Gears Of War Multiplayer

29qay8si93lfx89llkcq.jpg

درود
این تاپیک به منظور اطلاع رسانی و بحث گفتگو در ارتباط با بخش مالتی پلیر GEARS OF WAR 4 و GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION در نظر گرفته شده دوستان همجنین میتونن GAMERTAG خودشونو اینجا قرار بدن.

GEARS OF WAR 4 Multiplayer

xzs7r2nhlwdbdj5lp7xz.jpg

• بتای بازی GEARS OF WAR 4 برای بهار 2016 در نظر گرفته شده .

Gears of war Ultimate Edition

• مالتی پلیر بازی از سرور های اختصاصی پشتیبانی میکند
  • مالتی پلیر بازی دارای 19 مپ و مپ های انحصاری PC شامل آن میباشد
  • سرچ بازی بر اساس SKILL میباشد.
  • مود های TEAMDEATH MATCH و KING OF THE HILL به سبک GEARS OF WAR 3 و مود EXECUTION 2V2 GNASHER با لیست مالتی پلیر اضافه شده است.

WEAPONS

stats-weap-lancer.png
Lancer
stats-weap-hammerburst.png
Hammerburst
stats-weap-gnasherShotgun.png
Gnasher Shotgun
stats-weap-boltokpistol.png
Boltok Pistol
stats-weap-longhsotSniper.png
Longshot
stats-weap-fragGrenade.png
Frag Grenade
stats-weap-boomshot.png
Boomshot
stats-weap-snubpistol.png
Snub Pistol
stats-weap-hammerOfDawn.png
Hammer of Dawn
stats-weap-torqueBow.png
Torque Bow
stats-weap-smokeGrenade.png
Smoke Grenade

Multiplayer Maps

GEARS OF WAR eSPORTS

اپدیت به زودی...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
منم که پاک نکردین؟ کردین؟

T 3 R O V A

من چند روز دیگه XO می خرم برم PS4 رو بفروشم:d

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
دوستان حتما باید تو سایت بازی ثبت نام کنید.
پ.ن: گفتم که همین جوری منتظر نباشید بازی بیاد تو استور :d

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
بعد از 6ساعت زور زدن فک کنم 200 بار ردیم کردم تا شد مشکل از خود لایو ترافیک بالا بود تو خود فروم هم سر بزنید میبینید در ضمن نیاز به 2 تا کد داره اولی برا دانلوده یه کد هم برای اکتیو کردن بتا لازم داره مثل اینکه بری تو بازی اون کد هم ارسال میشه یه عده هنوز کد اول هم نگرفتن یه عده اولی رو گرفتن کد دوم نگرفتن یه عده هم کد اولو زدن نتونستن دانلود کنن تو لیست دانلود نیومده کلا یه وضعیه ناجوریه ..:| که مشکل از لایوه الانم ساعت 5 صبح من هنوز بیدارم 8-| چشام داره درمیاد :| 7 گیگو با سرعت 200 کیلو بایت دارم میگیرم کد دوم هم امیدوارم به موقع بگیرم چون همینجوری با این سرعت دانلود دارم الاف میشم خیلیا همون بعد e3 تونستن بازی کنن بدون مشکل :| همینجوریشم 2 روزو از دست دادیم از 1 هفته :| امیدورام تایمشو بیشتر کنن تو twitch انلاین بازی رو دیدم فعلا یه مپ داره gridlock اگه تا 10 هزار راند بازی بشه مپ دوم هم ریلیز میکنن جزییات با گرافیک عالی بود طوری که موج دریا میزد اب میریخت تو مپ جزئیات گرافیک کاراکترا عالی بود بازی 60 فریم بود ولی مکانیک همون گیرز 1 بود البته با بهبوذ زیاد وال بانس رون بود ولی نه مثل 3 ..از اون حالت فضایی 3 در اومده واقعی تر شده البته باید خودم تست کنم طرفی که داشت بازی میکرد چندجا وال بانس زد ولی حرفه ای نبود احتمال میدم بازی 60 فریم شده اینجوری به نظر بیاد ولی اصلا شبیه 3 نبود بیشتر شبیه 1 بود کلا افکت ها همه چی بیس شماره 1 بود .. گنشر وضیعتش عالیه .. تا جایی که دیدم خبری از اسلحه های انبالانس نبود.. خلاصه دستشون درد نکنه همون مولتی که میخواستیم رو دادن تا 4 بیاد . یه نکته خیلی جالب این بود تو تنظیمات دسته یه حالت اضافه کردن به اسم تورنومنت ..مثل اینکه کارو برای وال بانس راحتر میکنه که اینم باید تست کنم.. بیشتر از همه حرص من از این بود که یه مشت نوب راحت بتا رو گرفته بودن طرف هنوز نمیتونست راه بره تو بتا بود بعدش یه عده حرفه ای گیرز هنوز کد اولم نگرفتن ...

اپدیت
من هر جفت کد رو گرفتم و اماده بازیم :D الان 97% به زودی پلی میشه برا من :x
و اما نکات کلیدی اسم این کد "Loyalty/Legacy" که واقعا حال کردم پلیرهای قدیمی اینقدر براشون مهمه برا همین بلافاصله کد رو گرفتم در صورتی که همین الان خیلیا هنوز اولی رو نگرفتن :D
WAYS TO GET THE BETA CODES
1. Through GearsofWar.com registration (currently delayed)
2. Having played Gears 1, 2, 3, and Judgment AND logged into an Xbox One ALL ON THE SAME GAMERTAG before April 2015. In addition, your account must be in good standing. If you haven't received this code by now, one of those requirements may not have been fulfilled -- and you should sign up through GearsofWar.com.

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من کد رو زدم داره دانلود میشه فقط چند گیگه؟:d 7 گیگ توی سیستم میگیره امیدوارم 5 گیگ بیشتر نباشه..
(من رو هم که دوستان دارن ندارن اد کنن:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر