Aliens RPG همچنان در حال ساخت است !

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام !

در سال 2006 شركت Sega حق انتشار بازي هاي Alien از FOX خريد. بعد از اين موضوع انها با دو استوديو Gearbox Software ( سازنده Brothers in Arms ) و Obsidian Entertainment ( سازنده Neverwinter Nights و KOTOR 2 ) براي ساخت دو بازي بر مبناي اين اثر در دو ژانر FPS و RPG به توافق رسيدند.

2r3hyt2.jpg

هر چند در اين خبري زيادي از اين دو عنوان نبود اما اوايل سال قبل Aliens: Colonial Marines از Gearbox Software معرفي شد و اين عنوان قرار است بين ماه April تا Jun عرضه شود. اما همچنان خبري از Aliens RPG نيست اما امروز Obsidian Entertainment به PS3Center اعلام كرده اين عنوان هنوز در حال ساخت است.

يكي از مسئولان Obsidian مي گويد :" ما و SEGA زماني در مورد Aliens RPG صحبت مي كنيم كه وقتش رسيده باشد. ميدونم اين نا اميد كننده هست اما موارد زيادي حول محور ساخت بازي گذشته است, مخصوصا با وجود تكنولوژي جديد. اما اين موضوع براي ما و كاربران خيلي بهتر كه ما زماني درباره بازي صحبت كنيم كه در ساخت ان پيشرفت كرده باشيم. اين موضوع از وجود نا اميدي و گيج شدن جلوگيري ميكند."

وي در مورد همكاري احتمالي با Gearbox براي Aliens: Colonial Marines مي گويد:" در اخر من فكر مي كنم اين بازي ها به بالا بردن سطح Alien كمك خواهند كرد با توجه به اينكه در اين چند ساله به جز AVP اين عنوان زياد توجه نشده است."

آخرین ویرایش:
Alien با خصوصیات RPG به نظرم زیاد جالب از آب درنمیاد. حداقلش باید Action RPG باشه. باید بازی ای باشه که حس ترس و تنهایی فیلمهای Alien رو به بازیکن بده ولی معمولآ توی RPG ها این حس (مخصوصآ تنهایی !) دیده نمیشه.

Alien با خصوصیات RPG به نظرم زیاد جالب از آب درنمیاد. حداقلش باید Action RPG باشه. باید بازی ای باشه که حس ترس و تنهایی فیلمهای Alien رو به بازیکن بده ولی معمولآ توی RPG ها این حس (مخصوصآ تنهایی !) دیده نمیشه.
به نکته خیلی خوبی اشاره کردی آریا.
اون فضاسازی اگر قرار باشه بصورت یک RPG معمولی پیاده بشه لااقل دیگه Aliens نیست! احتمالا زمان بازی به آینده داستان Aliens بپردازه چون نیاز یک عنوان RPG به یک دنیای بزرگ, کاملا حیاتی هستش و وقایع باید مثلا در زمانی رخ بده که کلونی‌هایی از انسان‌ها و حتی موجودات بیگانه در حال زندگی در فضا هستند. (البته شاید همچین چیزی بوده ولی خوب من زیاد این سری رو دنبال نکردم). اونطوری ساختن یک RPG منطقی‌تره وگرنه باید بعد اکشن بازی به مراتب برتر باشه که با توجه به سابقه Obsidian بعیده... .
راستی در مورد احساس تنهایی, این اواخر فقط Hell Gate London این حس رو بصورتی هر چند کم به من منتقل میکرد ولی در عوض انقدر ایراد داشت که نشه ازش به عنوان یه نمونه خوب یاد کرد.
خدا رو شکر. زنده باد Obsidian خدا کنه بازی رو نشون هم بدن به زودی.
یاشار عزیز دلم!
منم خیلی این سبک رو دوست دارم ولی بیشتر از اینکه توقع یه KOTOR دیگه رو رو داشته باشم, خراب کاریی به مراتب بزرگتر از NWN2 رو متصورم!‌ (نظر شخصیه چون من عمرا در RPG به گرد پای دوستان خصوصا تو و سهیل و امثالهم نمیرسم.)
اینکه چقدر این بازی خوب باشه برای خودم هم سواله!؟ البته همونطوری که گفتی ایکاش چیزی از بازی نشون بدن که بشه نظر داد.
در هر صورت...........:love:

راستی در مورد احساس تنهایی, این اواخر فقط Hell Gate London این حس رو بصورتی هر چند کم به من منتقل میکرد ولی در عوض انقدر ایراد داشت که نشه ازش به عنوان یه نمونه خوب یاد کرد.
فکر کنم دلیلش این باشه که اکثرا یه سری همراه ما هستند یا رمانس مود داره :دی فضای Fallout طوری بود که این حس تنهایی رو به آدم میده البته شماره آخر ابدا اینطوری نیست تازه چون میدونستم بخاطر تبلیغات ZeniMax چند میلیون گیمر دیگه داره این رو تحمل میکنن واقعا ناراحت کننده بود (ربطش رو فهمیدین به من هم بگین
45.gif
)
دو تا Vampire هم این حس رو داشت با اینکه تو محیط شهر بودی ولی باید هویت خودت رو از همه مخفی کنی مخصوصا حالت Christof در اواسط Vampire Redemption وقتی بعد از 800 سال بیدار میشه و همه دنیا را دگرگون میبینه

یاشار عزیز دلم!
منم خیلی این سبک رو دوست دارم ولی بیشتر از اینکه توقع یه KOTOR دیگه رو رو داشته باشم, خراب کاریی به مراتب بزرگتر از NWN2 رو متصورم!‌ (نظر شخصیه چون من عمرا در RPG به گرد پای دوستان خصوصا تو و سهیل و امثالهم نمیرسم.)
اینکه چقدر این بازی خوب باشه برای خودم هم سواله!؟ البته همونطوری که گفتی ایکاش چیزی از بازی نشون بدن که بشه نظر داد.
در هر صورت...........:love:

چاکریم :love:
NWN2 رو نمی دونم چون به حدی از NWN1 بدم میاد (عامل نابودی PC RPG های کلاسیک به نظرم) که سراغ 2ش نرفتم. Obsidian هم نباید پروژه 2ش رو قبول می کرد اما...
Alpha Protocol تا 2 ماه دیگه میاد. اون محک اصلی برای Obsidian ه. به امید اینکه هم اون خوب باشه و هم Aliens RPG (اگه بشه تو بازیش کارکتر یا نژاد Alien ورداشت محشر می شه.)
:love:

فکر کنم دلیلش این باشه که اکثرا یه سری همراه ما هستند یا رمانس مود داره :دی فضای Fallout طوری بود که این حس تنهایی رو به آدم میده البته شماره آخر ابدا اینطوری نیست تازه چون میدونستم بخاطر تبلیغات ZeniMax چند میلیون گیمر دیگه داره این رو تحمل میکنن واقعا ناراحت کننده بود (ربطش رو فهمیدین به من هم بگین
45.gif
)
دو تا Vampire هم این حس رو داشت با اینکه تو محیط شهر بودی ولی باید هویت خودت رو از همه مخفی کنی مخصوصا حالت Christof در اواسط Vampire Redemption وقتی بعد از 800 سال بیدار میشه و همه دنیا را دگرگون میبینه

البته فضای Fallout 1 و 2 رو هیچ کس نمی تونه زنده یا شبیه سازی کنه. Fallout 1 و 2 از اون کارایی هستن که تکرار نمی شن. Fallout 3 هم اگه به دید یه چیزی مثل Fallout Tactics بهش نگاه کنیم بد نیست البته قبول دارم که تاکید سازنده ها بر اینکه Fallout 3 دنباله ی واقعی Fallout 2 هست توهینی بیش نیست.
در مورد Vampire به نظرم فقط Vampire 1 (همون Redemption) این حس رو داشت البته همون لحظه ای هم که کریستاف تو دهکده اول خون آشام میشه یه حس بدی از تنها شدن یکهویی داره. (چی می شه اگه Obsidian بیاد Vampire The Masqurade 3 رو بسازه ولی ایندفعه بدون باگ و با بودجه درست و حسابی :love:)

چاکریم :love:در مورد Vampire به نظرم فقط Vampire 1 (همون Redemption) این حس رو داشت البته همون لحظه ای هم که کریستاف تو دهکده اول خون آشام میشه یه حس بدی از تنها شدن یکهویی داره. (چی می شه اگه Obsidian بیاد Vampire The Masqurade 3 رو بسازه ولی ایندفعه بدون باگ و با بودجه درست و حسابی :love:)
یه چیزی تو دلم میگه خدا از دهنت بشنوه ولی مطمئنم نمیشه:-" دلیلش هم اینه که سال 2004 White Wolf اعلام کرد که World of Darkness قبلی دیگه ادامه نخواهد داشت و خودش یه سری جدید شروع میکنه (الان هم دارن روی یه MMO کار میکنن) مثلا دیگه به جای Masquerade 3 شاهد Vamp: Requiem خواهیم بود، من قوانینش رو خوندم حتی یک پنجم Masquerade نیست داستان هم که هیچی... بخاطر شباهت زیاد این دو نسخه و با شناختی که از WW دارم مطمئنم برای masquerade به کسی license بده نیس :((
پ.ن: کسی نمیدونه چرا شکلک های qsmile نشون داده نمیشه؟ اسمایلی های اینجا خیلی خوشحاله :دی

آخرین ویرایش:
Off Topic

45.gif
)

تا جایی که حافظه یاری میکنه در بازی Fallout 1&2 تنها نبودیم و چند تا همراه داشتیم (البته میشد تنهایی هم بازی کرد ولی در روند اصلی بازی تا 4 همراه هم میتونستیم داشته باشیم که Dogmeat شاهکارشون بود در Fallout 1 ).ولی خوب اتمسفر این بازی متاسفانه بنظر میاد که تکرار ناپذیره...:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or