Alone in the Dark

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راستی اقا فردین من اون ماهی رو پیدا نکردم. اونجایی که گفته بودی رفتم ولی ندیدم.

امکان نداره نباشه .به غیر از شما به چند نفر هم گفتم و این اچیومنت رو گرفتن.مطمئنی درست همون جایی که گفتم رفتی ؟؟
اگه درست رفته باشی تو همون آب که تا زانوشه (و اول از نردبون میری پایین) یه ماهی قرمز کوچولو داره شنا میکنه.

X-man

کاربر سایت
Jun 13, 2008
42
دوستان می دونم جای این سوال اینجا نیست توی اپیزود آخر اون درختی رو دورش سپر هستش رو چه جوری باید از بین ببریم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان می دونم جای این سوال اینجا نیست توی اپیزود آخر اون درختی رو دورش سپر هستش رو چه جوری باید از بین ببریم؟

باید قدرت دیدتو(Spector Vision ) تا عدد 75 بالا ببری.(با سوزوندن ریشه ها)بعدش میتونی از روی دیوار یه کوکتل مولوتوف پرت کنی توی دیوار که بعد از سوختن دیوار از بین میره.

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
5
The Glowstick Bomb
Combine a taped bottle filled with flammable content or a spray with a glowstick

از این چیز زیادی نفهمیدم اگه کسی تونست کمک کنه.
برای اینکار باید به اسپری های اتش که میگیرین یه چسب بزنین

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
5
The Glowstick Bomb
Combine a taped bottle filled with flammable content or a spray with a glowstick

از این چیز زیادی نفهمیدم اگه کسی تونست کمک کنه.
برای اینکار باید به اسپری های اتش که میگیرین یه چسب بزنین

سلام
بذار اول بگم منظور از glowstick و flammable چیه بعد.
glowstick : همون چراغ های فسفری دستی که به رنگ آبی هستند و وقتی میگیره دستش یه کوچولو خمشون میکنه و روشن می شن.
flammable : اینام اون منورهای قرمز رنگن.

حالا برای گرفتن این اچیومنت به دو صورت می تونی عمل کنی.
1- یه بطری چسب زده شده رو با یه falmmable ترکیب کن.
2- یک اسپری چسب زده شده رو با یه glowstick ترکیب کن.
(منظور از ترکیب اینجا اینه که اینا رو به بدنه شیشه یا اسپری می چسبونه)

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
سلام
بذار اول بگم منظور از glowstick و flammable چیه بعد.
glowstick : همون چراغ های فسفری دستی که به رنگ آبی هستند و وقتی میگیره دستش یه کوچولو خمشون میکنه و روشن می شن.
flammable : اینام اون منورهای قرمز رنگن.

حالا برای گرفتن این اچیومنت به دو صورت می تونی عمل کنی.
1- یه بطری چسب زده شده رو با یه falmmable ترکیب کن.
2- یک اسپری چسب زده شده رو با یه glowstick ترکیب کن.
(منظور از ترکیب اینجا اینه که اینا رو به بدنه شیشه یا اسپری می چسبونه)

اما من فقط یه چسب زدم اچیو منتو داد

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام اقا منم تونستم 1000 تا اچیومنتش بگیرم خواستم از همه شما تشکر کنم گرچه اول اچیومنتا کامل توضیح نداده شده بود اما کمکم با همکاری همه دوستان راهنماییش کامل شد فکر نکنم دیگه برای گرفتن همه اچیومنتا مشکلی باشه
ممنون;)

evilshiraz666

کاربر سایت
May 25, 2008
13
باید قدرت دیدتو(Spector Vision ) تا عدد 75 بالا ببری.(با سوزوندن ریشه ها)بعدش میتونی از روی دیوار یه کوکتل مولوتوف پرت کنی توی دیوار که بعد از سوختن دیوار از بین میره.

با سلام چجوری میشه قدرت دید بالا برد ؟من توی اون قسمتی که دور کلبه سنگی حسار ه گیر کردم .(بعد از گذاشتن لنز روی تلسکوپ):blushing:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با سلام چجوری میشه قدرت دید بالا برد ؟من توی اون قسمتی که دور کلبه سنگی حسار ه گیر کردم .(بعد از گذاشتن لنز روی تلسکوپ):blushing:
دوست عزیز شما باید اون درخت هایی که بالاش یک چیز قرمز هست رو نابود کنی تا به قدرتت اضافه بشه. بعدش به پست های بالای این صفحه مراجعه کن و از اون سپر محافظتی دور خونه رد شو. بازم سوال داشتی بپرس خجالت نکش:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من 2 تا از این در ختا رو بیشتر پیدا نکردم ؟ در مور دقدرت دید چجوری بعدش باید ازش استفاده کرد:(
ببین تو خود بازی میگه چه جوری باید از قدرت ها استفاده کنی من الان دکمهاش یادم نیست من این بازی رو تابستون انجام میدادم. ولی این درخت ها روی نقشه با علامت یک سری دایره سیاه و سفید تو در تو مشخص می شوند. و شما باید 80 تا 90 تا از این قدرت ها رو بدست بیاری;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر