شایعه Ace Combat 6 براي PS3 در سال 2008 ؟

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام !
مجله Playstation 3 magazine و يا همان PSM3 كه مجله متعبري حساب ميايد در قسمت بازي هاي زيبا PS3 در سال 2008 عنوان ACE COMBAT 6 قرار داده
اين مجله ميگه : اين بازي زيبا و محبوب ژاپني ها بر ميگرده و با مدهاي جديد و كنترل منحصر به فرد كه باعث خوشحالي همه ميشه
در اخر خود ‌N4G ايا ميتونه اين يك اشتباه تايپي باشه در صورتي هم عكس هست و هم نوشته و يا اونها چيزي ميدونند كه قراره NAMCO اين بازي رو به زودي براي PS3 تاييد كنه ؟؟؟؟؟

2yoemj7.jpg

موفق باشيد !!!1

100% این بازی واسه ps3 مال x360 رو میخوره با وجود sixaxis که تو بازی های هواپیمایی خداست .

حالا بذار بياد بعد راجب خورد و خوراكش صحبت كن

والا همين يك يا دو هفته پيش بود كه مجله بسيار بسيار بسيار معتبر و گل! EGM نوشته بود NG2 براي PS3 ...
بعدم كه گندش در اومد گفتند! چي؟ اشتباه تايپي بوده و فورا مسئله رو حل كردن!
اينم همچنين و با اين كه منبع مجله يك Fan Boy PS3 هست! اصلا نميشه اعتباري بهش داشت! منظورم مترجمه خبر نيست! كل مجله منظورم.
من كه اصلا با اين بازي حال نكردم! و همين طور انداختم گوشه اتاق و هر روز به خودم صدتا فحش ميدم چرا 6 تومان بالاش پول دادم؟:((

از این خبرا زیاد زدن فردا هم می نویسن اشتباه تایپی بود
شما هم زود ذوق زده نشید تا 2 تا منبع معتبر این خبر رو تایید کنند
تازه اگه این بازی برا PS3 بیاد افت فریم داره :-"IGN گفته :eek::-":-":-"

جریان همون GTA 16 و ایناس که میگن خیلی وقته اومده ؟ :)

نه جریان GTA JUST CAUSE هست!:)

كى گفته شايعه.اين بازى تو ps3 مياد.يعنى بهتر بگم آمده
gamespot.com
ممنون

راست میگی خیلی بازیش روی PS3 حال داد به من پارسال بود تمومش کردم فکر کنم:)

والا همين يك يا دو هفته پيش بود كه مجله بسيار بسيار بسيار معتبر و گل! EGM نوشته بود NG2 براي PS3 ...
بعدم كه گندش در اومد گفتند! چي؟ اشتباه تايپي بوده و فورا مسئله رو حل كردن!
اينم همچنين و با اين كه منبع مجله يك Fan Boy PS3 هست! اصلا نميشه اعتباري بهش داشت! منظورم مترجمه خبر نيست! كل مجله منظورم.
ميثم EGM تو بخش فهرست مطالب جلوي NG2 به غير از 360 اومده بود PS3 رو هم زده بود ولي PSM3 اومده گفته كه امسال مياد با مدهاي جديد و قرار بتركونه! اين ديگه نميتونه اشتباه چاپي باشه.... اگر اشتباه باشه به شخصه واقعآ براي سردبير اين مجله بسي متآسفم....

ميثم EGM تو بخش فهرست مطالب جلوي NG2 به غير از 360 اومده بود PS3 رو هم زده بود ولي PSM3 اومده گفته كه امسال مياد با مدهاي جديد و قرار بتركونه! اين ديگه نميتونه اشتباه چاپي باشه.... اگر اشتباه باشه به شخصه واقعآ براي سردبير اين مجله بسي متآسفم....
ديدين گفتم.منم همين منظورم بود

از این خبرا زیاد زدن فردا هم می نویسن اشتباه تایپی بود
شما هم زود ذوق زده نشید تا 2 تا منبع معتبر این خبر رو تایید کنند
تازه اگه این بازی برا PS3 بیاد افت فریم داره :-"IGN گفته :eek::-":-":-"
جواب ***** خاموشيست

UT3 با اون گرافيك فوق العاده روي PS3 افت فريم نداره و حتي در بازي هاي هم سبك Ace combat 6 ميشه Blazing Angels 2 رو مثال زد كه از نظر گرافيك خيلي از Ace combat 6 بهتر هست و هيچ افت فريمي درش ديده نميشه
اصلا ميدوني چيه فن بوي محترم
جواب ****** خاموشيست

جواب ***** خاموشيست

UT3 با اون گرافيك فوق العاده روي PS3 افت فريم نداره و حتي در بازي هاي هم سبك Ace combat 6 ميشه Blazing Angels 2 رو مثال زد كه از نظر گرافيك خيلي از Ace combat 6 بهتر هست و هيچ افت فريمي درش ديده نميشه
اصلا ميدوني چيه فن بوي محترم
جواب ****** خاموشيستژ

100 تا پست دادي همشم فن بازي بودي
unreal 3 يا blazing engles 2 چه ربطي به اين بازي داره الان بازيه kane*lynch با اون گرافيك در پيتش روي هر دو كنسول مشكل فريم داره يا حتي بدتر soldeir of fortune
هر چند اينكه بازيه اي كه هنوز كاملا تاييد نشده نميدونم چطوري راجب فريم ريت بازيش بحث مي كنيد

آخرین ویرایش:
كى گفته شايعه.اين بازى تو ps3 مياد.يعنى بهتر بگم آمده
gamespot.com

الان يه لينك به ماها بده كه اينو ثابت كنه چون من هرچي اين سايت رو زير و رو كردم به چيزي بر نخوردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or