Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
راستی توی سریال چیزی از Time War نشون نمیده ؟ بدجور مشتاقم بفهمم چی شده توش :D ( اگه آره که توضیح ندین چی میشه توش ولی اگه تا حالا نشون نداده بگین بفهمم قضیه چیه :D)
اصن یکی از بهترین تیکه هایی که تا الان دیدم توی این سری اونجای فصل 1 ه که دکتر اون دالک درب و داغونه رو میبینه... یوهو میگرخه بدبخت :D واقعا اولین تیکه ای که دالک هارو نشون داد رو عالی ساخته بودن به نظرم :D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
راستی توی سریال چیزی از Time War نشون نمیده ؟ بدجور مشتاقم بفهمم چی شده توش :D ( اگه آره که توضیح ندین چی میشه توش ولی اگه تا حالا نشون نداده بگین بفهمم قضیه چیه :D)
اصن یکی از بهترین تیکه هایی که تا الان دیدم توی این سری اونجای فصل 1 ه که دکتر اون دالک درب و داغونه رو میبینه... یوهو میگرخه بدبخت :D واقعا اولین تیکه ای که دالک هارو نشون داد رو عالی ساخته بودن به نظرم :D
عزیز برای اسپویلر عنوانی یا توضیحی بزار
اگه منظورت جنگیه که دکتر سیاره رو به ف*ک داد آره توی اسپشیال سیزن 7 قسمت The Day of the doctor نشون که نه ولی جزئیات زیادی رو میگه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آقا من تا آخر سیزن دوم دیدم سریالو، مغزم رسما چسبیده بود به دیوار:D چقدر دوتا اپیزود پایانی سیزن دوم به خصوص 12 فوق العاده بود، بعد از صحنه آخر اپیزود 12 من شروع کردم دور خونه دویدن و تو سر خودم زدن :))

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
آقا من تا آخر سیزن دوم دیدم سریالو، مغزم رسما چسبیده بود به دیوار:D چقدر دوتا اپیزود پایانی سیزن دوم به خصوص 12 فوق العاده بود، بعد از صحنه آخر اپیزود 12 من شروع کردم دور خونه دویدن و تو سر خودم زدن :))

اصن من دیوونه ی 2 تا اپیزوده آخر فصل 2 ام !! یعنی واقعا عالی بودن :D
من بعد اون قسمت هایی که 2 تایی ان رو همیشه پشت سر هم میبینم ... وقتی 12 تموم شد 5 دقیقه دهنم باز بود بعدش 5 دقیقه دیگه همچنان تو کف بودم بعدش رفتم سراغ قسمت 13... آخرش هم که تموم شد فصل 2 به مدت 4 روز داشتم سعی میکردم حضم کنم این 2 قسمت رو برای خودم بعدش رفتم سراغ فصل 3 :D
الان که آخرای فصل 3 ام هنوز یک قسمتش هم نشده که حتی از نظر خفن بودن نزدیک شه به اون 2 قسمت... اصن دیوونه بودا :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اُه اُه! :D عجب اپیزودی بود! البته به شخصه دوست داشتم پای Cybermen به ماجرا باز نشه و اون دنیای بعد از مرگ و اینا یه حالت مرموزتری داشته باشه. کلاً Cybermanها یه حالت درپیتی دارن و زیاد باهاشون حال نمیکنم. :D البته بعضی جاها هم حالت ترسناک و باحالی دارن، مثل اون بنده خدایی که توی یکی از اپیزودها کله ـش جدا شده بود و روی زمین کشیده میشد و داخلش فقط یه جمجمه مونده بود.
Missy جان هم که بالاخره هویتش مشخص شد و همونی بود که خیلی ها حدس زده بودن.
پیتر کاپالدی جداً داره سنگ تموم میذاره! چه بازی ای میکنه!! جدا از شخصیت پردازیش که خیلی دوستش دارم، به نظرم از نظر کیفیت بازی هم توی سری جدید بهترین بوده. (سری قبلی رو ندیدم که نظر بدم)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Doctor Who S8 E11
کف کردم اصن
عجب اپیزودی بود ، فوق العاده زیبا ، 1 تا اپیزود عالی دیگه هم داریم:X با مستر جدید هم خیلی حال میکنم خیلی باحاله :))))
10 از 10 نوش جونش

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اپیزود 6 فصل 8 ـو دیدم :D داره کم کم پیتر کاپالدی میشینه به دلم :x خیلی خوبه :x با اینکه مت اسمیت و دیوید تننت نمیشه ولی یک حالت جالبی داره :D خودش خندون نیست ولی در کل بعضی از کاراش فانه :D

تا اینجا بنظر فصل 8 از فصل 7 بهتر بوده مخصوصا نیمه دوم فصل 7 اصلا جذابیت خاصی نداشت غیر از یکی دو اپیزود آخری و اسپیشالاش!

تمومش کنم میرم سراغ سیزن 2 و دیوید تننت :x

راستی کسی لینک دانلود (غیر تورنت:D) از اولین اپیزودای 50 سال پیش سریال نداره؟ :D خیلی کنجکاوم ببینم چجوری دکتر تاردیسو کش میره :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
اپیزود 6 فصل 8 ـو دیدم :D داره کم کم پیتر کاپالدی میشینه به دلم :x خیلی خوبه :x با اینکه مت اسمیت و دیوید تننت نمیشه ولی یک حالت جالبی داره :D خودش خندون نیست ولی در کل بعضی از کاراش فانه :D

تا اینجا بنظر فصل 8 از فصل 7 بهتر بوده مخصوصا نیمه دوم فصل 7 اصلا جذابیت خاصی نداشت غیر از یکی دو اپیزود آخری و اسپیشالاش!

تمومش کنم میرم سراغ سیزن 2 و دیوید تننت :x

راستی کسی لینک دانلود (غیر تورنت:D) از اولین اپیزودای 50 سال پیش سریال نداره؟ :D خیلی کنجکاوم ببینم چجوری دکتر تاردیسو کش میره :D

اصلا قضیه توی اون اپیزودای 5- سال پیشش چی بوده ؟ :D ایشالله اونجا دیگه Time War رو نشون میده ؟ یا اونم بعد تایم وار شروع میشه ؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
اصلا قضیه توی اون اپیزودای 5- سال پیشش چی بوده ؟ :D ایشالله اونجا دیگه Time War رو نشون میده ؟ یا اونم بعد تایم وار شروع میشه ؟
تا جایی که اطلاع دارم توی سری اول تایم وار اتفاق افتاده ولی یه سوالی برام پیش اومده بود:D بازم مشکل نویسندگی سریاله فکر کنم:D
استادان جواب بدند :D :
مگه توی اپیزود های اولیه oldwho:D نیست که دکتر، اون روح تاردیس رو میدزده و تاردیس رو میسازه؟ پس چطور توی day of the doctor دکتری که قبل از اپیزودهای اولیه oldwho هست یک تاردیس داره؟:D
اینم جزو مشکلات اون اپیزود محسوب میشه یا از اطلاعات ناقص منه:D

====================================================

استارتر عزیز لطفا توی بخش اسپشل ها قسمت Snow man رو اصلاح کنید بعد از قسمت 5 و قبل از قسمت 6 هست. تا حدودی یعنی 5.5 :D

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
این سوال ذهم من رو از همون موقع که فصل 1 رو تموم کردم مشغول کرده... رز از کجا میفهمه که Badwolf ه ؟ اومد گفت که این نشونه ها رو خودش برای خودش (چجوری؟!) گذاشته ... یوهو هم فهمید که بدولفه... هنوز نفهمیدم قضیه چیه اگه توضیح بدین ممنون میشم :D

این اربابان زمان همشون اسماشون عجیبه ؟ مثل دکتر و Master و این چیزا یا فقط کله گنده هاشون اینطورین ؟

پ.ن : این دونا چقدر تو زبون اصل خوبه :D هیچوقت به دوبله اطمینان نکنین :D

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
بی صبرانه منتظره اسپشیال کریسمس و رفتن جنا کولمن هستم :bighug:
اپیزود بعد هم میتونه خیلی خوب باشه ولی پتانسیل فیل شدن شدید هم داره :|
بهترین اپیزود هم به نظر من توی این سیزن تا اینجا Mummy on the orient express بوده
بد جوری دوست دارم بدونم جای جنا کولمن کی میخواد بیاد :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چیزی تا اومدن اپیزود آخر نمونده! :D

امیدوارم سیزن بعد هم همچنان Radio times به پوستر زدنش برا دکترهو ادامه بده :d
درکل این سیزن هشت خیلی اپیزود خوب کم داشت. پر از ایده های ریز و درشت و لحظه ای بود ( مثل kill the moon یا Time Heist ) که نتیجه ی تقریبا نصفی شون ناامید کننده بود. موفات هم دیگه داره وضعیت نوشتنش نگران کننده میشه. قبلا هر اپیزودی که اسم موفات پاش خورده بود آدم خیالش راحت بود ولی الان برعکس شده. از آخرین قسمت مت اسمیت که براش یه اپیزود فوق مزخرف نوشتن تا اولین اپیزود کاپالدی که همه چیزش به جز خود کاپالدی ناامید کننده بود.
لینک های قسمت آخرم اومد و امیدوارم خوب باشه

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
گفتم میتونه خیلی خوب باشه یا بد فیل بشه ! :|
و به نظرم اندینگ بدی بود و بد فیل شد خیلی هم بد واقعا آبکی بود
آخرشم به نظرم فقط به خاطر این کلارا انقدر تینیجری جنگی با این پتانسیل اینطوری شد
برعکس سری های قبل که همیشه جنگ ها حماسی تموم مشدن :bighug:
در کل : :|
البته من به اسپشیال کریسمس امیدوارم
راستی این سیزن چرا 12 اپیزود بود ؟:-/ این سری که همش 13 اپیزوده بود :-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من از فصل 5 شروع کرده بودم تا آخر دیدم الان چند وقته سیزن دومو دی ال کردم چرا اینقدر کیفیت داغونه؟ :| با سیزن 5 مقایسه میکنی زمین تا آسمون فاصله داره :D
اصلا دلم نمیاد بشینم ببینم :| جدا بعد از دیدن فصل 8 با اون کیفیت و جلوه های ویژه خیلی میره رو اعصاب وقتی سیزن دومو میبینی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر