Multi Platform Anno 1800

سازنده
Ubisoft Blue Byte
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
5fj7_header.jpg

Developer: Blue Byte
Publisher: Ubisoft
Genre: City Builder, Strategy
Release Date: 2/26/2019
Steam Page: Anno 1800
  • ANNO 1800 اینبار در قرن هجدهم میلادی معروف به انقلاب صنعتی جریان دارد
تصاویر بازی:
e46q_anno_1800_img_1.original_oc8wmmq.jpg

uoxo_anno_1800_img_2.original_pvts3x4.jpg
fe_anno_1800_img_3.original_okwdxtm.jpg
zub0_anno_screen_gc_production-island_180820_6pm_cest_1534759838.jpg
2wt4_anno-1800_gamescom-screenshot-1.jpg
xlyr_anno-1800_gamescom-screenshot-2.jpg
گیم پلی بازی:

Last edited by a moderator:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
چقدر بازی زیادی سخت و پیچیدست
و انقدر هم وقت گیر که دیگه یجورایی از فاز صرفا یک بازی بودن خارج میشه و در درجات سخت تر رسما باید باهاش زندگی کنید :|
خدا شاهده مدیریت یک جزیره در واقعیت به مرابت ساده تر از این بازیه :))

سلام بر شما

من بتاشو بازی کردم اما همه سری هاشو به جز یکی بازی کردم میدونم چی به چیه به مرور زمان دستت میاد اولش سخته بعد میفهمی که هر لولی که خونه هات میرن بالا نیاز اون خونه بیشتر میشه به قول معروف هر چی تمدنشون میره بالا باید بهشون چیزاهای بیشتری بری حالا اینجا رو ندیدم اما باید اگه تونستی تو اون جزیره منابع رو به دست بیاری اگه نشد که صد در صد نمیشه چون تو یه جزیره همه چی نیست باید بری جزایر دیگه بسازی بعد بفرستی اونور از شهر اولی نیاز شهر دومی رو بفرستی و بلاعکس همین جوری بزرگ میشه البته توی اخرین شماره قبل این انقدر این اتفاق تکرار میشد که خسته میشدی دیگه تو این ندیدم چه چیزایی اضافه شده یا اصلا داستان داره بازی یا نه یا بقیه موارد.....

اما در کل روند ساده ای داره

• Like
Reactions: Horror

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام بر شما

من بتاشو بازی کردم اما همه سری هاشو به جز یکی بازی کردم میدونم چی به چیه به مرور زمان دستت میاد اولش سخته بعد میفهمی که هر لولی که خونه هات میرن بالا نیاز اون خونه بیشتر میشه به قول معروف هر چی تمدنشون میره بالا باید بهشون چیزاهای بیشتری بری حالا اینجا رو ندیدم اما باید اگه تونستی تو اون جزیره منابع رو به دست بیاری اگه نشد که صد در صد نمیشه چون تو یه جزیره همه چی نیست باید بری جزایر دیگه بسازی بعد بفرستی اونور از شهر اولی نیاز شهر دومی رو بفرستی و بلاعکس همین جوری بزرگ میشه البته توی اخرین شماره قبل این انقدر این اتفاق تکرار میشد که خسته میشدی دیگه تو این ندیدم چه چیزایی اضافه شده یا اصلا داستان داره بازی یا نه یا بقیه موارد.....

اما در کل روند ساده ای داره

سلام دوست عزیز
شما که تجربه این بازی رو داری
میخواستم بپرسم اطلاع داری شاخص influence رو چطوری میشه به دست آورد ؟
کل بازیم رو این شاخص گیره قشنگ شده گلوگاه پیشرفت من.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
حیف که این بازی کرک نشد و احتمال نیست هم کی کرک بشه، بهترین و بی سر و صدا ترین بازی نسل 8 یوبیسافت و در عین حال هم بهترین عنوان شبیه ساز شهر سازی!!!

• Like
Reactions: Lord Stark

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
این دوستمون به نظر بن شده.
اگه کسی نمیخواد تاپیک بازی رو بدید آپدیتش کنم. چون به نظر میاد تو همین هفته کرک بشه.

• Like
Reactions: AAMFX

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
کمپین اصلی رو تموم کردیم ولی dlc ها رو هنوز شروع نکردم.از anno 2070 که سال 2011 منتشر کرد (anno 2205 بدتر از اونی بود که بشه در موردش حرف زد و خیلی کسل کننده بود که بعد یه ساعت بازی مجبور به حذفش شدم ) مطمئنا باید منتظر تغییرات زیادی میبودیم که همینجورم بود.
ظاهر منو ها و شکل ارتقا بازنویسی شده بود که تو آغاز یکم درگیر کننده بود. دیگر مثل گذشته نمیشد با مالیات بازی کرد و سیستم اون هم کاملا مطابق نیازها و رفع اونها تعیین شده بود.
جمعیت و توزیع اون در بازی نقش اساسی پیدا کرده بود و به همین خاطر ارتقا اتوماتیک منازل حذف شده بود. برخلاف گذشته ساختمان عمومی دیگر به یک حوزه خاص خدمات نمیدادند ولی براساس مسیر جاده ای کیفیت خدمات متفاوت میشد.
به بازی روزنامه اضافه شده بود که میشه باهاش جو سیاسی رو به نفعتون تغییر بدید اما نیاز به influence دارید که اونو با افزایش جمعیت و توریستها میشه بدست آورد میشه influence رو خرج کرد برا کشتی و خرید سهمی از جزیره دیگران و .......
یه attractiveness هم داریم که برمیگرده به زیبایی و داشتن جذابیت جزیره و نتیجش میشه توریست و پول.
همونطور که گفتیم توزیع جمعیت مهمه چون تو هر مکانی یه گروه خاص کار میکنن و مثلا اگه مزرعه سیب زمینی بزنین باید نیروی کشاورز داشته باشی و اگه نداشته باشی دچار کمبود نیرو میشی و گروه کارگر نمیره جای اونا کار کنه برا همین باید حساب کتاب کنی که اگه برا یه محصول میخوای یه جزیره رو بگیری. تو اون جزیره باید دوباره یه جامعه جدید تشکیل بدی که اینا هزینه زیادی بهت تحمیل میکنه و بار منفی برات داره و اگه بخوای اون جزیره اون هم مثبت بشه هزینه کرد در درآمدش . نیاز به توسعه زیادی داری تو اون جزیره یا از جزیره مادر به اون جنس برسونی.
یکی دیگه از تغییرات مثبتش فروش کشتی و دنیای پویاتر و هوش بهتر هم بازیاته. میشه گفت تو دشمن تو ابتدای بازی 2 دوست داری که میتونی یکسری اجناسو بهشون بفروشی (فروش دم اسکله اونا تو اجناسی که میخرن خیلی بهتره و تقریبا 3 -4 برابر قیمت کالایی که تو اسکله خودت میفروشی بهت پول میدن)
سعی کنید اطراف مرکز شهرتون خلوتتر باشه تا مکانهای عمومی رو اونجا احداث کنید تا بهتر خدمت رسانی کنن.اگه سعی بشه خیابانها خیلی بزرگ نشن.،بهترهه.
تو بازی هم میتونین خودتون اجناستونو منتقل کنین هم میتونین کسی رو استخدام کنید براتون اینکارو کنه
کمپین بازی یه تکه بود این هم خوبه و هم بد. خوبه چون باعث میشه سمبل نکنی اخرای هر چپتر رو و بده که چون باعث میشه اگه سمبل کاری نکرده باشی چپتر بعدیت راحت باشه . تو سحتی hard اخر بازی 274 هزار تا سکه داشتم.
و اخر بازی خیلی ساده بو وقتی مثلا با anno 1701 مقایسه میکردم. در مجموع بازیه خوبی بود. منوی بازی کاربردی تر شده بود . سیستم مالی جدید و منوهای اطلاعاتی بازی خیلی خوب بود
گرافیک بازی خوب بود . npc های داخل شهرهات بامزه بودن جزییات خونه ها و مکانها خوب بود. کات سنسها خوب بودن .یکم ظاهر جزیرت زشته ولی تو new world بهتر بود
البته expedition هاش و اون انتخاباش یکم بی معنی بود. بازیه خوبی بود و دوست داشتنی. dlc هاشم خواهم رفت
یه کلکی میزدیم قبلا تو مزارع و میتونستیم مثلا برا گوسفند میزد 4 تا ولی اگه درست طراحی میکردی میشد تو anno های قبلی 7 تا زد ولی الان لیمیت شده و از حدش نمیشه عبور کرد.
داستانسساده ای هم بازی داشت.وکلش تو یه خط قابل گفتنه.
و به ستاره هایی که تو شهرتونه هم توجه کنین چونبا مراحل ساده کلی ایتم باحال و کاربردی بدست میارید البته از 20-30 تا من نیازم شد 2-3 تاشو استفاده کنم و حتی برا تموم کردن بازی به tier 4 نرسید جمعیتم و نیاز نشد و با 500 تا آرتیسان بازی رو تموم کردم.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
متاسفانه یه تکه بودن کمپین بازی باعث شد بازی بشدت ساده و یکنواخت و بی چالش بشه به حدی که در اواسط دی ال سی اول پولم به بیش از 500 هزار تا برسه و بخاطر متصل بودن تمام dlc ها به نسخه پایه
بازی ارزششو از دست میده و خیلی کسل کننده میشه , ای کاش dlc جدا بودن ولی نیازه برا فعال شدن کمپین رو بازی کنی و هر کدوم با رسیدن به یه تعداد artisan تو بازی اصلی فعال میشن.
امیدوارم یه درجه سختی بالاتر تو سیزن پس 3 اضافه کنن و اگه بشه dlc ها رو جدا کنن.

• Sad
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر