ArcheAge: Unchained

بازی ArcheAge Unchained در تاریخ 15 اکتبر 2019 منتشر شد
در مورد بازی ArcheAge Unchained یا همون AAU باید بگم که تقریبا همون بازی Archeage هست که تاپیکش هم توی همین بازی سنتر موجوده
با این تفاوت که بازیش رایگان نیست و 26 دلار قیمت داره،P2W نیست یعنی اینجور نیست که هر کسی بیشتر پول بده بیشتر تو بازی جلو میوفته و متعلق به شرکت Trion نیست
و این که گرافیکش یکم بهتر شده و بهش لانچر 64 بیتی اضافه شده تو این نسخه از بازی و این که مثل Archeage قدیمی هم توی لانچر Glyph و هم Steam موجود هستش.

شرکت Gamigo طبق یه قرارداد بازی رو از شرکت Trion که بازی رو به شکل فجیعی P2W کرده، گرفته و داره سعی میکنه اونو به چیزی که بازیکن ها واقعن نیاز دارن تبدیل کنه.
خیلی ها مطمعنن نسبت به این موضوع بدبینن و میگن اینم دروغه، چون قبلن شرکت Trion بار ها با دادن پتچ های جدید وعده ها در مورد بهبود وضعیت P2W بازی داده اما همش دروغ بوده.
چیزی که این بار متفاوتش میکنه اینه که کلا این یک شرکت دیگس و یک بازی دیگه Archeage قدیمی که p2w هست هنوزم موجود میمونه اما با اسم Archeage Legacy شناخته میشه.

چیزایی که باعث میشه بازی Archeage Unchained ارزش بازی کردن داشته باشه رو نمیتونم کامل توضیح بدم
بهتره ازش ویدیو ببینین و چیزای توی تاپیک مربوط به Archeage که توی بازی سنتر موجوده رو بخونین

تقریبا همه بازی های MMORPG رو بازی کردم و با این حال فکر نمیکنم هیچ کدوم به خوبی این باشن
تنها چیزی که باعث میشد این بازی بهترین mmorpg موجود نباشه تا الان وجود P2W،کرکتر های Alt و سیستم لیبور بود که تقریبا مشکلش توی Unchained برطرف شده

خلاصه به شدت توصیه میکنم این بازی رو بگیرین

حجم بازی برای دانلود 16.1 گیگ هست اما برای نصب و حتی شروع دانلود نیاز به 53 گیگ فضای خالی دارین
119927

برای دانلود بازی میتونید بازی رو از Steam دانلود کنید اما باید چند چیز رو از قبل مشخص کنم
بازی برای ریجن ایران تحریم نیست اما توی لیست Store نشون داده نمیشه
برای همین باید ریجنتون رو به ریجنی که بازی توش منتشر شده تغییر بدین
بازی ArcheAge: Unchained برای ریجن آمریکای شمالی و اروپا منتشر شده
یعنی کشور هایی مثل کل کشور های عضو اتحادیه اروپا (که واحد پولیشون Euro هست)،ترکیه(Turkish Lira)،انگلیس(GBP) و اتحادیه آمریکا (USD)
بر خلاف بیشتر بازی های موجود در استیم،قیمت این بازی به دلیل سیاستی که منتشر کننده انتخاب کرده تو همه ریجن ها تقریبا یکیه
پایین ترین قیمت توی ترکیس با قیمت 147TL که میشه 25.27 USD و بالاترین قیمت برای کشورای اتحادیه اروپا و انگلیس هست که میشه 28.91 USD

کشور های دیگه مثل آرژانتین که ریجن استیم من روشه بازی رو تو Store نشون نمیدن
119930

اون ArcheAge که کنار صفحم میبینید نسخه ی قدیمی بازی هست که مجانی هستش،ریجن های انتشار ArcheAge با ریجن های انتشار ArcheAge: Unchained هر دو یکی هستن
ArcheAge برای ریجن من توی Store نشون داده نمیشه اما وقتی یک بار به Library اضافه بشه هر چقدر که ریجن تغییر کنه توی همون لیست و قابل دسترسی میمونه

برای تغییر ریجن توصیه من اینه که برنامه ی فیلتر شکن Windscribe رو دانلود کنید
سرور آمریکا رو انتخاب کنید و اگر روی موبایلتون استیم گارد دارید همون سرور رو انتخاب کنید (برای تغییر ریجن باید آیپی کامپیوتر و موبایلتون (اگر استیم گارد روشه) یکی باشه
و بعد وارد استیم بشین و اطلاعات فیک مربوط به کشور رو در صورت لزوم از اینترنت پیدا کنین و وارد کنید.
اگر که مشکلی بود توی دیسکورد بهم پیام بدین که گام به گام نشونتون بدم...

اگر امکان خرید زدن با حساب های خارجی رو دارین میتونین بازی رو از Glyph و بدون دخالت Steam نصب کنید
برای این کار فقط کافیه بعد از خریدتون یک بار برنامه Glyph رو کامل خارج کنید و با فیلتر شکن اجرا کنید تا Update بشه و بازی ArcheAge: Unchained به لیست بازی هاتون اضافه شه (کاریه که من کردم)

غیر از این موارد بطور کلی بازی هیچ نوع ریجن لاکی نداره و هیچ نیازی به فیلتر شکن برای بازی کردن نیست

بازی توی سرور اروپا که ما ایرانیا باید اونجا بازی کنیم در حال حاضر 5 تا سرور داره
119955

بازی مثل WoW که Horde و Alliance داره 2 فکشن مجزا داره که با هم دشمن هستن
اگر بخواین با کسی تو یه گیلد باشین لازمه که تو یک فکشن یکسان باشین
توی بازی 3 فکشن وجود داره Nuia - Harranya - Pirates هر کسی میتونه Pirate بشه
اما نمیتونه وارد بعضی جاها بشه چون NPC ها یا نگهبان های شهر میزننش

سرور دیسکورد اصلی Join the ArcheAge Unchained Discord Server! ArcheAge: Unchained
اکانت دیسکورد خودم Muffy#5845

توی دیسکورد اصلی بازی میتونین هر سوالی که داشتین (به انگلیسی) بپرسین و اونا معمولا سریع جواب میدن
غیر از اون لینک های دیگه ی مربوط به بازی گذاشته شده که بتونین با شرکتشون در ارتباط باشین

119931

اگر سوالی داشتید حتما اینجا یا توی دیسکورد بپرسید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر