فعلی منتشر بشه EFT رو چند هیج میزنه ، با آپدیتها و رفع باگها و... بیاد که نیکیتا فقط باید دست به دعا شه که تنسنت اشتباه کرده باشه و یکی از این تهمتهایی که بابت دزدی کدها و ابزارهای بازی بهشون میزنه رو بتونن ثابت کنن.
===========

خلاصه مخصوصا برای پلیرهای جدید این سبک به راحتی میتونم بگم EFT رو فراموش کنین.
همینکه بازی رو میدید بالا و میپرید تو PVE بازی همه چی رو بهتون یاد میده.
چیزی که تو EFT باید اینقدر بمیرید و مکانیکها ، مپ و... رو گوگل کنید یا ویدئو و ویکی ببینید و بخونید تا راه بیفتین.
داداش صرفا بتای خوب موقع لانچ بازی چیز بهتر ارائه نمیده همین تارکف قبل لانچ گرافیک بهتری داشت دانگرید کردن

داداش صرفا بتای خوب موقع لانچ بازی چیز بهتر ارائه نمیده همین تارکف قبل لانچ گرافیک بهتری داشت دانگرید کردن
خب اونجا نمایش بود ولی اینجا بازی زیر دستمونه.
رو سیستمهای خیلی معمولی داره با فریم و وضوح خیلی بهتری اجرا میشه.
چرا باید دانگرید بشه؟

فقط هم گرافیک نیست که خیلی بهتره.
اگه با ویدئو کارت راه نمیفته پس بازی کنی دستت میاد.

خب اونجا نمایش بود ولی اینجا بازی زیر دستمونه.
رو سیستمهای خیلی معمولی داره با فریم و وضوح خیلی بهتری اجرا میشه.
چرا باید دانگرید بشه؟

فقط هم گرافیک نیست که خیلی بهتره.
اگه با ویدئو کارت راه نمیفته پس بازی کنی دستت میاد.
نمیدونم در آینده چه اتفاقی بیوفته چه از نظر چیتر و چه از لحاظ p2w بودن اما تا جایی که من دنبال کردم بازی واقعا گردن کلفت ظاهر شده سازندش واقعا پیگیر هست و خیلی ها رفتن سمتش .

دانگرید کردن گرافیک تارکوو به دلیل این بود که خود bsg کاملا در جریان بود که اگر با همون کوآلیتی میخواست بازی رو در دسترس قرار بده ملت باید با 25 فرم بازی رو ران میکردن که اصلا به نفعش نبود .تا جایی هم که من بشخصه دیدم اولین بازی هست داخل تنظیمات گرافیکیش گزینه رو گذاشته که مپ بخصوصی مثل استریت رو دوباره دانگرید میکنه تا ملت بتونن حداقل 60 فرم رو داشته باشن. گرچه از همون اول انجین یونیتی که برای تارکوو انتخاب شد گزینه مناسبی نبود و بدتر اینها رو کند تر هم کرد در مقابل همین استدیو مور فان با pcg تولز سرعت کارشون حتی بیشتر از این هم میشه و در کل قوی هستن.

این دوتا shorts رو هم نگاه کنید خالی از لطف نیست .

Shroud the GOAT has spoken Arena Breakout Infinite is THAT GAME. Escape from Tarkov Killer tho?

The future of Arena Breakout

نمیدونم در آینده چه اتفاقی بیوفته چه از نظر چیتر و چه از لحاظ p2w بودن اما تا جایی که من دنبال کردم بازی واقعا گردن کلفت ظاهر شده سازندش واقعا پیگیر هست و خیلی ها رفتن سمتش .

دانگرید کردن گرافیک تارکوو به دلیل این بود که خود bsg کاملا در جریان بود که اگر با همون کوآلیتی میخواست بازی رو در دسترس قرار بده ملت باید با 25 فرم بازی رو ران میکردن که اصلا به نفعش نبود .تا جایی هم که من بشخصه دیدم اولین بازی هست داخل تنظیمات گرافیکیش گزینه رو گذاشته که مپ بخصوصی مثل استریت رو دوباره دانگرید میکنه تا ملت بتونن حداقل 60 فرم رو داشته باشن. گرچه از همون اول انجین یونیتی که برای تارکوو انتخاب شد گزینه مناسبی نبود و بدتر اینها رو کند تر هم کرد در مقابل همین استدیو مور فان با pcg تولز سرعت کارشون حتی بیشتر از این هم میشه و در کل قوی هستن.

این دوتا shorts رو هم نگاه کنید خالی از لطف نیست .

Shroud the GOAT has spoken Arena Breakout Infinite is THAT GAME. Escape from Tarkov Killer tho?

The future of Arena Breakout

واقعا همینطوره.
من تو اون چند روزی که تا بتاش رو بتونم بگیرم رفتم نسخه موبایل رو هم بازی کردم.
خیلی تعجب کرده بودم که این چقدر محتوا داره!؟
اگه فقط همونها رو بیاره به PC و کلا وایسه یه گوشه نگاه کنه و BSG یکسال شبانه روزی هم کرانچ کنه باز هم نمیتونن با محتوای اون رقابت کنن.

همونطور که گفتی آنریل انجین و سرعت کار باهاش واقعا به نفع این استودیوعه.
مپهای با کیفیت ، طراحی مراحل عالی ، وضوح خیلی خوب و همینطور پرفورمنس واقعا داره همین الان نشون میده تفاوت انجین چه قدر میتونه تاثیر داشته باشه.

اصلا موارد Quality of life بازی میچربه به کل تارکوو.
تارکوو همین الان خیلی نسل قبلی و استاکری به نظر میرسه.

بازی به شدت خوبه واقعا از این دید که داخل فاز بتاعه من راضیم البته Tarkov رو بازی نکردم و مقایسه نمی‌کنمش اما خود بازی واقعا معرکس و چند روزه به شدت معتادش شدم.
صدا گذاری وگرافیک و نکات فنیش خوب و اوکیه به شخصه نمیتونم ایرادی ازشون بگیرم.
از نکاتی که میتونم بگم باید رفع شه به نظرم باید حتما سولو کیو به بازی اضافه شه چون بدون اسکواد رفتن خیلی ریسکیه.
کم بازی هایی نبودن توی فاز بتا چیترا خرابش کردن ولی بزنم به تخته چیتر ندیدم در هر صورت باید روش کار شه چون خودشون اعلام کردن ی سری اکانت بن کردن.
احساس میکنم ریکویل گان ها خیلی زیاده و میتونه روش بیشتر کار شه.
ی سری باگای رو مخ داره مخصوصا تو استوریج بازی که حس میکنم بعد از خرید ی سری آیتما گم میشن البته طبیعیه و فاز بتاعه، خلاصه ای کاش بتاشم دائم بود تا روز عرضه ی چیزی مثل ارلی اکسس اما نمیدونم شاید سیاستشون اجازه نده چون واقعا کمبود همچین گیمی حس میشه.
کسی هست بریم اسکوادی پخ بده بریم.

بازی به شدت خوبه واقعا از این دید که داخل فاز بتاعه من راضیم البته Tarkov رو بازی نکردم و مقایسه نمی‌کنمش اما خود بازی واقعا معرکس و چند روزه به شدت معتادش شدم.
صدا گذاری وگرافیک و نکات فنیش خوب و اوکیه به شخصه نمیتونم ایرادی ازشون بگیرم.
از نکاتی که میتونم بگم باید رفع شه به نظرم باید حتما سولو کیو به بازی اضافه شه چون بدون اسکواد رفتن خیلی ریسکیه.
کم بازی هایی نبودن توی فاز بتا چیترا خرابش کردن ولی بزنم به تخته چیتر ندیدم در هر صورت باید روش کار شه چون خودشون اعلام کردن ی سری اکانت بن کردن.
احساس میکنم ریکویل گان ها خیلی زیاده و میتونه روش بیشتر کار شه.
ی سری باگای رو مخ داره مخصوصا تو استوریج بازی که حس میکنم بعد از خرید ی سری آیتما گم میشن البته طبیعیه و فاز بتاعه، خلاصه ای کاش بتاشم دائم بود تا روز عرضه ی چیزی مثل ارلی اکسس اما نمیدونم شاید سیاستشون اجازه نده چون واقعا کمبود همچین گیمی حس میشه.
کسی هست بریم اسکوادی پخ بده بریم.
متاسفانه انتی‌چیت بازی کمی خارج از کنترل هست گویا و من رو دو روز پیش بخاطر استفاده از نرم افزار ترد پارتی ۱۰ سال بن کرد . حالا نمیدونم الکترو یا نرم افزار دیگه ای رو دتکت کرده یا چی ولی ظاهر با نرم افزار های کنترل ار جی بی و یا نرم افزار های رکوردر هم میتونه به مشکل بربخوره در کل حواستون باشه .
فرم مربوط به فالس بن رو پر کردم و فرستادم منتها کی آنبن بکنن معلوم نیست .

در مورد سولو کیو قطعا باهات موافقم. اوج مشکل زمانی هست که اسکواد هارو ۴ نفره مخصوصا تو مپی مثل فارم میفرسته داخل که بهتره از اسکواد زیاد فاصله باز نکنید دلیلش هم اینه برعکس تارکوو تیم انمی شانس زدن هم اسکوادی خودش رو به اشتباه نداره و داخل بازی هم به راحتی میتونن با وویپ گرای شما رو به همدیگه بدن که نتیجه میشه شما با یه اسکواد چهار نفره مواجه میشید در حالی که یا شما اسکواد رو ترک کردید یا اونا هر کدوم برای تسکشون جدا شدن و یا مردن.

متاسفانه انتی‌چیت بازی کمی خارج از کنترل هست گویا و من رو دو روز پیش بخاطر استفاده از نرم افزار ترد پارتی ۱۰ سال بن کرد . حالا نمیدونم الکترو یا نرم افزار دیگه ای رو دتکت کرده یا چی ولی ظاهر با نرم افزار های کنترل ار جی بی و یا نرم افزار های رکوردر هم میتونه به مشکل بربخوره در کل حواستون باشه .
فرم مربوط به فالس بن رو پر کردم و فرستادم منتها کی آنبن بکنن معلوم نیست .

در مورد سولو کیو قطعا باهات موافقم. اوج مشکل زمانی هست که اسکواد هارو ۴ نفره مخصوصا تو مپی مثل فارم میفرسته داخل که بهتره از اسکواد زیاد فاصله باز نکنید دلیلش هم اینه برعکس تارکوو تیم انمی شانس زدن هم اسکوادی خودش رو به اشتباه نداره و داخل بازی هم به راحتی میتونن با وویپ گرای شما رو به همدیگه بدن که نتیجه میشه شما با یه اسکواد چهار نفره مواجه میشید در حالی که یا شما اسکواد رو ترک کردید یا اونا هر کدوم برای تسکشون جدا شدن و یا مردن.
اه چ حیف امیدوارم بتونی برگردونیش البته خودشون هم همونطور ک فرم پر کردی گفتن اشتباهی بن هم داشتن احتمال خیلی زیاد ریکاوری میکنیش.
از یکی از باگای دیگش اینه که داشتم اسکوادی میرفتم یکی رو زدم m4 داشت، گفتم گانش رو برندارید من دارم هیل میکنم طرف آخر انداخت گانو روی بادی همونی که کشتم.
دیگه هر کاری کردم نمیشد گان رو برداشت (اصلا هیچ سلکتی نمیومد برام) این باگ سلکت آیتما تو ابعاد مختلف رو باید تست کنن چون مثلا هلمت که بزرگ تر بود روی بادی طرف انداختم راحت از هر جهتی پیک میشد اما گانه نه.
خلاصه ضد حالی خوردم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ZEN 2
bn.PNG

بعد حدود یک هفته از ارسال فرم بلاخره آنبن کردن منتها از مدار بازی انداختنمون !
__________________________________________________________________________________

tw7.jpg

امروز اگه اشتباه نکنم ساعت 7:30 دوباره key دراپ میکنن. 60 دقیقه استریمی که drops داره رو نگاه کنید میتونید claim کنید و key بگیرید.

بعد از claim کردن وقتی میرید تو سایت بازی تا key رو بگیرید به دلیل حجم بالای کاربرانی که اومدن کلید بگیرن ممکنه ارور بده و یا بگه 60 دقیقه باید توییچ رو نگاه کنید. حتما صحفه رو بارها رفرش کنید تا کلید رو بده. میتونه از 5 بار رفرش تا دفعات بالاتر این عمل رو بخواد تا کلید رو بده.

نحوه گرفتن :

How to Participate:
Link your accounts here: Arena Breakout: Infinite丨Twitch Drops
Watch 60 minutes of “Arena Breakout: Infinite” content with Twitch Drops enabled (there will be a popup in the chat when you start watching)
Claim and complete the twitch drop: Then claim a unique Key on the Arena Breakout Infinite event page. - Arena Breakout: Infinite丨Twitch Drops

آخرین ویرایش:
واقعا همینطوره.
من تو اون چند روزی که تا بتاش رو بتونم بگیرم رفتم نسخه موبایل رو هم بازی کردم.
خیلی تعجب کرده بودم که این چقدر محتوا داره!؟
اگه فقط همونها رو بیاره به PC و کلا وایسه یه گوشه نگاه کنه و BSG یکسال شبانه روزی هم کرانچ کنه باز هم نمیتونن با محتوای اون رقابت کنن.

همونطور که گفتی آنریل انجین و سرعت کار باهاش واقعا به نفع این استودیوعه.
مپهای با کیفیت ، طراحی مراحل عالی ، وضوح خیلی خوب و همینطور پرفورمنس واقعا داره همین الان نشون میده تفاوت انجین چه قدر میتونه تاثیر داشته باشه.

اصلا موارد Quality of life بازی میچربه به کل تارکوو.
تارکوو همین الان خیلی نسل قبلی و استاکری به نظر میرسه.
انجین مهم نیست، توانایی برنامه نویس مهمه
یکی از دلایل دووم آوردن تارکف خساست نیکیتاست که به دلار و یورو پول در میاره ولی حاضر نیست برنامه نویس ماهر از خارج از روسیه استخدام کنه چون میتونه حقوق خیلی پایین تر به روبل به برنامه نویس کم تجربه روس بده که بازی رو یه جوری براش سر هم کنه. یونتی بهانه ست، بازی ای که از شدت مموری لیک مجبور باشه آپشن ram cleaner اضافه کنه سازنده هاش مشکل دارن نه انجینش

• Like
Reactions: m.d.makan
انجین مهم نیست، توانایی برنامه نویس مهمه
یکی از دلایل دووم آوردن تارکف خساست نیکیتاست که به دلار و یورو پول در میاره ولی حاضر نیست برنامه نویس ماهر از خارج از روسیه استخدام کنه چون میتونه حقوق خیلی پایین تر به روبل به برنامه نویس کم تجربه روس بده که بازی رو یه جوری براش سر هم کنه. یونتی بهانه ست، بازی ای که از شدت مموری لیک مجبور باشه آپشن ram cleaner اضافه کنه سازنده هاش مشکل دارن نه انجینش
من بیشتر منظورم در مورد ویژگیهای UE بود که مراحل توسعه رو سرعت میبخشه.
مخصوصا در مورد طراحی مراحل و...

ولی آره کلا استودیو خستست مخصوصا که رقیبی نداشتن.
اما الان شرایط فرق میکنه و بد احساس خطر کردن.

• Like
Reactions: Big Band

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or